Galatasaray yöneticisi Şükrü Hanedar'dan Rıdvan Dilmen'e lakaplı gönderme

Galatasaray yöneticisi Şükrü Hanedar'dan Rıdvan Dilmen'e lakaplı gönderme

Haberler.com - Haberler | Spor
Galatasaray yöneticisi Şükrü Hanedar'dan Rıdvan Dilmen'e lakaplı gönderme

Galatasaray'da kaybedilen Ankaragücü maçı sonrası tepkilerin ardı arkası kesilmiyor. Galatasaray İdari Direktörü Şükrü Hanedar da Twitter hesabından yaptığı paylaşımla Rıdvan Dilmen'e ve Fenerbahçe'ye göndermelerde bulundu. Hanedar, "Zorlu'k var, yardımcı'lar var, şeytan'lık var ama bir tek adalet yok!" dedi.

Galatasaray cephesinde kaybedilen Ankaragücü maçı sonrası hakem yönetimine tepkiler çığ gibi büyüyor. Arda Turan, Abdurrahim Albayrak ve Fatih Terim'in "Adalet" çağrısından sonra Galatasaray İdari Direktörü Şükrü Hanedar da Twitter hesabından bir paylaşım yaparak bu çağrıya destek verdi.

"ŞEYTAN" GÖNDERMESİ

Şükrü Hanedar sosyal medyadan yaptığı paylaşımda Fenerbahçe ve spor yorumcusu Rıdvan Dilmen'e göndermede bulundu. Hanedar, "Zorlu'k var, yardımcı'lar var, şeytan'lık var ama bir tek adalet yok!" dedi. Galatasaraylı yöneticinin yaptığı paylaşım taraftarlardan binlerce yorum ve beğeni aldı.

Galatasaray İdari Direktörü Şükrü Hanedar, sosyal medyadan Rıdvan Dilmen'e göndermede bulundu
Haber Yorumları (104)
AA: ASLINDA ÇEKECEN HAKEMLERI ALIN LAN KENDİNİZ YÖNETINDE GORELIM. DISARDAN YABANCI HAKEM DIYORLAR. ONLAR SANKI HATA YAPMIYACAKLAR VE HANGI KAFAYLA BUNU SOYLUYORLAR.
HATAYLI: malzemciler ve florya daki güvenlikciler kaldı aglamayan :))))
FENERLİ: ADALETİ SİZE DOKUNDUĞUNDA ANLAMANIZ DÜŞÜNDÜRÜCÜ FAKAT YİNE DE GEÇTE OLSA SADECE BİR BAYAN İSMİ OLMADIĞINI ANLAMANIZDA BİR O KADAR SEVİNDİRİCİ
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title