Haberler

Arda Güler'in sakatlığında büyük şüphe! Her şeyin sorumlusu Antonio Pintus mu?

Son Güncelleme:
Abone Ol

Real Madrid'de Arda Güler'in 2. kez sakatlanması sonrası gözler takımın kondisyoneri Antonio Pintus'a çevrildi. Sezon başında, kaleci Courtois ve stoper Militao'nun da bağlarının koptuğu göz önüne alınınca Pintus'un ağır idmanlarının bu sakatlıklara neden olduğu konuşuluyor.

Sahalara dönmek üzere olan Arda Güler bir kez daha sakatlandı. Genç yıldızın, 3 hafta sahalardan uzak kalması beklenirken Real Madrid'de artan sakatlıklar sonrası takımın kondisyoneri Antonio Pintus hedef tahtasına oturdu.

SAKATLIKLAR PEŞ PEŞE GELDİ

Sezon başında Real Madrid'de kaleci Courtois ve stoper Militao'nun da diz bağları kopmuştu. Vinicius ile Carvajal de kas sakatlıkları yaşamıştı. Futbolcuların antrenmanda yaşadığı sakatlıklar sonrası gözler takımın baş kondisyoneri Antonio Pintus'a çevrildi.

Arda Güler'in sakatlığında büyük şüphe! Her şeyin sorumlusu Antonio Pintus mu?Antonio Pintus

FUTBOLCULAR ANTRENMANLARI KALDIRAMIYOR MU?

Antonio Pintus'un ağır idmanlarının ve yüklemelerini takımdaki futbolcuların kaldıramadığı, bu nedenle sakatlıkların yaşandığı yüksek sesle konuşulmaya başlandı.

Kaynak: Haberler.com / Spor

Real Madrid Arda Güler Spor Haberler

Bakmadan Geçme

YARGI YEKTA KİMDİR? Yargı dizisi "Yekta" Uğur Polat kimdir, kaç yaşında, nereli, oynadığı dizi ve filmler nedir? AMARDEEP ANAND KİMDİR? MasterChef konuğu Amardeep Anand kaç yaşında, nereli? PANTENE ALTIN KELEBEK 2023 KAZANANLAR LİSTESİ: 49. Pantene AltIn Kelebek Ödülünü kimler kazandı, kazanan isimler kimler? DOĞUKAN İSLAMOĞLU KİMDİR? AK Parti Artvin Gençlik Kolları Başkanı Doğukan İslamoğlu neden öldü, kaç yaşında, hayatı ve biyografisi! BEŞİKTAŞ BAŞKANLIK SEÇİMİ SONUÇLARI: BJK yeni başkanı kim oldu 2023? Beşiktaş'ın yeni başkanı kim? Beşiktaş'ın YENİ BAŞKANI Hasan Arat kimdir, kaç yaşında, nereli? Beşiktaş Başkanlık seçimi kim kazandı? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ İNTERNET DİZİSİ kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri En İyi İnternet Dizisi ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ DİZİ ÇİFTİ kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri En İyi Dizi Çifti ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ KADIN OYUNCU kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri En İyi Kadın Oyuncu ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ERKEK OYUNCU kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri En İyi Erkek Oyuncu ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ROMANTİK KOMEDİ DİZİSİ kim kazandı, oldu? Altın Kelebek En İyi Romantik Komedi Dizisi ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ROMANTİK KOMEDİ KADIN OYUNCU kim kazandı, oldu? En İyi Romantik Komedi Kadın Oyuncu ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ROMANTİK KOMEDİ ERKEK OYUNCU kim kazandı, oldu? En İyi Romantik Komedi Erkek Oyuncu ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ KOMEDİ KADIN OYUNCU kim kazandı, oldu? En İyi Komedi Kadın Oyuncu ödülü kim aldı, kazandı? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ KOMEDİ ERKEK OYUNCU kim kazandı, oldu? En İyi Komedi Erkek Oyuncu ödülü kime gitti?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title