Hasan Günaydın Haberleri

Hasan Günaydın haber, Hasan Günaydın son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hasan Günaydın - 9.10.2015
Keneş'in Avukatıyla Tartışan Savcı: Yakalatacağım Onu, Çok Mutluyum
Today’s Zaman Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Bülent Keneş, hakkında yakalama kararını kendisine söylemediği gerekçesiyle avukat ile savcı arasında tartışma yaşandı. Savcı avukata, “İşte karar, üzülmem mi gerekiyor? Çok mutluyum, kararı da çıkarttım. Yakalatacağım onu, çok mutluyum. Bak elimde işte karar.” ifadelerini kullandı. Bülent Keneş’in avukatı Hasan Günaydın, savcının itirazı üzerine mahkemenin kararını öğrenmek için adliyeye geldi.
Hasan Günaydın - 3.10.2015
Yağlıdere'de Hacı Abdullah Halife Anıldı
Tekke köyünde düzenlenen programa, CHP Giresun Milletvekili Bülent Bektaşoğlu, Kaymakam Hasan Günaydın, İlçe Belediye Belediye Başkanı Abdurrahman Kırhasanoğlu ve davetliler katıldı.
Hasan Günaydın - 18.9.2015
Ekrem Dumanlı'nın Avukatından Açıklama
Zaman Gazetesi Genel Yayın Müdürü Ekrem Dumanlı'nın Avukatı Hasan Günaydın, bazı medya organlarında ortaya atılan iddialar üzerine açıklama yaptı.
Hasan Günaydın - 1.9.2015
Yağlıdere'de Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği Toplantısı
Yağlıdere Kaymakamı Hasan Günaydın ise halk eğitim merkezlerinin, Hayat Boyu Öğrenme faaliyetleri çerçevesinde toplumun pek çok ihtiyacını karşılamakta olduğunu belirtti.
Hasan Günaydın - 19.8.2015
Yağlıdere İlçe Jandarma Komutanı Verim'e Veda Yemeği
Dört yıllık görev süresi içinde Yağlıdere'nin bir ferdi olduğunu düşündüğünü dile getiren Verim, şunları kaydetti: "Halkla ilişkilerde insan merkezli bir çalışma yaptık. En uzak köyümüz olan Emeksen, Güllüce, Akpınar'ın Karabaş mahallesi ile ilçemizin mahallerine en kısa zaman içinde ulaşmaya gayret gösterdik. El birliğiyle ekip olarak 4 yıl iyi bir çalışma yaptığımıza inanıyorum. Benim kimlere hakkım geçmişse benden yana helal olsun." Kaymakam Hasan Günaydın ise Yağlıdere'ye 4 yıl hizmet veren Verim'in büyük özveri içerisinde güzel hizmetler yaptığını dile getirerek, "İlçemizdeki çalışmalarıyla ve hizmetleriyle takdir ve kalıcı dostluklar kazanan İlçe Jandarma Komutanı Mehmet Verime yeni görevinde başarılar dilerim" dedi.
Hasan Günaydın - 12.6.2015
Okullarda Karne Heyecanı
Yağlıdere Kaymakamı Hasan Günaydın Merkez Ortaokulunda karne dağıtım töreninde yaptığı konuşmada, karnelerin öğrencilerin ulaşmak istedikleri heyecanlardan biri olduğunu söyledi.
Hasan Günaydın - 10.6.2015
Polis Amcamla Geleceğe Umutla Projesi
Piknik alanında bulunan Hasan Günaydın, Türkiye'deki polisle hak arasındaki birlik ve beraberliğin Avrupa'da görülemeyeceğini iddia ederek, "Yurt dışına ticaret yapıyorum.
Hasan Günaydın - 2.6.2015
Yağlıdere Köylere Hizmet Götürme Birliği 1. Olağan Meclis Toplantısı
Kaymakam Hasan Günaydın, 2014 yılı faaliyetleri ve 2015 yılı çalışma programı hakkında bilgi verdi, köy muhtarları ile yapılan hizmetler sırasında karşılaşılan sorunlar istişare edildi.
Hasan Günaydın - 20.4.2015
Yağlıdere Belediyesinin Çalışmaları
Belediye toplantı salonunda düzenlenen kahvaltıya, Yağlıdere Kaymakamı Hasan Günaydın, İlçe Jandarma Bölük Komutanı Mehmet Verim, Emniyet Amiri Turgay Cengiz, İl Genel Meclis Üyeleri Ömer Bayram, Fikret Karaaslan, AK Parti İlçe Başkanı Temel Işık, belediye encümenleri ile köy ve mahalle muhtarları katıldı.
