Bir kuruş bile indirime gitmedi! Torrent'in bu tavrının perde arkasındaki sebep belli oldu - Haberler
Haberi Paylaş

Bir kuruş bile indirime gitmedi! Torrent'in bu tavrının perde arkasındaki sebep belli oldu

Haberler.com - Spor
 - Güncelleme:

Galatasaray'da Fatih Terim'in ardından takımı devralan ve beklentinin epey altından kalan İspanyol çalıştırıcı ile yollar ayrıldı. Tazminat pazarlığında hiçbir indirime gitmeyen Torrent: "Bana saygısızlık yaptınız" ifadelerini kullandı.

Tarihinin en kötü sezonlarından birini geçiren Galatasaray'da önce başkanlık görevini üstlenen Burak Elmas ile ardından da Burak Elmas'ın takımın başına geçirdiği Domenec Torrent ile yollar ayrıldı. Tazminatında indirim yapması beklenen Torrent, bu talebi reddetti ve alacaklarının tamamını alarak kulüpten ayrılmayı kabul etti.

Sözcü'de yer alan haberde, Yöneticiler, Torrent ile yaptıkları görüşmede sert bir tepkiyle karşılaştı. İspanyol çalıştırıcı "Bana saygısızlık yaptınız. Bir kez bile görüşmeden teknik direktör adayları ile görüşüp anlaştınız. Ailemle beraber günlerce bekledim. Bu tavrınız nedeniyle kalan paramı peşin istiyorum. Konu para değil, şahsıma ve ekibime karşı sergilenen tutum" ifadelerini kullandı.

Bir kuruş bile indirime gitmedi! Torrent'in bu davranışının perde arkasındaki sebep belli oldu

Sosyal medya hesabından taraftarlara veda eden Torrent: "Zor bir dönemde geldik. Kendimizi dışarıda olanlardan soyutlayarak, fazla gürültü yapmadan sadece işimize odaklandık. Takımın ihtiyacı olduğu zamanlarda yardımcı oldukları için istisnasız bütün Galatasaray taraftarlarına teşekkür ediyorum. En büyük Cimbom!" sözlerini sarf etti.

Bir kuruş bile indirime gitmedi! Torrent'in bu davranışının perde arkasındaki sebep belli oldu

Bir sezonluk maliyetleri 2 milyon 150 bin euro olan Torrent ve yardımcıları için 6 aylık dönemde kasadan 1 milyon 75 bin euro çıkmıştı. 20 maça çıkan İspanyol teknik adam ve ekibinin maliyeti önümüzdeki sezonun alacakları dahil 3 milyon 225 bin euro olarak kayda geçildi.

Haberler.com - Spor

Domenec Torrent Galatasaray Spor Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (3)

Süleyman Koç:

adam haklı her haltı bildiğini sanan medyamız ,geldiği günden beri adama hakaretler savurup , psikolojik baskı altına aldıokan burak bu takımla kenide bir kaç transfer yapıcak, derbileri kazanamayınca aynı tutumu okanada yaparsınız umarım

rizeli:

Sistem yanlış aslında kendi döneminde alınan oyuncuların sorumluluğu başkanlarda olmalı yarısını eski başkana ödettirmek gerek tabi kar eden oyuncu bulunduğundada

Murat ÖREN:

Altı ayda yetmiş milyon lira ...Oh ne güzeelllll

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title