SERDAR AKAR HABERLERİ

Serdar Akar haber, Serdar Akar son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Serdar Akar - 20.03.2013
'Çanakkale Yolun Sonu' Filminin Galası Yapıldı
Çanakkale Valiliği tarafından Çanakkale Deniz Zaferi'nin 98'inci yılına özel düzenlenen 98 etkinlikten biri de savaşı konu alan 'Çanakkale Yolun Sonu' filminin galası. Gala Kolin Hotel'de düzenlendi. Filminin şeref galasına Vali Güngör Azim Tuna, Genel Yönetmen Serdar Akar, Yönetmen Kemal Uzun, başrol oyuncusu Gürkan Uygun ve çok sayıda davetli katıldı.
Serdar Akar - 19.03.2013
"Çanakkale Yolun Sonu" Filmi
Çanakkale Savaşları'nı konu alan "Çanakkale Yolun Sonu" filminin genel yönetmeni Serdar Akar ile yönetmeni Kemal Uzun, Çanakkale Valisi Güngör Azim Tuna'yı ziyaret etti.
Serdar Akar - 16.03.2013
Memati: Artık Keyif Almıyordum
Şirin Sever'in sunduğu 'Jurnal' programının geçtiğimiz günlerdeki konuğu; 'Çanakkale: Yolun Sonu' ve 'Hititya' filmlerinin başrol oyuncularından Gürkan Uygun'du. Genel yönetmenliğini Serdar Akar'ın, yönetmenliğini Kemal Uzun'un üstlendiği 'Çanakkale Yolun Sonu' filminde keskin nişancı 'Onbaşı Muhsin'i oynayan sanatçı; 'Hititya' isimli filmde de 'Zanos' ve 'Zabab' isimli iki karakteri birden canlandırıyor.
Serdar Akar - 14.03.2013
'Çanakkale: Yolun Sonu' Vizyona Giriyor
Beyazperdede izleyiciyi bir zaman makinesi gibi 1915 yılına; cephenin ve savaşın yaşandığı, bir ulusun ölüm kalım mücadelesinin içine götüren film 2013 sezonun en iddialı yapımları arasında gösteriliyor. Yönetmenliğini Kemal Uzun ve Serdar Akar'ın üstlendiği "Çanakkale: Yolun Sonu"nda, Gürkan Uygun, İngiliz oyuncu Stephen Chance, Ben Warwick, Umut Kurt, Berrak Tüzünataç ve Mahir Günşıray rol aldı.
Serdar Akar - 14.03.2013
Bu Hafta 6 Film Vizyona Girecek
Genel yönetmenliğini Serdar Akar'ın, yönetmenliğini Kemal Uzun'un üstlendiği Çanakkale Savaşı'nı konu alan "Çanakkale Yolun Sonu" filmi, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 98.
Serdar Akar - 13.03.2013
'Çanakkale: Yolun Sonu' Ön Gösterim Yaptı
Genel yönetmenliğini Serdar Akar'ın yaptığı 'Çanakkale: Yolun Sonu' filminin önceki gün düzenlenen ön gösterimini sinema eleştirmenleri ve gazeteciler....
Serdar Akar - 05.03.2013
18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 98. Yıl Dönümü
"Çanakkale Yolun Sonu" filminin gala gösteriminin yapılacağını, başrol oyuncuları Gürkan Uygun, Berrak Tüzünataç, Umut Kurt ve Yönetmen Serdar Akar'ın galaya katılacağını ifade eden Tuna, Ahmet Yenilmez'in oynadığı, "Mehmet Akif Ersoy Çanakkale Şehitleri" tiyatro gösterisinin de izleyiciyle buluşacağını kaydetti.
Serdar Akar - 03.03.2013
Russel Crowe'un da Sonu Mel Gibson'a Benzeyecek
Son dönemde devam eden Çanakkale filmleri furyasına bir yenisi daha eklenmek üzere. İlk olarak Sinan Çetin'in 'Çanakkale Çocukları' filmi ile büyük bir hayal kırıklığına uğrayan sinemaseverler, daha sonra Fida Film'in yapım ortağı olduğu 'Çanakkale 1915' ile rahat bir soluk alsa da hala istedikleri gibi Çanakkale filmi bulabilmiş değil. Şimdi ise sırada, son Çanakkale filmi olan ve genel yönetmenliğini Serdar Akar'ın yaptığı 'Çanakkale: Yolun Sonu' var.
