Burak Elmas'tan canlı yayına damga vuran sözler! Fatih Terim'e Torrent'i anlatmış ama eksik - Haberler
Haberi Paylaş

Burak Elmas'tan canlı yayına damga vuran sözler! Fatih Terim'e Torrent'i anlatmış ama eksik

Haberler.com - Spor
 - Güncelleme:

Galatasaray Başkanı Burak Elmas, Fatih Terim'in ayrılık sürecine ilişkin ilk kez konuştu. Teke Tek programına katılan Elmas, "Kararı aldığım andaki verilere bakarsanız bu kararı almam için yeterli sebebim vardı." derken "Yönetimde 'Fatih Terim kalsın' diyenler oldu, değişimin zamanlaması ile ilgili görüşleri olanlar vardı." ifadelerini kullandı. Elmas, Torrent'le yapılan görüşmenin detaylarından Terim'in haberi olmadığını belirtirken, deneyimli hocaya hak verdi.

Habertürk'te yayınlanan Teke Tek programında Galatasaray Başkanı Burak Elmas çarpıcı açıklamalarda bulundu. Fatih Terim'in takımdan ayrılış sürecini ilk kez anlatan Elmas, "Yolları ayırmak için yeterli sebebim vardı" dedi.

Burak Elmas'ın açıklamaları şöyle:

"Domenec Torrent ile görüşmeleri ben yaptım. Hocamızla bir maç sonrası yaptığım görüşmede Guardiola'nın eski yardımcılarıyla ilgili bir bilgi geldiğini ve ona bunu ileteceğimi söyledim. Yaptığım görüşmenin detayını aktarmadım. Orada haklıdır.

Başkan olarak Galatasaray için doğru olduğunu düşündüğüm kararı almam lazımdı, aldım. Bunun da arkasındayım. Bu kadar zor bir durumda Galatasaray'ı buradan çıkarmayı çalışıyorsanız sizi kimsenin korumasını bekleyemezsiniz. Bu yalnız bir konu. Yönetimde 'Fatih Terim kalsın' diyenler oldu, değişimin zamanlaması ile ilgili görüşleri olanlar vardı.

Kararı aldığım andaki verilere bakarsanız bu kararı almam için yeterli sebebim vardı. Kişilerle ilişkilerimizi, Galatasaray'da alınan kararlarla karşılaştırmamak lazım. O alınan kararlar, kişilerin önemini de Galatasaray açısından azaltmaz."

Haberler.com - Spor

Galatasaray Adası, Galatasaray, Fatih Terim, Burak Elmas, Spor, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (1)

mojo risin:

Resmen saçmaladınn.. haklı olan tek bir yer yok hala Galatasaray diyorsun.. Galatasaray i seven biri Fatih Terim'i gönderip torrent morrent getirmez ..

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title