Ömer Fatih Sayan Haberleri

Ömer Fatih Sayan haber, Ömer Fatih Sayan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ömer Fatih Sayan - 17.02.2021
Son dakika ekonomi: Bakan Yardımcısı Sayan: "Kripto para birimleri dünya ekonomisine yepyeni bir boyut kazandırıyor"
Son dakika gelişmesine göre Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan, kripto para birimleri ve blok zincir teknolojisinin, dünya ekonomisine yepyeni bir boyut kazandırdığını söyledi.
Ömer Fatih Sayan - 10.02.2021
Cumhurbaşkanlığı Güvenlik ve Dış Politikalar Kurulu, İbrahim Kalın'ın başkanlığında toplandı
Ayrıca, Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan tarafından "Türkiye'nin Ulusal Siber Güvenlik Çalışmaları" başlıklı bir sunum yapıldı.
Ömer Fatih Sayan - 10.02.2021
Salgınların ülkelerdeki seyri mobil uygulamayla öğrenilebilecek
Projenin 11-12 Şubat'ta çevrim içi düzenlenecek açılış toplantısına, Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan, Bilkent Üniversitesi Rektörü Prof.
Ömer Fatih Sayan - 28.01.2021
TBMM Dijital Mecralar Komisyonu toplandı
Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Dijital Mecralar Komisyonu toplandı.
Ömer Fatih Sayan - 20.01.2021
Uçtan Uca Yerli ve Milli 5G Haberleşme Şebekesi Projesi'nde ilk faz yılın birinci çeyreğinde tamamlanacak
Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan, Haberleşme Teknolojileri Kümelenmesine (HTK) üye firmalar ve mobil işletmeciler tarafından yürütülen Uçtan Uca Yerli ve Milli 5G Haberleşme Şebekesi Projesi'nde ilk fazın yılın birinci çeyreğinde tamamlanacağını bildirdi.
Ömer Fatih Sayan - 18.01.2021
Facebook ve Instagram'ın Türkiye'de temsilcilik açma kararı sonrası gözler Twitter'a çevrildi
Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan, Facebook ve Instagram'ın, Türkiye'de temsilcilik açacaklarını bildirdiklerini belirterek, "Temsilcilerini bildirmeyen Twitter ve diğer ağlardan da benzer ve güzel bir haber bekliyoruz.
Ömer Fatih Sayan - 14.01.2021
Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Sayan: "Teknolojiye sahip değilseniz güvenliğinden emin olamazsınız"
Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan, küresel internet aktörlerinin sunduğu servislerin yerli alternatiflerini sunmak ve bu alternatifleri tercih edilir hale getirmek için çalışmaların devam ettiğini belirterek, "Kendi hizmet ve içeriklerimizi geliştirmediğimiz sürece bu...
Ömer Fatih Sayan - 09.01.2021
Son dakika haber! Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Sayan: "Dailymotion da Türkiye'ye temsilci atadı"
Son dakika haberine göre Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan, Dailymotion'ın da Türkiye'ye temsilci atadığını bildirdi.
Ömer Fatih Sayan - 08.01.2021
Son dakika... Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Sayan: "TikTok da Türkiye'ye temsilci atayacağını açıkladı"
Son dakika haberler: Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan, TikTok'un da Türkiye'ye temsilci atayacağını açıkladığını belirtti.
Ömer Fatih Sayan - 25.12.2020
Ulaştırma Bakan Yardımcısı Sayan: "eSIM teknolojisi ürettiğimizi, bunu yapabilen öncü ülkeler arasında yer aldığımızı bu lansmanla birlikte ilan...
Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan, "Mühendislerimizin yoğun çalışmaları neticesinde eSIM teknolojisi ürettiğimizi, bunu yapabilen öncü ülkeler arasında yer aldığımızı bu lansmanla birlikte ilan etmiş oluyoruz" dedi.
Ömer Fatih Sayan - 24.12.2020
Yerli ve milli "eSIM" tanıtıldı
Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan, mobil telekomünikasyon alanında 25 yıldan fazla kullanılan mevcut fiziksel SIM kartların yerine, artık cihazlara uzaktan yüklenebilen eSIM sayesinde mobil haberleşmede önemli bir adım daha atıldığını belirterek, "eSIM evimizdeki beyaz...
