İstanbul'dan ayrılmayan Belhanda, Galatasaray ateşini resmen yaktı

İstanbul'dan ayrılmayan Belhanda, Galatasaray ateşini resmen yaktı

Haberler.com - Haberler | Spor

Mustafa Cengiz yönetimiyle atıştığı için kulüpten kovulan Belhanda, İstanbul'dan ayrılmadı ve çalışmalarına devam ediyor. İstanbul'daki düzenini bozmayan ve gelen teklifleri geri çeviren Faslı yıldız, "İnşallah önümüzdeki sezon Galatasaray'da forma giyerim" diye konuştu.

Younes Belhanda ve Galatasaray'ın tekrar kavuşması pek mümkün gözüküyor. Mustafa Cengiz yönetimini, "Sosyal medya ile uğraşacaklarına bozuk zeminle ilgilensinler" dediği için kulüpten gönderilen Belhanda, İstanbul'da çalışmalarına devam ediyor. Faslı yıldız, Fatih Terim'in de dönmesiyle eski takımına haber yolladı.

İstanbul'dan ayrılmayan Belhanda ateşi resmen yaktı: Galatasaray'dan haber bekliyorum

"İNŞALLAH OLUR"

A Spor'un aktardığı haberde İstanbul'da düzenini bozmadığı belirtilen Belhanda, "İnşallah önümüzdeki sezon Galatasaray'da forma giyerim" ifadelerini kullandı. Fatih Terim'le de arası bir hayli iyi olan Faslı yıldızın rotasyon olarak değerlendirilebilmesi kuvvetli bir durum olarak gözüküyor.

İstanbul'dan ayrılmayan Belhanda, Galatasaray ateşini resmen yaktı
Haber Yorumları (3)
ŞÜKRÜ BAHÇE: yapma hoooooooccccaaammm kısa mutluklar değil kalıcı mutluluklar olmalı. ömer bayram ,belhanda ,akbaba, taşdemir, şamp,liginde ancak final oynarsın kupa alamazsın.
UĞUR DURAN: Bence gerek yok. 3.5 milyon euro verilen Belhanda son sezonunda resmen fiyaskoydu. Miadını doldurdu ve geri gelse fazlasını verebileceğini düşünmüyorum. daha ucuza daha genç oyuncuları opsiyonu satın alınma şartıyla kiralamak daha mantıklı.!!
NAZIM : Terimin isleri yine bir suru cer cöp doldurur yine genclerin onünü keser. Transfelerin en az yarisi is yapmaz kulup zarar eder genclerin onunu kapattigi icin kendilerini gosterip parlayamaz ve kulupte satamaz yine kulup zarar eder.. belhanda feguli semih lyundamayu para ettiginde satmadi zarari hesaplayin. Ozan kabak disinda full zarar.. senelerdir boyle gidiyor. Nede olsa imparator?? umarım bu sene isler iyi gitmez gs de de bir daha geri donmemek icin gider...
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Çok Okunan Haberler

title