Sakatlıkların biri bitiyor biri başlıyor! Fenerbahçe'ye hem iyi hem kötü haber - Haberler Spor
Haberi Paylaş

Sakatlıkların biri bitiyor biri başlıyor! Fenerbahçe'ye hem iyi hem kötü haber

Haberler.com - Haberler | Spor

Sakatlıklarını atlatan Pelkas ve Ferdi Kadıoğlu, Pereira'nın şans vermesi halinde Frankfurt maçında sahada yer alacak. Sivasspor maçında sakatlanan Tisserand ve İrfan Can'dan iyi haber gelmedi. Yırtık tespit edilen 2 futbolcununda en az iki 3 hafta sahalardan uzak kalacağı belirtildi.

Dimitris Pelkas ve Ferdi Kadıoğlu'ndan gelen haber, Vitor Pereira'ya rahat bir nefes aldırdı. İki futbolcunun dönüşü Pelkas'ın dönüşü ise hücum hattında yaşanan sıkıntının çözülmesi açısından önemli bir avantaj olarak görülüyor.

Sakatlıkların biri bitiyor biri başlıyor! Fenerbahçe'ye hem iyi hem kötü haber

İRFAN 2 AYI GEÇECEK

Pelkas ve Ferdi'nin dönüşü sevindirse de Sivasspor maçında yaşanan sakatlıklar moral bozmuştu. Adalelerindeki sorunlar nedeniyle kenara gelmek zorunda kalan Marcel Tisserand ve İrfan Can Kahveci'de yırtık tespit edildiği öğrenildi. Her iki oyuncunun da yaklaşık 3 hafta sahalardan uzak kalmaları bekleniyor. Yaklaşık 3 haftadır forma giyeyemen İrfan, böylece toplamda 2 aya yakın bir süre sahalardan uzak kalmış olacak.

Sakatlıkların biri bitiyor biri başlıyor! Fenerbahçe'ye hem iyi hem kötü haber
Haberler.com - Spor Haberleri
Yorumlar (2)
Uğur Duran:eveeeeet'' Bu senenin şampiyon olamama bahanesi de hazırlandı. SAKATLIKLAR. Böylelikle Aliço yine kurtardı
Emrah Tosunoglu:Şu irfancanı iyiki gs ye vermemişler adam geldiginden beri fb de dogru düzgün oynamadı kronik sakat falcao gibi 10 milyon euroya aldıydı fb tepe tepe kullansın şimdi
500