MEHMET ALİ ARSLAN HABERLERİ

MEHMET ALİ ARSLAN HABERLERİ

Mehmet Ali Arslan haber, Mehmet Ali Arslan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mehmet Ali Arslan - 7.7.2014
Sözleşmeli Büro Personeli Yerleştirme Sonuçları
T.C. SOSYAL GÜVENLİK KURUMU BAŞKANLIĞI İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı Birim Adı: İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı Atama Şube Müdürlüğü Sözleşmeli Personel Atama Servisi İrtibat : Telefon:(312) 207 84 28-29 Faks: (312) 207 81 44 Adres : Ziyabey Cad. No:6 06510 Balgat / ANKARA 657 SAYILI KANUNUN 4/B MADDESİNE GÖRE SÖZLEŞMELİ BÜRO PERSONELİ YERLEŞTİRME SONUÇLARINA İLİŞKİN DUYURU 1- KPSS puan sırası esas alınarak asıl ve yedek olarak yerleşmeye hak kazananlar ekte gösterilmiştir.
Mehmet Ali Arslan - 2.7.2014
Silvan'da 13 Şehit Davası Karar İçin Bilirkişi Heyetini Bekliyor
Silvan’da 14 Temmuz 2011 günü PKK'lıların 13 askeri şehit ettiği, 7 askeri de yaraladığı saldırıda ihmalleri bulunduğu iddiasıyla dönemin Silvan 4'üncü Taktik Jandarma Alay Komutanı Albay Mehmet Murat Toprak, 4'üncü Taktik Jandarma Tabur Komutanı Binbaşı Milbay Şahin, 1'inci Bölük Komutanı Üsteğmen M. Emin Karagöz ve 2'nci Bölük Komutanı Üsteğmen Necmettin Erdoğan'ın tutuksuz olarak yargılanmalarına, Diyarbakır'daki 7'nci Kolordu Komutanlığı Askeri Mahkemesi'nde bugün devam edildi. Görevi ihmalden 2 yıla kadar hapis istemiyle tutuksuz yangılanan sanıklar duruşmaya katılmazken, sanık Binbaşı Milbay Şahin'in avukatı Mehmet Ali Arslan ve şehit askerlerden Aykut Delimehmetoğlu'nun babası Beytullan Delimehmetoğlu hazır bulundu.
Mehmet Ali Arslan - 14.6.2014
Orduspor'da Yeni Yönetim Görev Dağılımı Yaptı
Yapılan açıklamaya göre, görev dağılımı şöyle gerçekleşti: Başkan: Dr. Nedim Türkmen, 2. Başkan: İbrahim Hakkı Hatipoğlu, Asbaşkan: Uğurcan Ataoğlu, Sportif İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı: Tahsin Türkmen, Mali, İdari ve Hukuki İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı: Av. Adem Türkmen, Genel Sekreter: Koray Korkmaz, Muhasip Üye: Sefahi Duran, Asbaşkan - Sağlık İşlerinden Sorumlu Üye: İdris Altınel, Ekonomi, Yatırım, Strateji ve Yeni Projelerden Sorumlu Üye: Mehmet Ali Arslan, Murat Gürsoy, Sponsorluk, Reklam, Pazarlama ve Yeni Teknolojilerden Sorumlu Üye: Cemil Güldaş, Uygun Hekim, Gülden İnanlı, Amatör Şubelerden Sorumlu Üye: Murat Yurdakul, Abdullah Yüksel, Alt Yapı, Futbol Okulları, Gençlik Geliştirmeden ve Federasyon İlişkilerinden Sorumlu Üye: Soner Mağden, Salih Kovan, Stadyum, Tesisler ve Güvenlikten Sorumlu Üye: Erol Aydoğdu, Erkan Türkmen, Basın Sözcüsü, Medya ve İletişimden Sorumlu Üye: Alparslan Baki Ertekin, Durmuş Karaağaç, Taraftar, Dernekler ve Sosyal İşlerden Sorumlu Üye: Veysel Yerbasmaz, Mehmet Karaman, Abdulkadir Oldu, İstanbul Temsilcisi, Amatör Şubelerden Sorumlu Üye: Yücel Yalçınkaya, Serkan Demiroğlu.
Mehmet Ali Arslan - 14.6.2014
Orduspor'da Nedim Türkmen Yeniden Başkan
Seçimlerin ardından oluşan yeni yönetim kurulunda şu isimler yer aldı: "Uğurcan Ataoğlu, İbrahim Hatipoğlu, Soner Mağden, Yücel Yalçınkaya, Mehmet Ali Arslan, Alparslan Baki Ertekin, İdris Altınel, Sefahi Duran, Cemil Güldaş, Adem Türkmen, Tahsin Türkmen, Koray Korkmaz, Veysel Yerebasmaz, Erol Aydoğdu ve Murat Yurdakul.
