Sergen Yalçın'la yollar ayrılacak mı? Yönetim, çifte kupalı teknik direktörün taleplerini veto etti

Sergen Yalçın'la yollar ayrılacak mı? Yönetim, çifte kupalı teknik direktörün taleplerini veto etti

Haberler.com / Ömer Özarslan - Haberler | Spor

Beşiktaş'ta Sergen Yalçın'ın sözleşme durumu halen netliğe kavuşmuş değil. Sezonu çifte kupayla kapatan hocanın, iyileştirme beklediği belirtildi. Yönetim de Yalçın'ın iyileştirmeyi hak ettiği düşüncesinde. Ancak kulübün mali durumu, Yalçın'ın taleplerini karşılayamıyor. Sergen Yalçın'ın senelik 20 milyon TL'ye yakın bir ücretle kapıyı açtığı belirtildi. Yönetim ise 12 milyon TL'nin üstüne çıkmak istemiyor.

Siyah-Beyazlılar'da Sergen Yalçın'ın sözleşmesinin uzatılmaması huzursuzluk yarattı. Kara Kartal yönetimi ile Yalçın'ın arasının bir süredir bozuk olduğu konuşuluyor. Sözleşme görüşmeleri de şimdilik olumlu geçmiyor. Sergen Yalçın'ın yaklaşık 20 milyon TL'ye yakın bir senelik ücret istediği kaydedildi. Yönetim de Yalçın'a iyileştirme yapmak istiyor ama bu paraları ödemek Beşiktaş için zor gözüküyor.

"UZUN YILLAR ÇALIŞMAK İSTİYORUZ"

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, "Sergen Yalçın ile uzun yıllar çalışmak istiyoruz" açıklamasını yapmıştı. Hocanın sözleşmesinin üç yıllık olacağı kulislerde konuşuluyor. 20 milyon TL'den kapıyı açan Sergen Yalçın için düşünülen en fazla ücret 12 milyon TL. Aradaki bu farkın nasıl halledileceği merak konusu oldu.

Sergen Yalçın'la yollar ayrılacak mı? Yönetim, çifte kupalı teknik direktörün taleplerini veto etti
  -  Ömer Özarslan
Haberler.com - Spor Haberleri
Haber Yorumları (7)
YUNUS EROL: Çok güzel algı yaratıyor sunuz Sergen mukavele olmasada Beşiktaş'ı çalıştırır.. altyapısından çıkan bir kişi arkasında bu kadar taraftar varken imza formaliteden öteye geçmez.. ağlamaya başlayın siz şimdiden alemin gözü yaşlı Sergen Beşiktaşlı....
MİKAİL ARMAN: Ayıptır ya Nedir futbolda dönen bu para akışı, bu para dalgası.Sankide yoksul halk kesimini provoke etme tarzında. Bu kadar para alan klüb ve futbolcuların hasta ÇOCUKLARIN, tedavilerine, yoksul ÇOCUKLARIN sevinçlerine katkı sagladiklarinipara yardımında bulunduklarını duymadık. Beşiktaşın başarısıda sadece Sergen Hoca'nın değil tüm oyuncuların ve tüm takımın emeği ve başarısıdır.Sergen Hoca da yaşadığı ülkede küçücük aylık gelirleriyle geçinmeye çalışıp çoçuklarını okutan aileleri düşünsün !
SERKAN BAŞ: Bu bahsettiğin şeyleri devlet düşünecek kardeş. Ben mi düşüneceğim?
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Çok Okunan Haberler

title