Cumhurbaşkanı Erdoğan: (Osman Kavala Soruşturması) "Gezi Olaylarında Teröristlerin Finans Kaynağı... - Haberler
Haberi Paylaş

Cumhurbaşkanı Erdoğan: (Osman Kavala Soruşturması) "Gezi Olaylarında Teröristlerin Finans Kaynağı...

Cumhurbaşkanı Erdoğan: (Osman Kavala Soruşturması) "Gezi olaylarında teröristlerin finans kaynağı olan bir kişi şuan içeride.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: (Osman Kavala Soruşturması) "Gezi olaylarında teröristlerin finans kaynağı olan bir kişi şuan içeride. Onun arkasında meşhur Macar yahudisi Soros...Bu adam dünyada milletleri parçalamakla adam görevlendiren parası bol biri"

-"Almanya'da Türkiye'nin aleyhine her türlü propagandayı yapıyor. Her türlü ödüllendirmeye tabi tutuluyor. Bay Kemal sen bunları görmüyor musun? Bu adam mahkum edilmiş bir adam. Dünyadaki ve Türkiye'deki değişim öylesine köklü ki bu anlayışın da kendini yenilemek zorunda kalacağına inanıyorum"

-"Gezi'yi övenler gizli veya açık PKK'yı da över, FETÖ'ye de destek verir. Bu zihniyete milletimiz gereken dersi her zaman veriyor"

ANKARA - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 48. Muhtarlar Buluşması'nda konuştu.

İhlas Haber Ajansı / Politika

Recep Tayyip Erdoğan Osman Kavala Türkiye Finans Politika Haberler

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.
title