Haberler

Büyük buluşma gerçekleşti! Beşiktaş'ta 2. Şenol Güneş dönemi başlıyor

Abone Ol

Beşiktaş'ta başkan Ahmet Nur Çebi ile teknik direktör Şenol Güneş'in Sarıyer'de bir balıkçıda yemek yedikleri öğrenildi. Yarı yeni hocayı açıklamaya hazırlanan siyah-beyazlılarda artık 2. Güneş döneminin başlamasına kesin gözüyle bakılıyor. Deneyimli hocanın yardımcılığını ise İbrahim Üzülmez'in yapacağı ifade edildi.

Şenol Güneş, Beşiktaş'ın yeni teknik direktörü olmaya çok yakın. Başkan Ahmet Nur Çebi ile yemekten bir araya gelen deneyimli hocanın yarın resmi imzayı atması bekleniyor.

BALIKÇIDA BULUŞTULAR

Beyaz TV'nin verdiği bilgide Şenol Güneş ile Çebi'nin Sarıyer'de bir balıkçıda bir araya gelerek akşam yemeği yediği belirtildi. Bir süredir Şenol Güneş'in yeniden Beşiktaş'ın başına geçeceğine yönelik dedikodular bu bilginin ardından daha şiddetli şekilde konuşulmaya başlandı.

BEŞİKTAŞ SEZON SONUNA KADAR İBRAHİM ÜZÜLMEZ'E EMANET

Önder Karaveli'yle yolları ayıracak Beşiktaş'ın sezon sonuna kadar göreve İbrahim Üzülmez'i getireceği, Üzülmez'in yeni sezonda da Şenol Güneş'in yardımcılığını yapacağı belirtildi.

Kaynak: Haberler.com / Spor

Önder Karaveli Ahmet Nur Çebi Şenol Güneş Süper Lig Spor Haberler

Yorumlar (2)

anti khalkedon:

Jimlastikçi tarihinin futbolseverşere sunduğu jimlastikçilerin ne kurdukları kadro nede hoca kalitesinden şampiyon olmuyor şampiypnluklara ağlayarak'mağduru oynayarak 'şike yaparak veya dilenerek ulaşan camia bu yüzden şeref kelimesini ucuz bir sakız yapmasıdır.

Yanıtla223Yayından Kaldır
burakk:

Dön-dolaş aynı adamlar. Nedir bu takıntı ya. Filozof psikolog ve dahi' nin Milli takımımıza yaptığı inanılmaz katkılar ortada (!) iken bir de BJK faydalansın bu deha'dan.. Türk futbolunun haline bakın.

Yanıtla62Yayından Kaldır
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title