Mehmet Ali Arslan - 9.6.2014
Adana Ülkü Ocakları'ndan Bayrak Tepkisi
Atatürk Parkı'nda toplanan kalabalık, terör örgütü aleyhine sloganlar attı. İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından açıklama yapan Ülkü Ocakları Adana İl Başkanı Mehmet Ali Arslan "Siyasi iktidarın bölücülerle yürüttüğü müzakerenin, terörü durdurmadığı gibi daha çok şımarttığı, son hadiselerden sonra herkesin malumu olmuştur.
Mehmet Ali Arslan - 17.4.2014
Büyükşehir Başkanı Sözlü: Yumurtalık'ta Su Sorunu Çözülecek
Seçimin ardından Milliyetçi Hareket Partisi’nin kazandığı ilçelerde başlatılan teşekkür etkinliklerinin ikincisi Yumurtalık’ta yapıldı. Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Yumurtalık Belediye Başkanı Türkeş Filik, Adana Ülkü Ocakları Başkanı Mehmet Ali Arslan ve vatandaşların katıldığı etkinlikte Atilla Yılmaz ve Kadir Somer konser verdi.
Mehmet Ali Arslan - 16.4.2014
Silvan'da 13 Askerin Şehit Olduğu PKK Saldırısını 3 Albay İnceleyecek
Silvan İlçesi'nde 14 Temmuz 2011 günü PKK'lıların 13 askeri şehit ettiği, 7 askeri de yaraladığı saldırıda ihmalleri bulunduğu iddiasıyla Silvan 4'üncü Taktik Jandarma Alay Komutanı Albay Mehmet Murat Toprak, 4'üncü Taktik Jandarma Tabur Komutanı Binbaşı Milbay Şahin, 1'inci Bölük Komutanı Üsteğmen M. Emin Karagöz ve 2'nci Bölük Komutanı Üsteğmen Necmettin Erdoğan'ın tutuksuz olarak yargılanmalarına, Diyarbakır'daki 7'nci Kolordu Komutanlığı Askeri Mahkemesi'nde bugün devam edildi. Görevi ihmalden 2 yıla kadar hapis istemiyle tutuksuz yangılanan sanıklar duruşmaya katılmazken, sanık Binbaşı Milbay Şahin'in avukatı Mehmet Ali Arslan ve şehit askerlerden Aykut Delimehmetoğlu'nun babası Beytullan Delimehmetoğlu hazır bulundu.
Mehmet Ali Arslan - 28.3.2014
O Tişört Sözlü'ye Hediye Edildi
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana Büyükşehir Belediye başkan adayı Sözlü, Dünya Profesyonel Orta Boks Liginde Türkiye'yi temsil eden ve yarı finale yükselen Buğra Öner, Alptuğ Öner ve Ünsal Arık'ı tebrik etti. Adana Avcılar Boks Kulübü Başkanı Murat Öner ve Adana Ülkü Ocakları İl Başkanı Mehmet Ali Arslan'ın da bulunduğu ziyarette, boksörler Başkan Sözlü' ye ringde giydikleri boks eldivenlerini giydirdi.
Mehmet Ali Arslan - 3.12.2013
Ceyhan'da Gözyaşı Geceleri Programı
Programa Ceyhan Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü'nün yanı sıra, Pozantı Belediye Başkanı Mustafa Çay, Adana Ülkü Ocakları Başkanı Mehmet Ali Arslan, il genel ve belediye meclis üyeleri, bazı dernek ve sivil toplum temsilcileri ile çok sayıda davetli katıldı.
Mehmet Ali Arslan - 24.11.2013
Ülkücüler Platformu'ndan Aşure Günü Etkinliği
  Kur'an-ı Kerim ve duaların okunduğu etkinliğe, MHP İl Başkanı Mustafa İzgioğlu, Adana Milletvekili Seyfettin Yılmaz, Adana Ülkü Ocakları Başkanı Mehmet Ali Arslan ile çok sayıda partili katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mehmet Ali Arslan Haberleri | Mehmet Ali Arslan Kimdir - Haberler - Sayfa 4 - Mehmet Ali Arslan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mehmet Ali Arslan kimdir, hayatı ve biyografisi. Bağımsızlık Mücadelesi ve Kazakistan.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 20.10.2020 09:55:11. #1.14#
title