Nurcan Karakaya Haberleri

Nurcan Karakaya haber, Nurcan Karakaya son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Nurcan Karakaya - 16.1.2019
İçişleri Bakanlığı: PKK 2018 Yılında 27 Sivili Katletti
OYUN OYNARKEN ŞEHİT OLDU Geçen yıl Mart ayında Hakkari Yüksekova ilçesinde boş bir arazide oyun oynayan Berat Oktay  da bulduğu bir patlayıcı maddenin infilak etmesiyle şehit oldu. Yine Mayıs ayında Mardin Nusaybin'de koyun otlatan Hogir Kayran isimli çocuk, molozlar arasında bulduğu mühimmat ile oynaması sonucu meydana gelen patlamada şehit oldu. Bölge halkına korku salmak için gerçekleştirdiği kanlı eylemleriyle bebek, çocuk ayrımı yapmayan terör örgütü PKK'nın hain saldırısının kurbanlarından biri de 11 aylık Bedirhan bebek oldu. Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde astsubay eşini ziyarete giden Nurcan Karakaya ile 11 aylık bebeği Bedirhan Mustafa Karakaya, dönüş yolunda PKK/KCK terör örgütü mensuplarınca yola daha önceden yerleştirilen el yapımı patlayıcının infilak ettirilmesi sonucunda şehit oldular.
Nurcan Karakaya - 16.1.2019
Terör Örgütü 2018'de 27 Sivili Katletti
Bebek katili PKK Bölge halkına korku salmak için gerçekleştirdiği kanlı eylemleriyle bebek, çocuk ayrımı yapmayan terör örgütü PKK'nın hain saldırılarından birinin kurbanı da 11 aylık Bedirhan bebek oldu. Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde astsubay eşini ziyarete giden Nurcan Karakaya ile 11 aylık bebeği Bedirhan Mustafa Karakaya, dönüş yolunda terör örgütü PKK/KCK mensuplarınca yola daha önceden yerleştirilen EYP'nin infilak ettirilmesi sonucunda şehit düştüler.
Nurcan Karakaya - 4.1.2019
Şehit Bebeğin İsmi Üs Bölgesinde Yaşatılıyor
İlçeye yaklaşık 30 kilometre uzaklıktaki üs bölgesinde görevli Jandarma Astsubay Çavuş Serkan Karakaya'yı ziyaret edip dönüş yolunda, 31 Temmuz 2018'de PKK'lı teröristlerce yola tuzaklanan patlayıcının infilak ettirilmesi sonucu araçta annesi Nurcan Karakaya ile şehit düşen 11 aylık Mustafa Bedirhan Karakaya'nın adı, terörle mücadelenin etkili şekilde yürütüldüğü üs bölgesinde yaşatılıyor.
Nurcan Karakaya - 23.11.2018
Bakan Soylu: Bu Yıl Terör Örgütüne Sadece 95 Kişi Katıldı (4)
ŞEHİT BEBEK BEDİRHAN'IN ADI ANAOKULUNDA YAŞAYACAKHakkari'nin Yüksekova ilçesinde 1 Ağustos'ta, PKK'lı teröristlerce yola tuzaklanan patlayıcının, asker eşi Nurcan Karakaya'nın otomobille geçişi sırasında patlatılması sonrası şehit olan 11 aylık Bedirhan Mustafa Karakaya bebeğin adına,...
Nurcan Karakaya - 23.11.2018
Aybüke Öğretmenimizin Katledilmesini Nereye Koyacaklar"
Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde, PKK'lı teröristlerin yola tuzakladığı patlayıcının infilak ettirilmesi sonucu annesi Nurcan Karakaya ile şehit düşen 11 aylık Bedirhan Mustafa'nın adı Antalya'nın Kepez ilçesinde yaptırılan anaokuluna verildi.
Nurcan Karakaya - 21.11.2018
Damla Projesi
Kredi Yurtlar Kurumu Şarkışla Müdürlüğünce düzenlenen programlara katılmak için Kayseri'den gelen 19 öğrenci, ilk olarak Yıldırım Mahallesi'nde bulunan Şarkışla Garnizon Şehitliği'ndeki 11 aylık şehit bebek Bedirhan Mustafa ve annesi Nurcan Karakaya'nın mezarını ziyaret etti.
Nurcan Karakaya - 15.11.2018
Vali Ayhan'dan Şehit Bebek ve Annenin Ailesine Ziyaret
Sivas Valisi Salih Ayhan, Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde, PKK'lı teröristlerin yola tuzakladığı patlayıcının infilak ettirilmesi sonucu annesi Nurcan Karakaya ile şehit düşen 11 aylık Bedirhan Mustafa'nın ailesini ziyaret etti.
Nurcan Karakaya - 19.10.2018
Şehit Bebeğin Doğum Günü Adının Verildiği Okulda Kutlandı
Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde, PKK'lı teröristlerin yola tuzakladığı patlayıcının infilak ettirilmesi sonucu annesi Nurcan Karakaya ile şehit düşen 11 aylık Bedirhan Mustafa'nın ilk doğum günü Şarkışla ilçesindeki, adının verildiği anaokulunda pasta kesilerek kutlandı.
Nurcan Karakaya - 19.10.2018
Astsubay Baba, Şehit Oğlu Bedirhan'ın İlk Yaş Gününü Mezarında Kutladı
HAKKARİ'nin Yüksekova ilçesinde aracıyla seyir halindeyken, PKK'lı teröristlerin yola önceden yerleştirdiği el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu annesi Nurcan Karakaya (25) ile birlikte 10 aylıkken şehit olan Bedirhan Mustafa'nın ilk yaş gününde babası Jandarma Astsubay Çavuş...
