Galatasaray Divan Kurulu Üyesi Hayri Kozak: Mustafa Cengiz hastaneye kaldırıldı, durumu hiç iyi değil - Haberler Spor
Haberi Paylaş

Galatasaray Divan Kurulu Üyesi Hayri Kozak: Mustafa Cengiz hastaneye kaldırıldı, durumu hiç iyi değil

Haberler.com / Ali Gülhan - Haberler | Spor

Galatasaray Divan Kurulu Üyesi Hayri Kozak, sarı-kırmızılı kulübün eski başkanı Mustafa Cengiz'in hastaneye kaldırıldığını söyledi. Kozak yaptığı açıklamada, "Mustafa Cengiz'in durumu hiç iyi değil. Hastaneye kaldırdılar şimdi de. En son çok ağır bir ilaç vermişler. İyi neticeler vermeye başlamış ama çok hırpalıyormuş. Çok yorulmuş. Yani gidişat iyi değil. Allah yardımcısı olsun" ifadelerini kullandı.

Galatasaray'da yaklaşık 3.5 yıl başkanlık yapan ve sonra bayrağı Burak Elmas'a devreden Mustafa Cengiz'den yürekleri ağza getiren bir haber geldi. Sarı-kırmızılı kulübün divan üyesi Hayri Kozak, Cengiz'in hastaneye kaldırıldığını ve durumunun iyi olmadığını belirtti.

"GİDİŞAT İYİ DEĞİL"

Hayri Kozak yaptığı açıklamada, "Mustafa Cengiz'in durumu hiç iyi değil. Hastaneye kaldırdılar şimdi de. En son çok ağır bir ilaç vermişler. İyi neticeler vermeye başlamış ama çok hırpalıyormuş. Çok yorulmuş. Yani gidişat iyi değil. Allah yardımcısı olsun" ifadelerini kullandı.

Galatasaray Divan Kurulu Üyesi Hayri Kozak: Mustafa Cengiz hastaneye kaldırıldı, durumu hiç iyi değil
Haberler.com - Spor Haberleri
Yorumlar (2)
Yılmaz Alver:Herkes ölecek sonunda yaş 70 is bitmiş zaten
Google ile kayıt ol :Valla hiç de yüreğimi ağzıma getiren bir haber değil. er yada geç herkes ölecek. bunda yüreğimi ağzıma getiren hiç bir haber değeri yok. kimse sonsuza kadar yaşamayacak. bizden önce binlerce nesil geldi geçti, bizde gelip geçeceğiz, bizden sonrada gelip geçecekler. hatırlanmayacağız bile öldükten sonra. en son çocukların hatırlar, onlarda öldükten sonra artık tamamen silinir gidersin bu dünyadan
500