Orhan Sarı Haberleri

Orhan Sarı haber, Orhan Sarı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Orhan Sarı - 02.08.2017
Köylü, Devletin Çiftliğinde Yetişen Koçları Bakımsız Buldu
Edirne Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Orhan Sarı, kentte bulunan merinos ırkı koç sayısının artırılması ve kaliteli ürünlerin tüketiciye ulaştırılması için çalışmalar yaptıklarını dile getirdi.
Orhan Sarı - 02.08.2017
Dha Yurt Bülteni-6
Edirne Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Orhan Sarı, kentte bulunan merinos ırkı koç sayısının arttırılması ve kaliteli ürünlerin tüketiciye ulaştırılması için çalışmalar yaptıklarını dile getirdi.
Orhan Sarı - 02.08.2017
Damızlık Koçlar Verimi Artıracak - Edirne
Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Orhan Sarı, gazetecilere yaptığı açıklamada, koçların devletin üretme çiftliğinde saf ırk olarak yetiştirildiğini söyledi.
Orhan Sarı - 02.08.2017
Damızlık Koçlar Verimi Artıracak
Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Orhan Sarı, gazetecilere yaptığı açıklamada, koçların devletin üretme çiftliğinde saf ırk olarak yetiştirildiğini söyledi.
Orhan Sarı - 25.07.2017
Göztepe Stadı İçin ile Uzlaşma
ŞEHİR Plancıları Odası İzmir Şubesi, Göztepe yönetimi ile, Gürsel Aksel Tesileri'nin bulunduğu araziye inşa edilecek yeni stat konusunda uzlaşma sağlandığını açıkladı. Oda yönetiminden yapılan yazılı açıklamada, "Meslek Odası olarak imar planına yapmış olduğumuz itiraz, temelde toplumsal yararı önceleyerek, kent yöneticilerinin yanlış politikaları sonucunda kentlerimizde düşen yaşam kalitemizin, bu bölgede daha kötü sonuçlara yol açmamasını sağlamak amacıyla gerçekleştirilmiştir. İtirazımız sonrasında, Kulüp Başkanı Mehmet Sepil'in tarafımıza toplantı talebi olmuştur. Genel başkanımız Orhan Sarıaltun'un da katılım sağladığı toplantıda Göztepe, odamızın kent halkına sorumluluğu gereği iletmiş olduğu itirazdaki nedenleri haklı bulmuş ve sonrasında Gençlik ve Spor Bakanlığı yetkilileri ile tarafların ortak görüşmesi gerçekleşmiştir.
Orhan Sarı - 29.06.2017
Vali Çakacak, Erdemli'ye Veda Etti
Çakacak, vatandaşa hizmet etmenin önemine işaret ederek, şunları kaydetti: "Bizler devletin görevlileri olarak, devletin ceberut yüzü değil, gülen yüzü olmak zorundayız. İnancımızın ve kültürümüzün gereği olarak halka hizmeti hakka hizmet olarak gören bir gelenekten geliyoruz. Dolaysıyla hizmet ettiğimiz yerde, vatandaşlarımızı mutlu eder, yüzlerini güldürebilirsek, bizim de yüzümüzün güleceğini biliyoruz." Etkinliğe, Erdemli Kaymakamı Muhittin Pamuk, Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, Jandarma Komutanı Yüzbaşı Mehmet Derin, Emniyet Müdürü Üzeyir Özdemir, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Orhan Sarı, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve daire amirleri katıldı.
Orhan Sarı - 13.06.2017
Yağışlar Buğdayda Rekor Verim Getirecek"
Edirne Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Orhan Sarı, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Edirne'de bu yıl yaklaşık 1 milyon 555 bin dekarlık alanda hububat ekimi gerçekleştirildiğini anlattı.
Orhan Sarı - 13.06.2017
Yağışlar Buğdayda Rekor Verim Getirecek"
Edirne Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Orhan Sarı, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Edirne'de bu yıl yaklaşık 1 milyon 555 bin dekarlık alanda hububat ekimi gerçekleştirildiğini anlattı.