Nurcan Karakaya - 19.10.2018
Şehit Bebeğin İlk Doğum Günü Mezarında Kutlandı
Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde, PKK'lı teröristlerin yola tuzakladığı patlayıcının infilak ettirilmesi sonucu annesi Nurcan Karakaya ile şehit düşen 11 aylık Bedirhan Mustafa'nın ilk doğum günü, babası ve vatandaşlar tarafından mezarı başında kutlandı.
Nurcan Karakaya - 19.10.2018
Şehit Bebeğin İlk Doğum Günü Mezarında Kutlandı
Hakkari’nin Yüksekova ilçesinde 31 Temmuz günü PKK’lı teröristlerin yola döşediği el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu annesi Nurcan Karakaya (25) ile 10 aylıkken şehit olan Bedirhan Mustafa Karakaya bebeğinin ilk doğum gününde mezarı başında hüzün vardı.
Nurcan Karakaya - 24.9.2018
Şehit Bedirhan Bebeğin Adı,yüksekova'da Parkta Yaşatılacak
HAKKARİ'nin Yüksekova ilçesinde, PKK'lı teröristler tarafından yola döşenen el yapımı patlayıcının infilat etmesi sonuc hain tuzakta annesi Nurcan Karakaya ile birlikte şehit olan 11 aylık Bedirhan Mustafa Karakaya'nın ismi, Düzce Belediyesi tarafından Yüksekova'da yapılacak olan parka verilecek.
Nurcan Karakaya - 24.9.2018
Şehit Bedirhan Bebeğin İsmi Hakkari'deki Parkta Yaşatılacak
Düzce Belediyesi, Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde yaptıracağı parkta, PKK'lı teröristlerin yola tuzakladığı patlayıcının infilak ettirilmesi sonucu annesi Nurcan Karakaya ile şehit düşen 11 aylık Bedirhan Mustafa'nın ismini yaşatacak.
Nurcan Karakaya - 20.9.2018
Şehit Bedirhan'ın İsmi Parkta Yaşayacak
Hakkari’nin Yüksekova ilçesinde, PKK’lı teröristlerin yola tuzakladığı patlayıcıyı otomobilin geçişi sırasında infilak ettirmesi sonucu annesi Nurcan Karakaya ile birlikte şehit olan 10 aylık Bedirhan Mustafa’nın ismi, memleketi Sivas’ın Şarkışla ilçesine yeni açılan çocuk parkına verildi.
Nurcan Karakaya - 20.9.2018
Şehit Bedirhan'ın İsmi Parkta Yaşayacak
Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde, PKK'lı teröristlerin yola tuzakladığı patlayıcının infilak ettirilmesi sonucu annesi Nurcan Karakaya ile şehit düşen 11 aylık Bedirhan Mustafa'nın ismi, Sivas'ın Şarkışla ilçesindeki bir parkta yaşatılacak.
Nurcan Karakaya - 29.8.2018
Bedirhan Bebeğin Adı Parkta Yaşayacak
Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde, PKK'lı teröristlerin yola tuzakladığı patlayıcının infilak ettirilmesi sonucu annesi Nurcan Karakaya ile şehit düşen 11 aylık Bedirhan Mustafa'nın ismi, Sivas'ın Altınyayla ilçesindeki çocuk parkında yaşatılacak.
Nurcan Karakaya - 21.8.2018
Şehit Bebek ve Annesinin Evinde Hüzünlü Bayram
HAKKARİ'nin Yüksekova ilçesinde, PKK'lı teröristlerin yola tuzakladığı patlayıcının infilak ettirilmesi sonucu 10 aylık bebeği Bedirhan Mustafa ile birlikte şehit düşen asker eşi Nurcan Karakaya'nın, Şarkışla'daki baba evinde hüzünlü bayram yaşanıyor.
Nurcan Karakaya - 20.8.2018
Şehit Nurcan Karakaya ile Bebeği Bedirhan'ın Mezarına Ziyaretçi Akını
Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde, PKK'lı teröristlerin yola tuzakladığı patlayıcının infilak ettirilmesi sonucu 11 aylık bebeği Bedirhan Mustafa ile birlikte şehit düşen asker eşi Nurcan Karakaya'nın, Şarkışla Garnizon Şehitliğindeki mezarlarında ziyaretçi yoğunluğu yaşanıyor.
Nurcan Karakaya - 19.8.2018
Kurban Bayramı'na Doğru
Bayramlarda toplumsal dayanışmanın, kardeşliğin ve paylaşmanın bir kez daha hatırlanması ve güçlendirilmesinin en büyük beklentileri olduğunu ifade eden Arslan, şu görüşlerini paylaştı: "Ülke olarak son zamanlarda teröre verdiğimiz şehitlerimizin acısını yaşıyoruz. Ülkemiz üzerinde oynanan kirli oyunların farkındayız. Son zamanlarda PKK terör örgütü sivillere yönelik şiddeti artırmaktadır. Güvenlik görevlileri ve masum sivilleri hedef alan PKK'nın saldırıları tüm milletimizi derinden üzmektedir. Bunun son örneğini, Yüksekova'daki üs bölgesinde görevli eşini ziyaretinin ardından eli kanlı teröristlerin kalleşçe saldırısıyla 11 aylık oğlu ile şehit olan Nurcan Karakaya'nın şehadetiyle yaşadık.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Nurcan Karakaya Haberleri | Nurcan Karakaya Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Nurcan Karakaya haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Nurcan Karakaya kimdir, hayatı ve biyografisi. Bedirhan Bebeği Şehit Eden Terörist Yakalandı - Operasyonda Ele Geçirilen Malzemel
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 30.10.2020 02:52:33. #1.15#
title