Ömer Fatih Sayan - 19.12.2020
Siber Güvenlik Haftası 21-25 Aralık'ta düzenlenecek
Etkinliğin açılışı, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, SSB Başkanı İsmail Demir, Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi Başkanı Ali Taha Koç, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Mehmet Fatih Kacır ve Ulaştırma ve Haberleşme Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan tarafından Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde yapılacak.
Ömer Fatih Sayan - 16.12.2020
Uçtan Uca Yerli ve Milli 5G Haberleşme Şebekesi Proje Çalıştayı
Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan, etkinlikte yaptığı konuşmada, 5G çalışmalarında yerli ve milli teknolojilerin kullanılmasının büyük önem taşıdığını belirterek, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "Yerli 5G teknolojisi altyapısı kurmadan 5G'ye geçemeyiz.
Ömer Fatih Sayan - 10.12.2020
Siber Güvenlik Haftası 21-25 Aralık'ta gerçekleştirilecek
Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanlığından (SSB) yapılan yazılı açıklamaya göre, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir, Dijital Dönüşüm Ofisi Başkanı Ali Taha Koç, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Mehmet Fatih Kacır ile Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan tarafından Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde açılışı yapılacak hafta, Milli Siber Güvenlik Zirvesi ve Sanal Siber Güvenlik Fuarı ile başlayacak.
Ömer Fatih Sayan - 07.12.2020
Kamu Bilişim Haftası başladı
Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan, 16 Aralık'ta proje paydaşlarıyla Uçtan Uca Yerli ve Milli 5G Projesi kapsamında geliştirilen bazı ürünlerin demosunun gösterileceğini bildirdi.
Ömer Fatih Sayan - 06.12.2020
Haftanın tarihine bakış
2015- Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) Başkanı Ömer Fatih Sayan, Bağımsız Düzenleyiciler Grubu (Independent Regulators Group-IRG) Başkan Yardımcılığına seçildi.
Ömer Fatih Sayan - 09.11.2020
Son dakika: Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Sayan "yanıltıcı" kampanyalarına karşı uyardı Açıklaması
Son dakika haber... Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan, tüketicilerin genellikle e-Ticaret yöntemiyle katıldığı "Efsane Cuma" gibi indirim kampanyalarında mağdur olmaması için uyarılarda bulunuldu.
Ömer Fatih Sayan - 09.11.2020
Bakan Yardımcısı Sayan internet alışverişi için uyardı
Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan, "İnternet kullanıcısı olarak ister mobil, ister web üzerinden olsun internetten alışveriş yaparken şahsi olmayan ya da virüs koruması olmayan bilgisayarlar üzerinden hiçbir şifreli işlem yapmayın" dedi.
Ömer Fatih Sayan - 30.10.2020
Bakan Yardımcısı Sayan: "Haberleşme sistemlerinin sağlıklı bir şekilde devam edebilmesi için zorunlu olmadıkça sesli arama gerçekleştirmeyin"
Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan, "Haberleşme sistemlerinin sağlıklı bir şekilde devam edebilmesi için zorunlu olmadıkça sesli arama gerçekleştirmeyin, aramalarınızı kısa tutun.
Ömer Fatih Sayan - 27.10.2020
"Salgın Dönemi ve Sonrasında Uydu Sektörü" video konferansı
Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan, "Türkiye'nin 5G teknolojisini sadece kullanan bir ülke olması yerine, 5G teknolojisini tasarlayan, geliştiren, üreten ve ihraç eden bir ülke konumuna ulaşmasını istiyoruz.
Ömer Fatih Sayan - 21.10.2020
Türksat'tan Kamu BIB'23 ve BIMY'27 Bütünleşik Etkinliği'ne iletişim desteği
Etkinliğin açılış konuşmalarını Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Mehmet Fatih Kacır, Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan, Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm O?si Başkanı Ali Taha Koç, KVKK Başkanı Prof.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Ömer Fatih Sayan Haberleri | Ömer Fatih Sayan Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Ömer Fatih Sayan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ömer Fatih Sayan kimdir, hayatı ve biyografisi. AK Parti Samsun İl Başkanı Aksu'dan Türk Telekom Samsun Bölge Müdürlüğüyle ilgil
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 2.12.2021 21:36:12. #1.14#

title