Son Dakika: Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş ile yollar ayrıldı - Haberler Spor
Haberi Paylaş

Son Dakika: Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş ile yollar ayrıldı

Haberler.com / Ömer Özarslan - Haberler | Spor

Son dakika: Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş ile yollar ayrıldı. Şenol Güneş'le karşılıklı anlaşılarak sözleşme feshedildi. 6-1'lik Hollanda yenilgisi bardağı taşıran son damla oldu. Milli Takım, Şenol Güneş döneminde Uluslar Ligi'nde küme düştü, EURO 2020 gruplarında sıfır çekti.

Milli Takım'da Şenol Güneş dönemi resmen bitti. TFF, Güneş'le yolların karşılıklı anlaşılarak ayrıldığını duyurdu.

İşte TFF'den yapılan açıklama:

"A Milli Takım Teknik Direktörümüz Şenol Güneş ile yapılan görüşmeler sonrasında karşılıklı olarak yolların ayrılmasına karar verilmiştir. Ülkemize önemli başarılar yaşatan değerli hocamız Sayın Şenol Güneş'e görev sürecindeki çalışmaları ve Türk futboluna yaptığı katkılar için teşekkür eder, bundan sonraki hayatında sağlık ve başarılar dileriz."

Son Dakika: Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş ile yollar ayrıldı

DİBE VURMAYA BAŞLADIK

Şenol Güneş için tehlike çanları Uluslar Ligi'nde çaldı. Ardından final oynama hayaliyle gittiğimiz EURO 2020 grupbunda puan alamadık, bir golü zor attık. Dünya Kupası Elemeleri'nde ise Letonya, Karadağ beraberlikleri, Cebelitarık karşısındaki etkisiz futbol ve 6-1'lik Hollanda yenilgisi ipleri tamamen kopardı.

DÜN RAPOR SUNDU

Şenol Güneş, dün TFF Riva Merkezi'nde Başkan Nihat Özdemir'le saatler süren bir toplantı gerçekleştirdi. Güneş, Başkan'a istifa edebileceğini bildirdi.

Şenol Güneş'in Milli Takım'ın başında ikinci döneminde alınan sonuçlar:

32 maç

15 galibiyet

10 beraberlik

7 mağlubiyet

Son Dakika: Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş ile yollar ayrıldı

Son Dakika: Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş ile yollar ayrıldı
Haberler.com - Spor Haberleri
Ömer Özarslan
Haberler.com Haberler.com - Spor Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (26)
COVİD 19:Bunda 2 gün önce ki şenol güneş haberi alına yorum yapmış ve kesin bir dille şenol güneşin kısa süre sonra ayrılacağını söylemiş yazmıştım dediğimiz oldu ! Gelecek ismi söyleyeyim mi ? Çok şaşıracaksınız gündemde ki tüm isimleri unutun :)
Maksut HAYTA:Şenol Güneşin ayrılşını tahmin etmek için müneccim olmaya gerek yoktu. 85 milyonun yüzde 90'ı bunu biliyordu zaten
Metin Demir:bu ölkede futbol bir yerlere geldiyse bir başarı varsa fatih hocanın sayesindedir tartışmasız gelmiş geçmiş en büyük futbol adamıdı halen fatihi lekelemeye çalışan zavalılar var
500
title