Haberler

Mustafa Kemal Üniversitesinden Afrin Zaferi Yürüyüşü

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) personelleri ve öğrencileri tarafından Zeytin Dalı Harekatı’nın zaferle sonuçlanmasından dolayı zafer yürüyüşü düzenlendi.

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) personelleri ve öğrencileri tarafından Zeytin Dalı Harekatı'nın zaferle sonuçlanmasından dolayı zafer yürüyüşü düzenlendi. Rektörlük binasında başlayan yürüyüş sloganlar, tekbirler ve dev Türk bayrağı eşliğinde gerçekleşti.

Anıt Alanında dua edilmesinin ardından konuşan Mustafa Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan Kaya, Zeytin Dalı Harekatı'nı Mustafa Kemal Üniversitesi olarak bütün kalpleriyle desteklediklerini ve desteklemeye devam edeceklerini söyledi.

Erkeğinden kadınına, gencinden yaşlısına Türk milleti'nin Rabb'inden dilediği zaferin, orduya nasip olduğunu ifade eden Rektör Kaya, "Vatanımızın, milletimizin birliğine ve bütünlüğüne yönelik hain saldırıları önlemek, sınırlarımıza yönelik tehditleri ortadan kaldırmak amacıyla kahraman ordumuz tarafından başlatılan ve milletimiz tarafından desteklenen Zeytin Dalı Harekatı'nı Mustafa Kemal Üniversitesi olarak bütün kalbimizle destekledik ve desteklemeye devam ediyoruz. Şanlı ordumuz Çanakkale Zaferi'nin 103. yıl dönümünde devletimizin ve milletimizin bekası için çok önemli olan Zeytin Dalı Harekatı'nda Afrin'e girmiş ve terör yuvalarını tarumar etmiştir. Erkeğinden kadınına, gencinden yaşlısına Türk milletinin Rabb'inden dilediği zafer, ordumuza nasip olmuştur. Bu harekatta görev alan tüm komutanlarımıza, askerlerimize ve Türk milletine bu kutlu zafer mübarek olsun. Şahsım ve üniversitem adına, Çanakkale Zaferi'nde ve Zeytin Dalı Harekatı'nda şehit olan kahramanlarımızı şükran ve rahmetle anıyorum" dedi. - HATAY

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Güncel

Mustafa Kemal Üniversitesi Hasan Kaya Afrin Politika Güncel Haberler

Avcılar'da erkekler tuvaletinde mide bulandıran olay! Linçten polis kurtardı

Avcılar'da erkekler tuvaletinde mide bulandıran olay! Linçten polis kurtardı

Avrupa'nın en büyük tarım bankası Rabobank Türkiye'den çekiliyor

Avrupa'nın en büyük tarım bankası Rabobank Türkiye'den çekiliyor

Trump'ın yeni rakibi Kamala Harris'e binlerce dolarlık bağış yaptığı ortaya çıktı

Trump'ın yeni rakibi Kamala Harris'e binlerce dolarlık bağış yaptığı ortaya çıktı

Bakmadan Geçme

19 Nisan hangi burç? Nisan'ın 19'unda doğanlar hangi burç oluyor? 19 Nisan burcu! 21 Mart hangi burç? Mart'ın 21'inde doğanlar hangi burç oluyor? 21 Mart burcu! Esenyurt hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Esenyurt nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Esenler hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Esenler nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Çatalca hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Çatalca nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Lugano Fenerbahçe maçını hangi kanal veriyor? Lugano Fenerbahçe maçı şifresiz mi, nereden izlenir? Masterchef 10. yarışmacı kim oldu? BELLİ OLDU! Masterchef kim kazandı? UEFA ülke puanı sıralaması (GÜNCEL) 2024 UEFA ülkeler sıralaması Masterchef nerede çekiliyor? 2024 Masterchef stüdyosu nerede, çekimler nerede yapılıyor? Yaz dizileri 2024! Yaz dizileri neden yok? Bu yaz hangi diziler var? Ceyhun Kazancı kimdir? Kaç yaşında, nereli, hangi takımlarda çalıştı? Ceyhun Kazancı hakkında bilgiler Masterchef hangi günler var? 2024 Masterchef bu akşam var mı yok mu, hangi günler yayınlanıyor? 22-23 Temmuz Akaryakıt Fiyatları: Benzine, motorine, mazota zam veya indirim var mı, gelecek mi? Akaryakıt zammı ne zaman? 22-23 Temmuz bugün ve yarın hava nasıl olacak, yağış var mı? HAVA DURUMU! İstanbul'da yarın hava nasıl olacak, kaç derece? İSKİ İstanbul su kesintisi: İstanbul'da sular ne zaman gelecek? Üsküdar, Başakşehir, Sancaktepe 22-23 Temmuz İstanbul su kesintisi listesi!
Tayvan'ın en büyük askeri tatbikatı başladı! Yapay zekaya çok kritik bir görev verdiler

Tayvan'ın en büyük askeri tatbikatı başladı! Yapay zekaya çok kritik bir görev verdiler

title