Orhan Sarı - 07.06.2017
Lider Çocuk Tarım Kampı"
Edirne'de, öğrencilere doğa bilinci ve çevre farkındalığı kazandırmak amacıyla Edirne Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü tarafından düzenlenen "Lider Çocuk Tarım Kampı" etkinliğini başarıyla tamamlayan öğrenciler, sertifikalarını düzenlenen törenle aldı. 5-7 Haziran tarihleri arasında Edirne 75. Yıl İlkokulu'ndan 23 öğrenci, kamp etkinlikleri çerçevesinde fidan dikti, çiftlik ziyaretleri yapıp doğayla kucaklaştı. Edirne İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü'nde düzenlenen sertifika töreninde konuşan İl Müdürü Orhan Sarı, öğrencilere yönelik 4 yıldır gerçekleştirilen etkinlikte amaçlarının tarım ve hayvancılığı sevdirmek olduğunu söyledi.
Orhan Sarı - 25.05.2017
Keşan'da Mera Islah Çalışmaları
Küçükdoğanca köyü muhtarı Ercan Yirik, AA muhabirine Edirne Gıda, Tarım ve Hayvancılık Edirne İl Müdürü Orhan Sarı'nın köylerini ziyaret ettiği sırada mera temizliği için iş makinesini göndereceği sözü verdiğini dile getirerek, "Bizler köy halkı olarak meramıza sahip çıkıyoruz, imkanlarımız yettiğince çok alanda ıslah çalışması yapmayı hedefliyoruz.
Orhan Sarı - 28.03.2017
Çiftçilere Tapuları Dağıtıldı
Edirne Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Orhan Sarı da, Hamzadere Sulama sahası içinde bulunan Koyuntepe köyünde 11 Bin 131 dekar arazinin 299 kişiye dağıtıldığını belirtti.
Orhan Sarı - 23.01.2017
Etso'dan Müteahhit ve İş Adamlarına Bilgilendirme
ETSO Başkanı Orhan Sarı, bir restoranda düzenlenen bilgilendirme toplantısında yaptığı konuşmada, ETSO'nun üyelerine en güzel hizmeti vermeyi düstur edindiğini söyledi.
Orhan Sarı - 07.01.2017
Giresun'dan Üç Kıtaya "Fındık Kıran" İhracatı
Firma yöneticisi Orhan Sarımehmetoğlu, AA muhabirine, 1961 yılında firmanın babası Ali Naci Sarımehmetoğlu tarafından kurulduğunu söyledi.
Orhan Sarı - 09.11.2016
Dha Yurt Bülteni-3
Karademir'in limon bahçesinde ve toplanan limonların içinde görüntüsü SÜRE: 03'01" BOYUT: 337 MB Haber: Yusuf BAŞTUĞ-Kamera: Akif ÖZDEMİR/ADANA, ==================================================== 11)KADIN ÇİFTÇİLER, 'GENÇ ÇİFTÇİ PROJESİ'NDE ERKEKLERE FARK ATTI EDİRNE'nin Keşan İlçesi'nde Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nın 'Genç Çiftçi Projesi' kapsamında 9'u kadın 14 çiftçiye 84 büyükbaş dişi düve dağıtıldı. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Edirne İl Müdürü Orhan Sarı, "Keşan'da projeden faydalanan 14 kişiden 9'unun kadın olmasını olumlu buluyoruz.
Orhan Sarı - 04.11.2016
Türk Tarım Heyeti Bükreş Indagra Fuarı'na Katıldı
Romanya'nın başkenti Bükreş'te 3-5 Kasım 2016 tarihleri arasında kapılarını açan 21. Indagra Tarım ve Hayvancılık Fuarı'nda Edirne'den de 165 kişilik heyet yer aldı. Tarım ve hayvancılık sektörlerinde kullanılan makine, alet, zirai ilaçlar ve canlı hayvan teşhirinin yer aldığı fuara Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Orhan Sarı, ETB Başkanı Özay Öztürk, Meclis Başkanı Fedai Canım, yönetim kurulu üyeleri, ETB üyeleri, sektör temsilcileri ve basın mensupları katıldı.
Orhan Sarı - 03.11.2016
Dha Yurt Bülteni-9
38 dersliği, bin 282 öğrencisi olan okulun bahçesinde bir araya gelen Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Orhan Sarı, Esnaf Odası Başkanı Halil Metik, İş Adamları Derneği Başkanı Hasan Şen, Ziraat Odası Başkanı Rasim Şahin, Sanayi Kooperatifi Başkanı Ali Öngel, Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı İsmet Erdoğan duruma tepki gösterdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Orhan Sarı Haberleri | Orhan Sarı Kimdir - Haberler - Sayfa 6 - Orhan Sarı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Orhan Sarı kimdir, hayatı ve biyografisi. Üzüm Hasadı Başladı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.06.2021 07:00:41. #1.13#

title