Haberler

"Babamın yanında rahatsız oluyorum" diyen Khabib Nurmagomedov, ring kızlarına fena çattı: Faydasızlar

Güncelleme:

Eski UFC şampiyonu Dağıstanlı Müslüman dövüşçü Khabib Nurmagomedov, ring kızlarının dövüş sporlarındaki en faydasız insanlar olduğunu ve dövüş sanatlarında herhangi bir amaca hizmet etmediğini söyledi. Nurmagomedov yaptığı açıklamada, "Dövüş Gecesine gelir ve babamla otururum. Bu insanlar yanımızdan geçerler ve ikinci raunt olduğunu gösterirler. Fakat kimse tabelaya bakmaz. Babamın yanındayken bu durumdan rahatsız oluyorum" dedi.

Geçen sene dövüş kariyerini sonlandıran Khabib Nurmagomedov çarpıcı açıklamalarda bulundu. Dövüş sporlarında ellerindeki tabelalarda raunt sayısını tribünlere gösteren kızlara çatan Dağıstanlı dövüşçü, "Hiçbir fonksiyonları yok" dedi.

"BUNU BANA EMPOZE ETMEYE KALKMAYIN"

Middleeasy.com sitesinde yer alan habere göre; Nurmagomedov yaptığı açıklamada, "Bunun bir tarih olduğunu fark ettim. Tarih bir çok hataya şahitlik etti. Gelecekte geçmişin hatalarından sakınmak için tarih okuruz. Tarihe baktığımız zaman tarih de bize ring kızların faydasız olduklarını söyler. Bu benim şahsi görüşümdür. Örneğin; herkesin kendine göre, tercihleri, kültürleri ve değerleri vardır. Dövüş Gecesine gelir ve babamla otururum. Bu insanlar yanımızdan geçerler ve ikinci raunt olduğunu gösterirler fakat kimse tabelaya bakmaz. Babamın yanındayken bu durumdan rahatsız oluyorum. Buna karşı değilim, istersen bunu yapabilirsin fakat bunu bana empoze etmeye kalkmayın, kenarda yapın. Bununun için özel tasarlanmış yerler var. Tabi bu benim kişisel görüşüm" ifadelerini kullandı.

Kaynak: Haberler.com / Spor

Khabib Nurmagomedov Haberler

Peş peşe tetiğe bastı! Sokak köpeğinin saldırdığı vatandaşı polis memuru güçlükle kurtardı

Peş peşe tetiğe bastı! Sokak köpeğinin saldırdığı vatandaşı polis memuru güçlükle kurtardı

İstanbul'da perdeleri açarak cinsel içerikli film izleyen çift mahalleyi ayağa kaldırdı

İstanbul'da perdeleri açarak cinsel içerikli film izleyen çift mahalleyi ayağa kaldırdı

İlk defa iki kademe birden artış! Moody's, Türkiye'nin kredi notunu 'B3'ten 'B1'e yükseltti

İlk defa iki kademe birden artış! Moody's, Türkiye'nin kredi notunu "B3"ten "B1"e yükseltti

Bakmadan Geçme

Moody's kredi notları anlamları! A1, A2 ve B1, B2 ne demek? Kredi notları ne anlama geliyor? 1 Ağustos hangi burç? Ağustos'un 1'inde doğanlar hangi burç oluyor? 1 Ağustos burcu! 20 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 20 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 20 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 20 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Fatih, Zeytinburnu, Şişli elektrik kesintisi! 20 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 20 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 20 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 20 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Türkiye İspanya maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Türkiye İspanya U19 maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Türkiye İspanya maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Türkiye İspanya U19 maçı kaç kaç, canlı maç skoru! Az önce deprem nerede oldu? SON DAKİKA! Deprem şiddeti ve büyüklüğü kaç, nerede oldu? 19 Temmuz son depremler AFAD ve Kandilli listesi Efsane Milan kadrosu! Efsane Milan kadrosunda kimler var, hangi yıl, neden efsane oldular? Marmara'da deprem mi oldu? Marmara'da son dakika deprem oldu! Deprem şiddeti ve büyüklüğü kaç, nerede oldu? Son depremler AFAD ve Kandilli listesi
4 cinayet, onlarca suç! İlk duruşmada örgüt lideri dahil tüm tutuklular tahliye edildi

4 cinayet, onlarca suç! İlk duruşmada örgüt lideri dahil tüm tutuklular tahliye edildi

500

Yorumlar (7)

Uğur Duran:

Khabib peki sen dövüşerek nasıl bir fayda sağlıyorsun söyler misin? zoruna gidiyorsa as eldivenleri bırak bu sporu. Muhafazakar insanları etkilemek için cahilce açıklamalar yapıyorsun. Kimsenin yaptığı işi eleştirme hakkın yok. git adam gibi sporunu yap yeter.

59
197
yanıtYanıtla
ADANALI :

yobaz :P

18
60
yanıtYanıtla
Uğur Sezgin:

Ozaman otur evinde namaz kıl ringte ne işin var

14
36
yanıtYanıtla
corci:

onlar sayesinde dünya kadar para cukkalarsın bre

11
38
yanıtYanıtla
Nevşehirli :

Adamsın Nurmagomedov ,ronalda gibisin ne güzel düşüncelerin var.

40
8
yanıtYanıtla
FENERBAHÇE CUMHURİYETİ :

Gitme o zaman dövüşlere rahatsız oluyorsanız.Sizin ve yaptığınız spor adına spor denirse çok mu faydalı

12
5
yanıtYanıtla
yiğit :

kendisi adamdır

3
3
yanıtYanıtla
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title