Serdar Akar - 27.02.2013
'Babaannem 100 Yaşında' 28 Şubat'ta
"Babaannem 100 Yaşında"yı 28 Şubat Perşembe günü saat 20:30'da, Ortaköy Kültür Merkezi Afife Jale Sahnesi'nde oynuyor.
Serdar Akar - 15.02.2013
'Çanakkale Yolun Sonu'na Geldi
Genel yönetmenliğini Serdar Akar'ın yaptığı ve Çanakkale Savaşı'nı konu alan 'Çanakkale Yolun Sonu' filmi, 8 Mart'ta vizyona girecek.
Serdar Akar - 13.02.2013
Çanakkale Yolun Sonu Afişi Yayınlandı
Prodüksiyon bütçesiyle son dönemlerin en pahalı filmi olan, ön hazırlığı ve çekimleri iki yıl süren "Çanakkale Yolun Sonu" filminin fragmanı ve afişi izleyicisiyle buluşuyor. Genel Yönetmenliğini Serdar Akar'ın, yönetmenliğini Kemal Uzun'un üstlendiği "Çanakkale: Yolun Sonu" filminin fragmanı ve afişi tamamlandı.
Serdar Akar - 05.02.2013
Çanakkale Yolun Sonu Filmi
Çalışmaları uzun süredir devam eden Çanakkale Savaşı'nı konu alan filmin yapımcılığını Serdar Akar yapıyor.
Serdar Akar - 04.02.2013
'Çanakkale Yolun Sonu' Vizyona Hazır
'Barda', 'Gecenin Kanatları' ve 'Kurtlar Vadisi: Irak' filmlerinin yönetmeni Serdar Akar ile Kemal Uzun'un birlikte çektikleri 'Çanakkale Yolun Sonu' isimli filmin gösterim tarihi belli oldu.
Serdar Akar - 22.01.2013
Memati Bu Filmle Geri Dönüyor
Çalışmaları uzun süredir devam eden Çanakkale Savaşı'nı konu alan filmin genel direktörlüğünü Serdar Akar üstleniyor.
Serdar Akar - 01.01.2013
Savaş Provası Gibi Film Çekimi!
Genel yönetmenliğini Serdar Akar'ın yaptığı 'Çanakkale Yolun Sonu' filminde, gerçek silah ve toplar kullanılıyor!
Serdar Akar - 04.12.2012
Hemşire Berrak Çanakkaleli Oldu
Berrak Tüzünataç; 'Çanakkale: Yolun Sonu' filminde canlandırdığı hemşire 'Behice' rolü uğruna İstanbul'u terk etti. Serdar Akar'ın genel yönetmenliğini üstlendiği filmde, Gürkan Uygun ile kamera karşısına geçen Tüzünataç; gönüllü hemşire olarak Çanakkale Savaşı'na katılan genç bir kızı canlandırıyor.
Serdar Akar - 15.10.2012
Yepyeni Bir Oyun "Babaannem 100 Yaşında"
Tiyatroadam'dan yepyeni eğlenceli bir oyun daha!
Serdar Akar - 02.10.2012
Memati'yi Hiç Böyle Görmediniz!
'Kurtlar Vadisi Pusu'ya veda eden 'Memati' Gürkan Uygun, bu sezon iki sinema filmiyle birden hayranlarıyla buluşacak. MEMATİ KÖTÜLÜKLERİN DÜNYASININ EFENDİSİ Uygun; fantastik çocuk filmi 'Hititya: Madalyonun Sırrı'nda kötülükler dünyasının efendisi Zebab, 'Çanakkale: Yolun Sonu' filminde ise 'Onbaşı Muhsin' olarak beyaz perdeye yansıyacak. Çekimleri Kapadokya'da devam eden 'Hititya: Madalyonun Sırrı'nda, Serra Yılmaz, Okan Yalabık, Mete Horozoğlu gibi isimlerle kamera karşısına geçen Gürkan Uygun, plastik makyajla 'Kötülüklerin Efendisi'ne dönüştü. KİLO VERİP BIYIKLARINI UZATTI Fantastik bir dünyada annelerini bulmayan çalışan üç çocuğun öyküsünü anlatan 7 milyon lira bütçeli filmi, Bruno Eyron yönetiyor. Uygun'un bu sezon rol aldığı bir diğer yapım; Serdar Akar'ın genel yönetmenliğini üstlendiği 'Çanakkale: Yolun Sonu'.
