Eski Fenerbahçeli Sezer Öztürk, 1 kişiyi öldürdüğü ve 4 kişiyi yaraladığı iddiasıyla tutuklandığı iddia edildi - Haberler Spor
Haberi Paylaş

Eski Fenerbahçeli Sezer Öztürk, 1 kişiyi öldürdüğü ve 4 kişiyi yaraladığı iddiasıyla tutuklandığı iddia edildi

Haberler.com - Haberler | Spor

1 kişiyi öldüğü, 4 kişinin yaralandığı yol verme kavgasında katil zanlısı olan eski Fenerbahçeli futbolcu Sezer Öztürk'ün, cinayet şüphesiyle gözaltına alındığı, ardından nöbetçi savcıya çıkartılıp tutuklandığı öne sürüldü. Güvenlik kamerasından gelen görüntülerde Sezer Öztürk'ün aracından silahıyla ateş açtığı tespit edildi.

Fanatik'in haberin göre; Sezer Öztürk, nöbetçi savcılık tarafından tutuklandı.

1 ÖLÜ, 4 YARALI

Şile'deki yol verme kavgasında Sezer Öztürk'ün silahından çıktığı iddia edilen kurşunlar sonucunda 1 kişi hayatını kaybetti, 4 kişi yaralandı. Görgü tanığı Sezer Öztürk'le ilgili, "Seslere geldik. 'Sizinle işim yok, siz karışmayın' dedi ve adama silahıyla çatır çatır sıktı" ifadesini verdi.

Eski Fenerbahçeli Sezer Öztürk, 1 kişiyi öldürdüğü ve 4 kişiyi yaraladığı iddiasıyla tutuklandı

EĞLENCE MEKANINDA BIÇAKLANMIŞTI

2014 yılında Beşiktaş'ta forma giyerken Sezer Öztürk'ün ismi yine bir olaya karışmış bu kez bıçaklanan taraf olmuştu. Devre arası tatili için gittiği Almanya'nın Düsseldorf kentinde eğlenmek için kuzeni ile dışarıya çıkan Sezer Öztürk, burada karıştığı kavgada kuzeni ile birlikte bıçaklanmıştı. Sezer Öztürk kavgayı hafif yaralı atlatmıştı

Eski Fenerbahçeli Sezer Öztürk, 1 kişiyi öldürdüğü ve 4 kişiyi yaraladığı iddiasıyla tutuklandığı iddia edildi
Haberler.com - Spor Haberleri
Yorumlar (9)
Engin Tozak:Bir karıncayı dahi incitemezsin çünkü insanın can vermek gibi bir yeteneği yoktur. Haşa o iş yüce yaradan a mahsustur hal böyle iken insanoğlu na ne oluyor kim oluyor da hiç acımadan can alabiliyor ve bir insanın canı nı Topçuymuş popçuymuş kim olursan ol önce insan ol.. Ölene Allah rahmet eylesin geride kalanlara Allah sabır versin suçludur veya suçsuzdur bunu bilemiyoruz bize sadece ölene rahmet okumak düşer. Bu işin bu dünyada cezası müebbet peki ya öbür dünyada!!
vedat cici :müebbet yer
FENERBAHÇE CUMHURİYETİ :FENERBAHÇE li değil Eksişehirli ve Beşiktaşlı topçu
500
title