Hamurundaki Tazelik Damak Tadını Arttırıyor

Hamurundaki Tazelik Damak Tadını Arttırıyor

Sponsorlu içerik
08.05.2019 17:58 | Son Güncelleme: 10.05.2019 11:03

80 senelik bir Belçika firması olan La Lorraine, unlu mamuller sektörü üzerine hizmet göstermektedir. 2013 yılında Türkiye pazarına girip müşterilerine hizmet vermeye başlayan La Lorraine firması, 2017 yılında 20.000 m² üzerine kurulan fabrikasıyla birlikte dünyada bulunan 13 fabrikadan biri haline gelmiştir.

Artizan ekmekler üretiyoruz...

La Lorraine Firması Ürün Geliştirme Yöneticisi ve Executive Chef'i Merve Burcu Akbulut, "Türkiye La Lorraine fabrikamızda artizan ekmekler üretiyoruz.

La Lorraine Artizan Ekmekleri nasıl üretiliyor ?

Hazırlanma sürecinintüm aşamalarında, en ince detaylara zanaatkar bir ekmek ustasının verdiği önem verilerek tutkuyla artizan ekmekler üretiyoruz. Alanımızda ki uzmanlığımızıve katma değerli hammaddeler ile ürettiğimiz ekmeklerimizitüketicilerimizle buluşturuyoruz. Herkesin tüketmekten keyif aldığı, lezzetli Tam buğday ve Çavdar unlu, Kepekli , Karamelize soğanlı, Çekirdekli ve tabiki geleneksel Türk ekmekçiliğinin vazgeçilmesi Ekşi mayalı farklı ekmekler üretiyoruz. En önemlisi bu artizan ekmekleri üretirken raf ömrü arttırıcı koruyucu hammadde kullanmıyoruz. Ek olarak tüm ürünlerimizinlokal recetesine ve gelenekselüretim seklinesadık kalarak üretim yapıyoruz. Örneğin, İnce çıtır Bagetlerimiz, Tereyağlı Kruvasan çeşitlerimiz, Ciabattalarımız , Börek çeşitlerimizportfoyümüzdeki diğer ürünlerimizdendir.Bunun yanı sıra dünya yeme içme trendlerini takip ederek tüketicilerimize yine tutkumuz ve heyecanımız ile yeni ürünler sunuyoruz.

BAŞARIMIZI İŞ MODELİMİZİN FARKLI OLUŞUNA BORÇLUYUZ."

La Lorraine Firması Pazarlama Müdürü Can Karakuş "Bu başarımızı aslı iş modelimizin farklı oluşuna borçluyuz. Bu iş modeli aynı zamanda hem perakende tarafında tüketicilerimizin günün her anında sıcak taze ekmek almalarına imkan sağlaması vesilesiyle hem de aynı zamanda horiga kanalında hotel, kafe ve restorantlarda, kafe sahiplerinin, hotel sahiplerinin, restoran sahiplerinin bu anlamda arka tarafta bu ekmekleri donukta tutup ihtiyaçları miktarınca çıkartıp kişilere istedikleri anda servis etmeleri ve kontrol edebilmeleri anlamında onlara da finansal olarak değer katıyor." ifadelerini kullandı.

Hamurundaki Tazelik Damak Tadını Arttırıyor
Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title