Haberler

Erden Timur, Fenerbahçeli yıldızın menajerine attığı mesajda yazanları canlı yayında açıkladı

Abone Ol

Galatasaray Sportif AŞ Başkan Vekili Erden Timur, sağlık sponsorluğu anlaşmasının imza töreninde açıklamalarda bulundu. Szymanski transferinde Fenerbahçe'den çalım yemediklerini belirten Timur, "Szymanski'yi 15 defa aramışım güya. Adamın menajeri düzeltiyor. Kendi mesajlarım var, "Bu maaş seviyesine çıkamayacağımız için hayırlı olsun" diye." ifadelerini kullandı.

Sağlık sponsorluğu anlaşmasının imza töreninde Galatasaray AŞ Başkan Vekili Erden Timur çarpıcı açıklamalarda bulundu. Fenerbahçe'nin yeni transferi Szymanski'den yüksek maaş yükü nedeniyle vazgeçtiklerini belirten Timur, Fenerbahçe'den bu transfer özelinde bir çalım yemediklerini belirtti.

"KENDİ MESAJLARIM VAR"

Erden Timur yaptığı açıklamada, "Szymanski'yi 15 defa aramışım güya. Adamın menajeri düzeltiyor. Kendi mesajlarım var, "Bu maaş seviyesine çıkamayacağımız için hayırlı olsun" diye. İyi bir oyuncuya yüksek bonservis verirsiniz ama yüksek maaş verdiğinizde satmanız da zor." dedi.

"BUNLAR BİLİNÇLİ OLARAK YAPILIYOR"

Timur açıklamasında ayrıca, "Bir futbolcunun ismi Galatasaray'a ile anıldıktan sonra başka bir kulüp transferi bitiriyorsa bizim bir ilgimiz yoktur, bunu bilin. Bunlar bilinçli olarak yapılıyor. Bu kadar açık etmeyin bari." ifadelerini kullandı.

Kaynak: Haberler.com / Spor

Galatasaray Erden Timur Spor Haberler

Yorumlar (1)

Metin Akarsy:

Sanki ceplerinden para harcıyorlar, Yönettikleri şirket üzerinden Devlete ödeyecekleri vergiyi sponsorluk adı altında kulüplere yatırıyorlar sonra har vurup harman savuruyorlar, yani vatandaşa hizmet olarak gelmesi gereken para ile hava atıyorlar, sözleşme yaptıkları sporcular ile anlaşıp ödedikleri paranın yarısını kendi ceplerine indirmediklerini nereden bileceğiz? denetim yok ki bu ülkede! böyle kanun kural mı olurmuş, neymş efendim eee şey ben Gs yeFbye Bjk ye Futbolcu alacğım size vergi yok

Yanıtla1024Yayından Kaldır
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title