Haberler

27-31 MAYIS HALKA ARZ TAKVİMİ! Bu hafta hangi şirketler halka arz olacak?

Güncelleme:

27-31 Mayıs tarihleri arasında hangi şirketlerin halka arz olacağını merak edenler için halka arz takvimi yayınlandı. Bu hafta hangi şirketlerin halka arza çıkacağına dair detaylar aşağıda yer alıyor.

Vatandaşlar halka arz takvimini yoğun bir şekilde araştırılıyor. SPK'dan onay alan ve gerekli koşulları karşılayan şirketler, onay sonrasında talep toplama tarihlerini belirliyor. Halka arz olacak şirketler, yatırımcıların yakın takibinde bulunmaya devam ediyor. 27-31 MAYIS HALKA ARZ TAKVİMİ | Bu hafta hangi şirketler halka arz olacak?

27- 31 MAYIS HALKA ARZ TAKVİMİ

Horoz Lojistik Kargo Hizmetleri ve Tic. A.Ş. 29-30-31 Mayıs

Yiğit Akü Malzemeleri Nakliyat Turizm İnşaat San. ve Tic. A.Ş. 29-30-31 Mayıs

Altınkılıç Gıda ve Süt San. Tic. A.Ş. 29-30 Mayıs

27-31 MAYIS HALKA ARZ TAKVİMİ! Bu hafta hangi şirketler halka arz olacak?

HOROZ LOJİSTİK HALKA ARZ

Eşit dağıtım yöntemi ile halka arz olacak olan Horoz Lojistik hisse bedeli 55 TL olarak belirlendi. Dağıtılacak toplam lot miktarı 20.500.000 olarak belirlendi.

YİĞİT AKÜ HALKA ARZ

Yiğit Akü eşit dağıtım yöntemi ile halka arz olacak. 34,68 TL hisse bedeline sahip olacak halka arz için 75.000.000 lot dağıtılacak.

ALTINKILIÇ GIDA VE SÜT SANAYİ HALKA ARZ

29-30 Mayıs tarihleri arasında talep toplayacak olan Altınkılıç Gıda ve Süt San. Tic. A.Ş.'nin hisse bedeli 22,98 TL olarak belirlendi. Eşit dağıtım yöntemi ile 33.885.000 lot dağıtılacak.

Kaynak: Haberler.com / Gündem

Halka Arz Borsa Gündem Finans Ekonomi Haberler

15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde 'SMA' eylemi

15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde "SMA" eylemi

Adliyedeki tuvalet krizi cumhuriyet başsavcısını görevinden etti

Adliyedeki tuvalet krizi cumhuriyet başsavcısını görevinden etti

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik: 'Allah bana yeter'den daha güzel cümle var mı?

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik: 'Allah bana yeter'den daha güzel cümle var mı?

Bakmadan Geçme

15 Haziran 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 15 Haziran Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 15 Haziran 2024 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 15 Haziran AFAD ve Kandilli deprem listesi! 15 Haziran Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 15-16 Haziran 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 15-16 Haziran Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 15-16 Haziran Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 15-16 Haziran İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 15-16 Haziran Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 15-16 Haziran Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! MasterChef Battal Kaan kimdir? 2024 MasterChef Battal Kaan kaç yaşında, nereli? Almanya İskoçya maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Almanya İskoçya maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? MasterChef Eray Erkan kimdir? 2024 MasterChef Eray Erkan kaç yaşında, nereli? 17 Haziran Pazartesi 2024 Günlük Burç Yorumları! AŞK, EVLİLİK, SAĞLIK, KARİYER burç yorumları! 17 Haziran burç yorumları nedir? 15 Temmuz Şehitler Köprüsü (Boğaz Köprüsü) SMA olayı ne, SMA eylemi yapan kim? MasterChef Yıldız kimdir? 2024 MasterChef Yıldız kaç yaşında, nereli?
Kırklareli'ni dolu yağışı vurdu! Ortalık savaş alanına döndü

Kırklareli'ni dolu yağışı vurdu! Ortalık savaş alanına döndü

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title