İBB'nin 5 bin taksi teklifi UKOME'de 11. kez reddedildi - Haberler Ekonomi
Haberi Paylaş

İBB'nin 5 bin taksi teklifi UKOME'de 11. kez reddedildi

Haberler.com / Servet Uzun - Haberler | Ekonomi

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin taksi sorununu çözmeye yönelik 5 bin ek taksi önerisi UKOME'de 11'inci kez reddedildi.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), kent genelinde hizmet veren 17 bin taksinin yetersiz olduğunu söyleyerek yeni taksi projesi hazırlamıştı.

YENİDEN OYLANDI

Proje kapsamında 5 bin yeni taksinin İstanbul'da hizmete girmesi hedeflenirken söz konusu teklif UKOME toplantısında yeniden oylandı.

11. KEZ REDDEDİLDİ

Yenikapı Etkinlik Alanı, Dr. Mimar Sinan Kadir Topbaş Gösteri ve Sanat Merkezi'nde düzenlenen kasım ayı toplantısında yeni taksi teklifi 11. kez oylamaya sunuldu. Toplantıda oylanan 5 bin taksi projesi oy çokluğu ile reddedildi. Daha önce de, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Koordinasyon Merkezi (UKOME) toplantısında gündeme alınan teklif, 10 kez reddedilmişti.

Servet Uzun
Haberler.com Haberler.com - Ekonomi Haberleri
Haberler.com - Ekonomi Haberleri

Ekrem İmamoğlu, Ukome, Taksi, İBB, Ekonomi, Güncel, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
Yorumlar (3)
özgün özen :Ne ukome miş ya yeter artık bıktırdınız kesin bunların taksileri var hatlı istanbulda bi düşün artık şu milletin yakasından halka faydalı bi iş yapın.. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Kobra Murat :Siz ne kadar reddetseniz de elbet gun agaracak, uzerinizdeki kirler ortaya cikacak. Cevap Yaz 0 1 Yayından Kaldır
Burak Ergül:Yeter ama artık kim oluyor bu ukome. Halka referandum yapılsında görelim bakalım yüzde kaç taksiler arttırılsın diyor . İstanbulun en az yüzde 80 i taksi yok diyor , siz hangi şehirde yaşıyorsunuz . Cevap Yaz 0 3 Yayından Kaldır
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title