Serdar Akar - 04.09.2012
Yeni Sezonda Bu Diziler Dikkat Çekecek
Atlılar Star Tv'de önümüzdeki dönem yayımlanacak bir başka dizi de Serdar Akar'ın Bulgaristan'daki dünyaca ünlü Nu Boyana Film Stüdyosu'nda çekmeye başladığı, fantastik aksiyon tarzındaki 'Atlılar' dizisi.
Serdar Akar - 21.08.2012
'Atlılar'ın Kadrosunda
Senaryosunu Serdar Akar'ın yazdığı 'Atlılar' adlı dizinin oyuncu kadrosuna 'Işılay Hatun' karakteriyle Ayça İnci de dahil oldu.
Serdar Akar - 07.07.2012
Çanakkale Filmi Figüran ve Oyuncularını Arıyor
Serdar Akar'ın üstlendiği, yYyakını Çanakkale'de çekilecek olan gerçek bir savaş filmi ''ÇANAKKALE'.
Serdar Akar - 22.06.2012
Türkiye'de İnsan Kaynağı Tükendi, Dizi Yapımcıları Bulgaristan'a El Attı
Konu ile temaslarda bulunmak için Bulgaristan'a gelen film yönetmeni Serdar Akar ve yapımcı Muharrem Gülmez, Bulgaristan Kültür Bakanı Vejdi Raşidov ile görüştü.
Serdar Akar - 18.06.2012
Yangına Karşı Sıcak Su ile Isınan Çadır
23 Ekim 2011'de Van'da meydana gelen 7.2 büyüklüğündeki depremin ardından kentte kurulan çadırkentlerdeki yangınları televizyonda görüp etkilenen Burak Gökçe ve Ceyda Eser, çadır yangınlarına karşı bir proje geliştirmeye karar verdi. Yangınların, çadırlarda ısınmak için kullanılan soba, elektrikli ısıtıcı gibi eşyalardan çıktığını gören öğrenciler Burak Gökçe ve Ceyda Eser, Fen ve Teknoloji Öğretmenleri 31 yaşındaki Serdar Akar'ın da desteği ile çadırların sıcak su ile ısınmasını sağlayan projeyi geliştirdi.
Serdar Akar - 14.06.2012
Behzat Ç. Dizisi 69. Bölüm Fragmanı
Sezon Finali ile 17 Haziran 2012 Pazar günü Star Tv ekranlarında. Yeni bölüm fragmanını izlemek için tıklayın. Behzat Ç. izle.
Serdar Akar - 08.06.2012
Amerikalı Öğrenciler Bergama'ya Unesco Desteği Vermek İçin Ayvalık'ta
Amerikalı gurup, Ayvalık'taki gezintilerinin öncesinde öğle yemeklerini yerken, ATV televizyonun ilçede ve Midilli'de çekimleri süren 'İki Yaka Bir İsmail' dizisinin yapımcılarından Serdar Akar ve dizi filmin Yunanlı genç oyuncusu Giannis Hatzigeorgiou ile söyleşi yaptıkları gözlendi.
Serdar Akar - 31.05.2012
Behzat Ç. Dizisi 67. Bölüm Fragmanı
Yeni bölümü ile 4 Haziran 2012 Pazar günü Star Tv ekranlarında. Yeni bölüm fragmanını izlemek için tıklayın. Behzat Ç. izle.
Serdar Akar - 23.05.2012
Behzat Ç. Dizisi 65. Bölüm Fragmanı
Yeni bölümü ile 27 Mayıs 2012 Pazar günü Star Tv ekranlarında. Yeni bölüm fragmanını izlemek için tıklayın. Behzat Ç. izle.