Hasan Günaydın - 2.4.2015
Yağlıdere Kaymakamı Günaydın'dan Başarılı Öğrencilere Tablet Bilgisayar
Yağlıdere Kaymakamı Hasan Günaydın, 400 takım arasından son 16'ya kalma başarısı gösteren Yağlıdere Merkez Ortaokulu Kız Futsal Takımına törenle tablet hediye etti.
Hasan Günaydın - 1.4.2015
Yağlıdere'de Ortaokul Öğrencileri Resim Sergisi Açtı
Yağlıdere Merkez Ortaokulu öğrencileri resim sergisi açtı Serginin açılışına Kaymakam Hasan Günaydın, İlçe Garnizon Komutanı Mehmet Verim, Belediye Başkan Vekili Ağabey Turan, Emniyet Amiri Turgay Cengiz, İlçe Milli Eğitim Müdürü Suat Soylu, daire müdürleri, öğretmen ve öğrenciler katıldı.
Hasan Günaydın - 18.3.2015
18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitler Günü
Yağlıdere Anadolu İmam Hatip Lisesinde gerçekleştirilen törene, Kaymakam Hasan Günaydın, İlçe Jandarma Bölük Komutanı Mehmet Verim, Belediye Başkan Vekili Ağabey Turan, Emniyet Amiri Turgay Cengiz, Milli Eğitim Müdürü Suat Soylu, kurum amirleri, öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.
Hasan Günaydın - 12.3.2015
Yağlıdere'de Bilnçli Alie Bilinçli Toplum Projesi
Yağlıdere Kaymakamı Hasan Günaydın, yaptığı açıklamada, kaymakamlık talimatıyla başlatılan ve koordinasyonu İlçe Müftülüğünce düzenlenen projeye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve İlçe Toplum Sağlığı Merkezi'nin de katkı sağladığını dile getirdi.
Hasan Günaydın - 9.3.2015
Yağlıdere Merkez Ortaokulu Giresun'u Temsil Edecek
Kız Futsal takımı oyuncuları, Okul Müdürü Barış Akkaya, İlçe Milli Eğitim Müdürü Suat Soylu, Beden Eğitimi Öğretmeni Cem Uğurcan ile birlikte Yağlıdere Kaymakamı Hasan Günaydın ve Yağlıdere Belediye Başkanı Abdurrahman Kırhasanoğlu'nu makamında ziyaret etti.
Hasan Günaydın - 23.1.2015
Okullarda Karne Heyecanı
Mustafa Kemal İlkokulunda düzenlenen törende konuşan Kaymakam Hasan Günaydın, öğrencilerin geleceğe yönelik hedeflerinin bu dönemde belirlendiğini söyledi.
Hasan Günaydın - 19.12.2014
Şüpheli Şahısların Avukatlarından Karar Açıklaması
Paralel yapıya yönelik yapılan soruşturma kapsamında İstanbul Adalet Sarayı'nda şüpheli şahısların hakim karşısında sorguları sona erdi. Şüpheli şahıslarla ilgili kararın yarın saat 14.00 sıralarında açıklanacağı öğrenildi. Şüpheli şahısların mescitte kalmaları yönünde hakimle görüştüklerini ifade eden Av. Fikret Duran, "Meslektaşlarım şuan hakim ve güvenlik güçleriyle mescidin kullanımına ilişkin görüşmelerini sürdürüyor" ifadelerini kullandı. Ekrem Dumanlı'nın Avukatı Hasan Günaydın ise, "Hakim yarın saat 14.
Hasan Günaydın - 19.12.2014
İstanbul Merkezli "Paralel Yapı" Operasyonu
Ekrem Dumanlı'nın avukatı Hasan Günaydın da dün müvekkillerinin durumuyla ilgili bilgi almakta sıkıntılar yaşadıklarını, hangi saatte, ne yapılacağının bilgisinin verilmediğini öne sürerek, "Hakim yarın saat 14.
Hasan Günaydın - 19.12.2014
Avukat Günaydın: Kimle İstişare Edecekler; Endişe Ediyoruz
Gözaltına alınan Zaman Gazetesi Genel Yayın Müdürü Ekrem Dumanlı'nın avukatı Hasan Günaydın, hakimin kararını ertelemesine ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
Hasan Günaydın - 18.12.2014
Sorgu Hakiminden "14 Aralık" Kararları...
