Kütahyaspor'da 'Bayrak' Kampanyası

Kütahyaspor'da 'Bayrak' Kampanyası

17.02.2018 13:01 | Son Güncelleme: 17.02.2018 13:01
Kütahyaspor'da 'Bayrak' Kampanyası

BAL Ligi 10.Grup’ta şampiyonluk mücadelesi veren Kütahyaspor’da yönetim, bayrak kampanyası başlattı.

BAL Ligi 10.Grup'ta şampiyonluk mücadelesi veren Kütahyaspor'da yönetim, bayrak kampanyası başlattı. Bayrak kampanyasına katılan firmaların adının yazılı olduğu dev Kütahyaspor bayrakları ana caddelere asıldı.

Kampanya hakkında konuşan Kütahyaspor Kulübü Başkanı Ahmet Tekdemir, hedeflerinin 150 bayrak olduğunu söyledi.

Bayrak kampanyasına tüm firmaların katılmasını isteyen Başkan Tekdemir, "Şampiyonluk yolundaki Kütahyaspor'a en büyük desteklerden birisi olan Kütahyaspor bayrak kampanyasına halkımızın yoğun ilgisi devam ediyor. Bu konuda ayrıca Ticaret ve Sanayi Odası'nda iş dünyası ile bir araya geldik ve desteklerini istedik. Onlarda olumlu karşılayarak bizlere destek vereceklerini söylediler. Kulübümüz için maddi destek sağlayan bu proje çok önemlidir. Firmalarımız bu projeye katılarak, Kütahya spora maddi destek sağlarken hem de kendi reklamlarını yapmış olacaklar. Bu projede bayrak dahil tüm masraflar bizlere aittir. Bu bayraklar uzun sürede caddelerde asılı kalacaktır.Hedefimiz ise 150 bayraktır. Bayrak Kampanyasında bizlere büyük destek olan başta Kütahya Valimiz Ahmet Hamdi Nayir'e, Kütahya Belediye Başkanımız Kamil Saraçoğlu'na, Emniyet personelimize ve itfaiye personelimize çok teşekkür ederim. Önümüzde yedi karşılaşmamız var. Biz sekiz puan geriden gelerek liderliğe ulaştık. Geçtiğimiz hafta sonu evimizde beklemediğimiz sonuç olan beraberlikle ayrıldık. Ama hiçbir şey kaybedilmiş değildir. Hedefimiz sezon sonu ilk sırada yer almaktır. Alibeyköy maçına gelen 12 bin taraftarlarımıza teşekkür ediyor ve diğer maçlarımızda da yanımızda olmalarını istiyorum. Bu yolun sonu şampiyonluktur" dedi.

Bayrak kampanyasına AK Parti Kütahya milletvekilleri İshak Gazel ve Mustafa Şükrü Nazlı ile Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu'da bayrak alarak destek verdi. (MS-EFE) - KÜTAHYA

Kütahyaspor'da 'Bayrak' Kampanyası

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title