Kurtlar Vadisi'nin Polat'ı Necati Şaşmaz, Kıbrıs'ta Otel Yapacak

Kurtlar Vadisi'nin Polat'ı Necati Şaşmaz, Kıbrıs'ta Otel Yapacak

Haberler.Com - Haberler | Magazin

Ekranların en uzun soluklu dizisi olan Kurtlar Vadisi'nde canlandırdığı Polat Alemdar karakteri ile zihinlere kazınan Necati Şaşmaz, Kıbrıs'ta otel yapmak için kolları sıvadı.

'Kurtlar Vadisi' dizisinde canlandırdığı 'Polat Alemdar' rolüyle büyük hayran kitlesine kavuşan Necati Şaşmaz, Kıbrıs'ta beş yıldızlı bir otel yapacak.

UZUN SÜREDİR ARAŞTIRMA YAPIYOR

Milliyet Cadde'den Sefa Karahasan'ın bugün köşesine taşıdığı iddia çok konuşuldu. Karahasan'ın iddiasına göre, Necati Şaşmaz, Kıbrıs'ta yatırım yapmak için uzun süredir yoğun bir çalışma içerisindeydi. Sonunda bir arazi belirledi ve Kıbrıs'a beş yıldızlı bir otel yapmak için kolları sıvadı.

İşte Sefa Karahasan'ın yazısıdaki Necati Şaşmaz'la ilgili o bölüm;

"Necati Şaşmaz, iyi bir Kıbrıs hayranıdır. Eski Turizm Bakanı ve Milletvekili Ünal Üstel'in de yakın dostu. Hafta sonu Ünal Bey'in oğlu Emre'nin düğününde nikah şahidi oldu. Zaten düğün için birkaç kez Ada'ya ziyaret yapmıştı. Şaşmaz'ın, Ünal Bey'in Turizm Bakanlığı döneminden bugüne Ada'ya yatırım yapmak için yoğun bir çalışması vardı. Necati Bey, en sonunda bir arazi belirledi ve Kıbrıs'a beş yıldızlı bir otel yapmak için kolları sıvadı."

Kaynak: Haberler.Com

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title