DUMANLI'NIN 2 AVUKATI SORGU SALONUNA HAZIR BULUNDU Ekrem Dumanlı'yı savunmak için duruşmada Avukatlar Gazi Tanır ve Nazif Aktaş temsil etti. Dumanlı'nın 3. avukatı Hasan Günaydın ise 6.
Hasan Günaydın - 16.12.2014
Avukat Gazi Tanır: Dosyada İnsanları Suçlayacakları Bir Şey Yok
Zaman Gazetesi Genel Yayın Müdürü Ekrem Dumanlı'nın avukatı Gazi Tanır, "Şu ana kadar ifadesi alınan herkes serbest bırakıldı. Zaten dosyada da insanları suçlayacakları bir şey yok" dedi. Özgür medyayı hedef alan 14 Aralık operasyonunda gözaltına alınan gazeteciler ile görüşmek için Vatan Caddesi'ndeki İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne gelen Ekrem Dumanlı'nın avukatı Gazi Tanır, akşam saatlerinde bir açıklama yaptı. Akşam saat 20.00 gibi Ekrem Dumanlı ile görüştüğünü belirten Tanır, "Ekrem Bey'in morali çok iyi. Ancak biraz kırgın. Şuna kırgın, biliyorsunuz Cuma günü savcılığa gittik ve Başsavcı ile görüştük. Dedik ki eğer bu arkadaşlar hakkında bir soruşturma yürütülüyor ise, biz geldik, ifademizi alın. Başsavcı Bey soruşturma yürütülmediğine dair beyanda bulundu, hatta Başsavcı vekili de soruşturma olmadığına dair bir belge verdi. Biz bu belgeyi aldıktan bir gün sonra cumartesi günü hakkında soruşturma başlatılmış ve yakalama kararı çıkartılmış” diye konuştu. Tanır, şunları söyledi: "Bugün bir gazete diyor ki, inşallah Başsavcı beyin ifadesi değildir, biz Ekrem Beyi davet ettik gelmedi diye kendisine yakalama kararı çıkardık ve arkasından polis gönderdik. Biz gazetede de bekledik. Polis arkadaşlar sabah geldi biz avukat arkadaşlarla onları karşıladık. Ekrem Bey yukarıda sizi bekliyor. Hatta çay da hazırlamıştır dedik. Tabi dışarıda bulunan vatandaşların demokratik tepkisi polis arkadaşları çekindirdi galiba ki biz bu şekilde alamayız diye geri döndüler. Aradan 3-4 saat geçti aynı ekip tekrar geldi. Gene karşıladık yukarı çıkardık. O şekilde Ekrem Beyi aldılar ve götürdüler. Şu an bizim için en zor durum dosya ile ilgili kısıtlama kararının olması. Kısıtlama kararı olunca biz ne ile suçlandığını bilmiyoruz. Neyle suçlandığımızı bilmediğimiz için Ekrem beye 'hakkınızda söyle iddialar var, şöyle konuşalım falan deme imkanımız da yok. Biliyorsunuz cuma günü Cumhurbaşkanı tarafından onaylanan yasa içerisinde bulunan bir şey bu kısıtlama kararı." "Bir ülkede adalet yoksa o ülkede huzur olabilir mi?" diye soran Tanır, konuşmasını şöyle sürdürdü: “Biz Ekrem bey ile görüşürken Sayın Mahmut Tanal'ın sesini duyduk. Kendisi Meclis İnsan Hakları Komisyonu Üyesi olmasına rağmen kimseyle görüştürülmedi. Bir ülkede adalet yoksa o ülkede huzur olabilir mi? Ekrem bey şunu da söylüyor, dışarıda arkadaşların toplandığını ve havanın da soğuk olduğunu öğrenince, 'keşke arkadaşlarımızı buraya kadar yormasaydık. Biz burada sıcaktayız onlar öyle soğukta bekliyor diye üzülüyor. Söylediği tek şey, 'ben onlara dua ediyorum arkadaşlar da bana dua etsin." Avukat Hasan Günaydın ise hukuka uygun bir soruşturma yürütülmediğini vurgulayarak şunları aktardı: "Eğer gerçekten hukuka uygun bir operasyon ya da soruşturma yürütülüyor olsaydı, biz Cuma günü ifademizi verebilirdik.
Hasan Günaydın - 15.12.2014
Ekrem Dumanlı'nın Avukatları Açıklama Yaptı
Zaman Gazetesi Genel Yayın Müdürü Ekrem Dumanlı’nın avukatları Gazi Tanır ile Hasan Günaydın, Vatan Caddesi’nde bulunan İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nde basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.
