Maddi sıkıntı yaşayan Bursaspor'un stat ve antrenman tesislerinin elektrikleri kesildi - Haberler Spor
Haberi Paylaş

Maddi sıkıntı yaşayan Bursaspor'un stat ve antrenman tesislerinin elektrikleri kesildi

Haberler.com - Haberler | Spor

Maddi anlamda büyük zorluklar yaşayan Bursaspor Kulübü'nün elektrikleri kesildi. Bursa Büyükşehir Belediye Stadyumu ve Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri karanlığa bürünürken, genç oyuncuların yatılı kaldığı Vakıfköy Orhan Özselek Tesisleri'nin enerjisi kesilmedi.

Süper Lig'de şampiyonluk yaşayan Spor Toto 1. Lig ekiplerinden Bursaspor, maddi anlamda adeta çöktü. Ankaraspor maçı sonrası futbolcuların isyan bayrağını çekmesinin ardından bu kez de elektrik problemi ile karşı karşıya kalındı.

4 milyon TL'ye yaklaşan elektrik borcunu ödemeyen yeşil-beyazlı kulüp, daha önce 1'i sözlü, 2'si de yazılı olmak üzere Limak Uludağ Elektrik Şirketi ile 3 kez protokol imzalamıştı. Başkan Erkan Kamat'ın koşulları yerine getirmemesi ve borçla ilgili herhangi bir girişimi bulunmaması sebebiyle bugün Bursa Büyükşehir Belediye Stadyumu ve Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri'nin elektrikleri kesildi.

BORÇ ÖDENMEZSE ELEKTRİK AÇILMAYACAK

Genç futbolcuların eğitim gördüğü, altyapının kalbi Vakıfköy Orhan Özselek Tesisleri'nin enerjisi ise kesilmedi. Limak Uludağ Elektrik Şirketi'nin, borç ödenmemesi halinde bir daha Bursaspor Kulübü'nün elektriklerini açmayacağı öğrenildi.

Maddi sıkıntı yaşayan Bursaspor'un stat ve antrenman tesislerinin elektrikleri kesildi
Haberler.com - Spor Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (29)
TOMMAS:FERDANDAO SERDAR AZIZ VOLKAN ŞEN SERCAN YILDIRIM BUNLARDAN GELEN YUKSEK BONSERVIS PARALARI NEREDE ARKADAŞ. YAZIKLAR OLSUN O DÖNEMDEN BU ZAMANA BU KULUBU SIKINTIYA SOKANLARA. YASA SANLI ALANYASPOR
osman:gariban vatandaşa ödetirler. belediye aracılığıyla vs. yerin dibine girsin
rok:teksas gibi asalak bir taraftar grubu olan takımlar batmaya mahkumdurlar . . .
500