Haberler » Spor » Soyunma odasına inen Cumhurbaşkanı Erdoğan: Rakiplerin korkulu rüyasıyız - Spor

Soyunma odasına inen Cumhurbaşkanı Erdoğan: Rakiplerin korkulu rüyasıyız

Cumhurbaşkanı Erdoğan maç sonunda soyunma odasına inip oyuncuları tek tek tebrik etti. Burada konuşan Erdoğan, "Fransa ile liderlik için yarışıyoruz. Çok genç ve dinamik bir takımımız var. Defans ve ofansta ani olarak güzel ataklarla rakiplerin korkulu rüyası oluyoruz." dedi.

Soyunma odasına inen Cumhurbaşkanı Erdoğan: Rakiplerin korkulu rüyasıyız

ABD'den dönen Cumhurbaşkanı , milli takımı yalnız bırakmadı. Bitiş düdüğü ile birlikte büyük sevinç yaşayan Başkan Erdoğan, sosyal medya hesabından, "Tebrikler Türkiye'm" mesajıyla 81 milyonun coşkusuna tercüman oldu. Maçın ardından soyunma odasına giderek takıma ve teknik heyete bizzat hitap eden Cumhurbaşkanı Erdoğan şunları söyledi:

"RAKİPLERİN KORKULU RÜYASI OLUYORUZ"

"Şahsım adına milletim adına tebrik ediyorum. Gerçekten uzun bir aralıktan sonra şimdi bu şampiyonaya gitme imkanını yakaladık. İnşallah 1 numara olarak gideriz. Önümüzde Andorra maçı var. Andorra'nın ötesinde tabii 'nın rakibi sıradan bir rakip değil. Arnavutluk... Arnavutluk da yeni stadında maçını yapacak. Çok genç ve dinamik bir takımımız var. Defans ve ofansta ani olarak güzel ataklarla rakiplerin korkulu rüyası oluyoruz. Başta Şenol Hocamızı ve teknik kadroyu, sporcuları, federasyon başkan ve yönetimini tebrik ediyorum. Son maçımızı da başarılı bir şekilde bitirip yolumuza devam edelim diyorum. Milletimize hayırlı olsun."

(Sabah)


Haber Videosu

: Cumhurbaşkanı Erdoğan, maç sonrası soyunma odasını inip sporcuları tek tek tebrik etti!

Manşet

Haberler