Haberler

Rönesans halka arz sonuçları açıklandı! Rönesans Gayrimenkul kaç lot verdi? Katılım endeksine uygun mu?

Güncelleme:

Rönesans Gayrimenkul Yatırım'ın halka arz sonuçları duyuruldu. Şirketin halka arz sonucunda ne kadar lot verdiği merak konusu oldu. İlgili detaylar ve sonuçlar resmi açıklamalarla paylaşıldı. Rönesans halka arz sonuçları açıklandı! Rönesans Gayrimenkul kaç lot verdi?

Rönesans Gayrimenkul kaç lot verir? Sorusu, gerçekleştirilecek olan halka arzın talep toplanmaya başlaması ile birçok kişi tarafından araştırılıyor. Rönesans Gayrimenkul Yapı halka arzına katılacak olan yatırımcılar, talep toplama tarihlerini internet üzerinde araştırıyor Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) tarafından yapılan onaylamasının ardından detaylar merak edildi. Peki, Rönesans Gayrimenkul kaç lot verir? Rönesans halka arz sonuçları açıklandı! Rönesans Gayrimenkul kaç lot verdi?

RÖNESANS GAYRİMENKUL HALKA ARZ KAÇ LOT VERİR?

Rönesans Gayrimenkul 17, 18 ve 19 Nisan'da talep toplayacak ve 135 lira fiyatla satılacak. Halka arz edilen hisse senetlerinin yüzde 80'i yurt içindeki bireysel yatırımcılara tahsis edilirken, geriye kalan yüzde 20'si yurt içindeki kurumsal yatırımcılara ayrıldı. Buna göre katılımlara göre dağılım aşağıdaki gibi olacaktır.

  • 2 milyon kişi: 14 Lot Bin 890 Lira
  • 2 milyon 500 bin kişi: 11 Lot Bin 485 Lira
  • 3 milyon kişi: 9 Lot Bin 215 Lira
  • 3 milyon 500 bin kişi: 8 Lot Bin 80 Lira
  • 4 milyon kişi: 7 Lot 945 Lira

Rönesans halka arz sonuçları açıklandı! Rönesans Gayrimenkul kaç lot verdi? Katılım endeksine uygun mu?

RÖNESANS GAYRİMENKUL KATILIM ENDEKSİNE UYGUN MU?

Rönesans Gayrimenkul halka arzı katılım endeksine uygun değildir. Buna göre RGYAS yani Rönesans Gayrimenkul halka arzı islami hassasiyeti olan yatırımcılar için uygun değildir.

Kaynak: Haberler.com / Gündem

Halka Arz Gündem Emlak Finans Ekonomi Haberler

Görüntülere valilikten açıklama geldi! Diyarbakır'da restoran 'şeriat' sloganlarıyla basılırken, polis ve bekçinin tavrı tartışma yarattı

Görüntülere valilikten açıklama geldi! Diyarbakır'da restoran "şeriat" sloganlarıyla basılırken, polis ve bekçinin tavrı tartışma yarattı

Ada sakinlerinin hedefindeki İmamoğlu'ndan günler sonra gelen 'Azmanbüs' açıklaması

Ada sakinlerinin hedefindeki İmamoğlu'ndan günler sonra gelen "Azmanbüs" açıklaması

Oğlu, PKK'lılarla birlikte insan kaçakçılığından tutuklandı! MHP'li isim istifa etti

Oğlu, PKK'lılarla birlikte insan kaçakçılığından tutuklandı! MHP'li isim istifa etti

Bakmadan Geçme

Soma nerede? Soma hangi ile, nereye bağlı? SOMA'DA DEPREM Mİ OLDU SON DAKİKA! 25 Haziran Salı Soma'da ne kadar, kaç büyüklüğünde deprem oldu? #128680 MANİSA'DA DEPREM Mİ OLDU SON DAKİKA! 25 Haziran Salı Manisa'da ne kadar, kaç büyüklüğünde deprem oldu? İZMİR'DE DEPREM Mİ OLDU SON DAKİKA! 25 Haziran Salı İzmir'de ne kadar, kaç büyüklüğünde deprem oldu? 3. Dünya savaşı mı çıkıyor, Hakan Fidan ne dedi? Fenerbahçe hangi takımlarla hazırlık maçı yapacak 2024-25? 25 Haziran Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? Petrolul Ploieşti hangi ülkenin takımı, hangi ligde oynuyor? 25 Haziran İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 25 Haziran 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 24 Haziran 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 24 Haziran Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 25 Haziran Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 25 Haziran Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 24 Haziran AFAD ve Kandilli deprem listesi! 24 Haziran Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 24 Haziran Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır?
Kadın müşteriden zincir market çalışanına dayak! Kafasını defalarca dondurucuya vurdu

Kadın müşteriden zincir market çalışanına dayak! Kafasını defalarca dondurucuya vurdu

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title