Mostafa Mohamed'i oynatmayan Fatih Terim'e Mısır'dan tepki yağıyor - Haberler Spor
Haberi Paylaş

Mostafa Mohamed'i oynatmayan Fatih Terim'e Mısır'dan tepki yağıyor

Haberler.com - Haberler | Spor

Mısır futbolunun yetiştirdiği en önemli oyunculardan olan Mido, Fatih Terim'in Mostafa Mohamed konusundaki kararını eleştirdi. Mısır basınında da Terim'e yönelik eleştiriler yapıldı. Mısır'ın efsanesi Mido, "Şampiyonlar Ligi'nde oynatmayacaktın, o halde Milli Takım'a niye göndermedin" diye tepki gösterdi.

Sporx'te yer alan habere göre, Mısırlı eski forvet Mido, Fatih Terim'e tepkili. Mostafa Mohamed'i Şampiyonlar Ligi ön eleme maçlarında oynatabilmek için Mısır Milli Takımı'na göndermeyen Terim, oyuncuyu PSV maçında yedek bırakmıştı.

Mostafa Mohamed'i oynatmayan Fatih Terim'e Mısır'dan tepki yağıyorMido

Mido, bu kararın ardından "Madem Mostafa'yı oynatmayacaktı, o halde eden milli takıma göndermedi?" dedi. Mısır basınında da Olimpiyatlar'da mücadele eden Milli Takım'a gönderilmeyen Mohamed'in Şampiyonlar Ligi maçında oynatılmamasına tepki gösterildi.

Terim ise maç sonu yaptığı açıklamada, "Ne Falcao ne de Mostafa hazır değildi" demişti. Mısırlı golcü, Galatasaray'ın ilk hazırlık maçı olan Dinamo Bükreş karşılaşmasında dizinden sakatlanmış ve bir süre tedavi görmüştü. Oyuncunun tam hazır olmadığı sanılıyor.

Mostafa Mohamed'i oynatmayan Fatih Terim'e Mısır'dan tepki yağıyor
Haberler.com - Spor Haberleri
Yorumlar (4)
Engin Turan:Turkiyede futbol Türkiye gibi Hep geri gidiyor Yakında Afganistan olur herseyiyle
gizli kalsın :haklılar
Osman Tuna :4-5 futbolcu dışında takım çöp. Bu çöpleri de zamanında hocanın onayıyla takıma doldurdular. Şimdi ayıklaması zor. Fatih hoca eski fatih hoca değil. Babacan olacam diye futbolcuyla çok yüz göz olursan sonu bu olur.
500