19 Mayıs'ta büyük rezillik! Sporcusunun elenmesine kızan antrenör, genç kızı uluorta tokatladı - Haberler
Haberi Paylaş

19 Mayıs'ta büyük rezillik! Sporcusunun elenmesine kızan antrenör, genç kızı uluorta tokatladı

Haberler.com - Spor
 - Güncelleme:

Diyarbakır'da Türkiye Gençler Tekvando İl Seçmelerinde, antrenör O.B., müsabakayı kaybeden sporcu genç kıza tokat attı. O anlar, cep telefonu kamerasına yansıdı. 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nın kutlandığı gün yaşanan skandal olaya tepki yağdı.

Türkiye Gençler Tekvando İl Seçmelerinde bir antrenör, rakibine yenilince sporcusu, genç kıza tokat attı. Yaşanan skandal anlar bir seyircinin kamerasına anbean yansıdı.

19 Mayıs'ta büyük rezillik! Sporcusunun elenmesine kızan antrenör, genç kızı uluorta tokatladı

GENÇ KIZ HİÇBİR ŞEY YAPAMADAN BEKLEDİ

19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nın kutlandığı dün, Kayapınar ilçesindeki bir salonda Türkiye Gençler Tekvando İl Seçmeleri yapıldı. Seçmelere katılan kız sporcu, rakibine yenilip elendi. Antrenör O.B., kazanan rakip sporcuyu tebrik etti, ardından da seyircilerin gözü önünde elenen sporcusuna tokat attı. Geriye doğru savrulan genç kız hiçbir şey yapmadan beklerken, O.B. de minderi terk etti.

Haberler.com - Spor

19 Mayıs 1919 Atatürk Spor Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (5)

Suat GÖNÜLTAŞ:

AHLAKSIZ EDEPSİZ, BEN O KIZIN BABASI OLACAM O ANTRENÖRÜ, DERHAL HADDİNİ BİLMEZ BU ZORBA GÖREVİNDEN ATILIP KAMUDA GÖREVİ VARSA İHRAÇ EDİLMELİ. ZORBALARA GEÇİT VERİLMEMELİ.

Zeki Dirican:

spor önce ahlaktır. baskı ve korkuya dayalı spor olmaz. başarı için korku değil motivasyon gerekir. bu ikisinden de yoksun antrenöre federasyon gerekeni yapmalı ve belgesini iptal etmelidir.

JIPJMPIOIK:

tamam yanlış ama abartmayalım belliki taekwondo gibi bişi insanlar birbirini dövüyor tepikliyor ringte modern gladyatörler bunun neyi ahlak zaten anlamıyorum

Tüm 5 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title