Serdar Akar - 23.05.2012
Şırnaklı Gazetecilerden Erbil Işık Üniversitesi Rektörüne Ziyaret
Şırnak'ın Silopi ilçesinde görev yapan yerel basın temsilcileri, Kuzey Irak'ın Erbil kentinde bulunan Işık Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Serdar Akar'ı ziyaret etti.
Serdar Akar - 16.05.2012
2. Uluslararası Engelsiz Film Festivali Başlıyor
Ünlü İsimler Uzun Metrajlı Filmleri Seslendirdi… Festival kapsamında birçok ünlü sanatçı görme engellilerin gözü oluyor. Gösterime girecek olan uzun metrajlı filmleri artık görme ve işitme engelliler de izleyebilecekler. Festival ekibi aylar süren betimleme çalışmalarıyla filmleri ünlü sanatçılarla birlikte betimleyerek görme ve işitme engellilerin de izleyebilmesi için hazırladılar. Festival kapsamında gösterilecek uzun metrajlı filmler: -Zenne, Caner Alper-Mehmet Binay, 2011 – Seslendiren: Beste Bereket -Çalgı Çengi, Selçuk Aydemir, 2011 – Seslendiren : Doğa Rutkay -Çakal, Erhan Kozan, 2010 – Seslendiren: İrem Altuğ -Güneşin Oğlu, Onur Ünlü, 2008 – Seslendiren: Beste Bereket -Bizim Büyük Çaresizliğimiz, Seyfi Teoman, 2011 – Seslendiren: Melike Demirağ -Sevmek Zamanı, Metin Erksan, 1965 - Seslendiren: Ececan Gümeci -İncir Reçeli, Aytaç Ağırlar, 2011 - Seslendiren: Burç Kümbetlioğlu -Aşk Tesadüfleri Sever, Ömer Faruk Sorak, 2011 - Seslendiren: Doğa Rutkay -Bu Son Olsun, Orçun Benli, 2012 – Seslendiren: Burç Kümbetlioğlu -Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm, Serdar Akar, 2011 – Seslendiren: Beste Bereket Festivalin Ses Getirecek Tanıtım Filmi De Yayınlandı.
Serdar Akar - 16.05.2012
Behzat Ç. Dizisi 65. Bölüm Fragmanı
Yeni bölümü ile 20 Mayıs 2012 Pazar günü Star Tv ekranlarında. Yeni bölüm fragmanını izlemek için tıklayın. Behzat Ç. izle.
Serdar Akar - 13.05.2012
'Balıkçı İsmail', İki Yakayı Bir Araya Getirecek
atv'nin yeni dizisi '2 Yaka Bir İsmail'de biri Türkiye'de, biri Yunanistan'da iki eşi olan 'İsmail' karakterini canlandıran Erdal Özyağcılar, dizinin lezzetli....
Serdar Akar - 11.05.2012
Behzat Ç. Dizisi 64. Bölüm Fragmanı
Yeni bölümü ile 13 Mayıs 2012 Pazar günü Star Tv ekranlarında. Yeni bölüm fragmanını izlemek için tıklayın. Behzat Ç. izle.
Serdar Akar - 10.05.2012
Mor Menekşeler Dizisi 29. Bölüm Fragmanı
Yeni bölümü ile 11 Mayıs 2012 Cuma günü TRT 1 ekranlarında. Yeni bölüm fragmanını izlemek için tıklayın Mor Menekşeler izle.
Serdar Akar - 04.05.2012
Behzat Ç. Dizisi 63. Bölüm Fragmanı
Yeni bölümü ile 6 Mayıs 2012 Pazar günü Star Tv ekranlarında. Yeni bölüm fragmanını izlemek için tıklayın. Behzat Ç. izle.
Serdar Akar - 03.05.2012
Mor Menekşeler Dizisi 28. Bölüm Fragmanı
Yeni bölümü ile 4 Mayıs 2012 Cuma günü TRT 1 ekranlarında. Yeni bölüm fragmanını izlemek için tıklayın Mor Menekşeler izle.
Serdar Akar - 01.05.2012
Her An Evlenebilirim!