Hasan Günaydın - 15.12.2014
Yağlıdere Sydv Başkanlığı 2015 Mütevelli Heyeti Seçildi
İlçe Kaymakamı Hasan Günaydın, yaptığı konuşmada, vakfın amacının, fakru zaruret içinde ve muhtaç durumda bulunan vatandaşlara yardım etmek, sosyal adaleti pekiştirici tedbirler alarak gelir dağılımının adilane şekilde tevzi edilmesini sağlamak olduğunu belirtti.
Hasan Günaydın - 14.12.2014
İstanbul Merkezli "Paralel Yapı" Operasyonu
Karaca, polis nezaretinde ilk önce Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde getirilerek sağlık kontrolünden geçirildi.  Ardından emniyet müdürlüğüne götürülen Karaca, girişte yaptığı açıklamada, "Alnımız açık, dimdikiz. Yüreğimizde herhangi bir şüphe endişe yok. Bizim veremeyeceğimiz bir hesabımız yok" dedi.  Zaman Gazetesi Genel Yayın Müdürü Dumanlı İstanbul Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğüne bağlı ekiplerin geldiği bir başka adres ise Zaman gazetesinini bulunduğu Yenibosna'ydı.  Polis, gazetenin okuyucularının bulunduğu bina önünde bir süre bekledikten sonra ayrıldı.  Hakkında gözaltı kararı bulunan Zaman Gazetesi Genel Yayın Müdürü Ekrem Dumanlı daha sonra gazetecilere açıklama yaptı. Polislerin gazete önünde slogan atan okuyucularının tepkisinden dolayı ayrıldıklarını iddia eden Dumanlı, "Giyinmiş, kuşanmış, bir bayram yerine gidiyor gibi" beklediğini belirtti.  "Türkiye Cumhuriyetinin egemenliğini ele geçirmek amacıyla..."  Zaman gazetesi avukatlarından Hasan Günaydın da İstanbul Terörle Mücadele İstanbul Şube Müdürlüğü ekiplerinin, gazetenin merkez binasına gelerek, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Örgütlü Suçlar Soruşturma Bürosu'nun arama ve gözaltı kararını bildirdiklerini belirtti.
Hasan Günaydın - 14.12.2014
Ekrem Dumanlı'nın Avukatı'ndan "14 Aralık Operasyonu" Açıklaması...
Zaman gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ekrem Dumanlı'nın avukatı Hasan Günaydın 14 Aralık Operasyonu'na ilişkin Zaman Gazetesi'nde basın açıklaması yaptı.
Hasan Günaydın - 14.12.2014
Avukat Günaydın: 'Özgür Basın Susturulamaz' Sözlerine Tahammül Edemediler
Zaman Gazetesi Genel Yayın Müdürü Ekrem Dumanlı'nın avukatı Hasan Günaydın, ‘makul şüphe’ kararı üzerine Zaman gazetesinde arama ve Genel Yayın Müdürü Ekrem Dumanlı’yı gözaltına almaya gelen polislerin, çalışanların tezahüratlarına tahammül edemeyerek geri gittiklerini söyledi.
Hasan Günaydın - 2.10.2014
Yağlıdere'de Kültür Merkezi ve Kuran Kursu Törenle Açıldı
Törene Giresun Emniyet Müdürü Uğur Öztürk, Giresun İl Müftüsü Muhittin Oral, Espiye Kaymakamı Osman Bilgin, Yağlıdere Kaymakamı Hasan Günaydın, Yağlıdere Jandarma Komutanı Mehmet Verim, Yağlıdere Belediye Başkanı Abdurrahman Kırhasanoğlu, Emniyet Amiri Turgay Cengiz, İl Genel Meclis üyeleri Ömer Bayram, Fikret Karaaslan, kurum müdürleri ile vatandaşlar katıldı.
Hasan Günaydın - 29.8.2014
Cihan ve Zaman'dan Siber Saldırılar Hakkında Suç Duyurusu
Cihan ve Zaman Gazetesi, avukat Hasan Günaydın aracılığıyla Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı’na şikayet dilekçesi verdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Hasan Günaydın Haberleri | Hasan Günaydın Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Hasan Günaydın haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hasan Günaydın kimdir, hayatı ve biyografisi. Feza Gazetecilik, Arama Kararına İtiraz Etti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 27.9.2020 07:49:15. #1.15#
title