Ali Güneş'ten bomba itiraf: Aziz Yıldırım, "F.Bahçeli oyuncu en güzel bayanlarla görüşür" demişti - Haberler Spor
Haberi Paylaş

Ali Güneş'ten bomba itiraf: Aziz Yıldırım, "F.Bahçeli oyuncu en güzel bayanlarla görüşür" demişti

Haberler.com - Haberler | Spor

Fenerbahçe'nin eski futbolcularından Ali Güneş, eski başkan Aziz Yıldırım'la yaşadığı ilginç diyaloğu yıllar sonra itiraf etti. Güneş, "Almanya'da rahat bir ortam var. Ama burada her şeyin haberi başkana gider. Ama bana göre efsane bir isimdir. Bir gün dedi ki 'F.Bahçeli futbolcu en güzel arabalara biner, evlerde oturur ve en güzel bayanlarla görüşür.' Aziz Yıldırım'ın bu tarafı da vardı" dedi.

Eski futbolcu Ali Güneş, NTV Spor'un konuğu oldu. Güneş, Fenerbahçe'de top koşturduğu günler hakkında gündemi sallayacak açıklamalar yaptı, Aziz Yıldırım'la ilişkisinden bahsetti.

"HEYKELİ DİKİLMESİ GEREKİR"

Ali Güneş, Aziz Yıldırım'ı başarılı bulduğunu belirterek, "Kulüp için varını yoğunu ortaya koydu. Gelmiş geçmiş en iyi başkanlardan biri. Herkes çekiniyordu ama ben halen severim. Heykeli dikilmesi gereken biri varsa o bana göre Aziz Yıldırım'dır. Türk sporu için büyük bir değerdir" dedi.

"HER ŞEYE KARIŞIRDI"

Aziz Yıldırım'ın verdiği öğütlerle ilgili Güneş, "Bindiğimiz arabaya kadar karışıyordu. Bana bir gün geldi'Fenerbahçeli futbolcu en güzel restoranda yemek yemeli, en güzel arabaya binmeli ve en güzel bayanlarla görüşmesi lazım' demişti' Bu tarafı da vardı" itirafını yaptı.

Haberler.com - Spor Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title