"Evet... Ayla Algan'ın okulu olan Ekol Drama'ya gittim, atölye çalışmalarına katıldım. Ancak aldığım eğitime rağmen, seçmelerde hep popüler insanlar tercih ediliyordu. Güney Kore'de Dünya Erkek Güzeli seçildikten sonra işler değişti tabii. Uzun bir süre Asya kıtasında, Hong Kong'da kaldım." "DÜRÜST OLMALI" 'Elveda Rumeli' nasıl girdi hayatına? "'Dicle'yi çekerken artık dizinin yayından kalkacağı ortaya çıkınca senaristimiz Alican Yaraş bahsetti bana 'Elveda Rumeli'den. Beni Tarkan Karlıdağ ve Serdar Akar ile tanıştırdı.
Serdar Akar - 26.04.2012
Behzat Ç. Dizisi 61. Bölüm Fragmanı
Yeni bölümü ile 29 Nisan 2012 Pazar günü Star Tv ekranlarında. Yeni bölüm fragmanını izlemek için tıklayın. Behzat Ç. izle.
Serdar Akar - 25.04.2012
Mor Menekşeler Dizisi 27. Bölüm Fragmanı
Yeni bölümü ile 27 Nisan 2012 Cuma günü TRT 1 ekranlarında. Yeni bölüm fragmanını izlemek için tıklayın Mor Menekşeler izle.
Serdar Akar - 25.04.2012
İki Yaka Bir İsmail
Ayvalık'taki basın toplantısına Erdal Özyağcılar, Nail Kırmızıgül, Meltem Gülenç, İbrahim Kendirci, Serhat Özcan, Gökhan Yıkılkan, Yapımcı Tarkan Karlıdağ, Yönetmen Kemal Uzun, Genel Yönetmen Serdar Akar ve Yunan oyuncuların yanı sıra, Ayvalık Kaymakamı Nihat Nalbant, Emniyet Müdürü Kemal Hiçyılmaz, Belediye Başkanı Hasan Bülent Türközen de katıldı.
Serdar Akar - 25.04.2012
"İki Yaka Bir İsmail"De Buluştu
Dizinin Genel Yönetmeni Serdar Akar da "(Aile güven demektir) Hikayemiz iki ailesi olan bir babaya mercek tutarken, binanın temeline 'sevgi'yi oturtur.
Serdar Akar - 25.04.2012
İki Yaka Bir İsmail Dizisi Oyuncuları Medya ile Buluştu
DİZİNİN GÜÇLÜ BİR OYUNCU KADROSU VAR Dizinin Başrol oyuncusu Erdal Özyağcılar'ın yanısıra Rana Cabbar, Meltem Gülenç, İbrahim Kendirci, Eylem Yıldız, Bülent Şakrak, Nail Kırmızgül, Serhat Özcan, Gökhan Yıkılkan, Gizem Denizci, Cansu Dağdelen, Şener Kökkaya, Özlem Şendiç, Zeynep Kankonde ve Elini Filini, Keti Papanika, Manolois Sarmonis, Zafiris Katramadas, Stefanos Damatos, Georgia Liossi, Giannis Chatssigeorgious gibi oyuncuların yer aldığı dizi filmin Genel Yönetmenliğini Serdar Akar, Yönetmenliğini ise Kemal Uzun üstlendi.
Serdar Akar - 25.04.2012
Silopi'deki Eğitimciler Kuzey Irak'taki Işık Kolejini Gezdi
Işık Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Serdar Akar, Türkiye'den gelen gönüllülerin Irak genelinde okullar açtığını belirterek, bu okullarda Kürtçe, Türkçe, Arapça ve İngilizce eğitim verildiğini söyledi.
Serdar Akar - 25.04.2012
Eğitimcilerden Kuzey Irak'a Ziyaret
Kuzey Irak bölgesel yönetiminde bulunan eğitim kurumlarının yöneticileriyle bir araya gelen Silopili eğitimciler, karşılıklı fikir alışverişinde bulundu. Silopili eğitimciler, Silopi FEM Dershanesi'nin düzenlediği Erbil, Süleymaniye ve Halepçe gezisinde Işık Üniversitesi'nin de aralarında bulunduğu Türkiye'den gelen gönüllülerin açtığı okulları ziyaret etti. Düzenlenen geziye Silopi Fem Dershanesi Müdürü Yılmaz Batur, okul müdürleri ve gazeteciler Selim Yalçın ve Mehmet Demirhan katıldı. Kuzey Irak Bölgesel Yönetimi'nde bulunan Işık Kolejleri bünyesinde faaliyet gösteren ilköğretim ve ortaöğretim kurumları ile Işık Üniversitesi'nde incelemelerde bulunan eğitimciler, bölgedeki eğitimle ilgili bilgi aldı. Türkiye'den gelen heyete, faaliyetleri hakkında bilgi veren Işık Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Serdar Akar, Türkiye'den gelen gönüllülerin Irak genelinde okullar açtıklarını, bunlardan birçoğunun Kuzey Irak'ta hizmet verdiğini belirtti.
Serdar Akar - 24.04.2012
Silopili Eğitimciler, Kuzey Irak'a Gezi Düzenledi
Türkiye'den gelen heyete, faaliyetleri hakkında bilgi veren Işık Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Serdar Akar, Türkiye'den gelen gönüllülerin Irak genelinde okullar açtıklarını, bunlardan birçoğunun Kuzey Irak'ta hizmet verdiğini belirtti.
Serdar Akar - 19.04.2012
Behzat Ç. Dizisi 61. Bölüm Fragmanı
Behzat Ç. ve Esra nikah hazırlıklarına başlamıştır. Esra, gün içinde koştururken Behzat Ç., kendini psikolojik olarak evliliğe hazırlamaya çalışmaktadır. Behzat Ç. izle.
Serdar Akar - 19.04.2012
Mor Menekşeler Dizisi 26. Bölüm Fragmanı
Yeni bölümü ile 20 Nisan 2012 Cuma günü TRT 1 ekranlarında. Yeni bölüm fragmanını izlemek için tıklayın Mor Menekşeler izle.
Serdar Akar - 12.04.2012
Behzat Ç. Dizisi 60. Bölüm Fragmanı
Yeni bölümü ile 15 Nisan 2012 Pazar günü Star Tv ekranlarında. Behzat Ç. dizisinin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. Yönetmen: Zekeriya Kurtuluş, Doğan Ümit Karaca, Serdar Akar Senaryo: Birol Tezcan, İlke Yeşilay, Faruk Emre Özünlü Oyuncular: Ege Aydan, Seda Bakan, Ayça Eren, Ayça Varlıer, Erdal Beşikçioğlu Filmin Türü: Dizi, Polisiye, Macera, Orijinal Adı: Behzat Ç.
Serdar Akar - 11.04.2012
Mor Menekşeler Dizisi 25. Bölüm Fragmanı
Yeni bölümü ile 13 Nisan 2012 Cuma günü TRT 1 ekranlarında. Yeni bölüm fragmanını izlemek için tıklayın. Mor Menekşeler izle.
Serdar Akar - 04.04.2012
Behzat Ç. Dizisi 59. Bölüm Fragmanı
Yeni bölümü ile 8 Nisan 2012 Pazar günü Star Tv ekranlarında.Yeni bölüm fragmanını izlemek için tıklayın Behzat Ç. izle.
Serdar Akar - 03.04.2012
Mor Menekşeler Dizisi 24. Bölüm Fragmanı
Yeni bölümü ile 6 Nisan 2012 Cuma günü TRT 1 ekranlarında. Yeni bölüm fragmanını izlemek için tıklayın. Mor Menekşeler izle.
Serdar Akar - 29.03.2012
Behzat Ç. Dizisi 58. Bölüm Fragmanı
Yeni bölümü ile 1 Nisan 2012 Pazar günü Star Tv ekranlarında. Behzat Ç. dizisinin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. Yönetmen: Zekeriya Kurtuluş, Doğan Ümit Karaca, Serdar Akar Senaryo: Birol Tezcan, İlke Yeşilay, Faruk Emre Özünlü Oyuncular: Ege Aydan, Seda Bakan, Ayça Eren, Ayça Varlıer, Erdal Beşikçioğlu Filmin Türü: Dizi, Polisiye, Macera, Orijinal Adı: Behzat Ç.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Serdar Akar Haberleri | Serdar Akar Kimdir - Haberler - Sayfa 7 - Serdar Akar haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Serdar Akar kimdir, hayatı ve biyografisi. Eyüp'te Açık Hava Sineması.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 24.9.2021 08:23:46. #1.14#

title