G.Saray Başkanı Mustafa Cengiz: Haziran ayında biz olmayacağız gibi görünüyor

G.Saray Başkanı Mustafa Cengiz: Haziran ayında biz olmayacağız gibi görünüyor

Haberler.com - Haberler | Spor

Kulüpteki geleceği ve Fatih Terim'in kontratı hakkında konuşan Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, "Haziran ayında biz olmayacağız gibi görünüyor. Biz devam edersek ki zor görünüyor. Biz devam etmezsek Fatih hoca da devam etmeyebilir" ifadelerini kullandı.

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz devre arası takıma katılan Onyekuru, Yedlin, Mostafa Mohamed, Halil Dervişoğlu ve Gedson Fernandes için düzenlenen imza töreninde kulüpteki geleceği ve Fatih Terim'in kontratı hakkında konuştu.

Haziran 2021'de yapılacak başkanlık seçimleri hakkında konuşan Mustafa Cengiz, "Haziran ayında biz olmayacağız gibi görünüyor. Biz devam edersek ki zor görünüyor. Divan toplantısında bizden kötüsü yok. Bu da benim şansım. Ne şampiyonluklarda ne galibiyetlerde sevinebildik. Ben insan olamayana cevap bile vermem. Bunu yapanlar belli birtakım kurumlar var. Galatasaray camiası bunu görmüyorsa yazıklar olsun. Ben kimlerin gol yediğimizde nasıl mutlu olduklarını çok iyi biliyorum. Gün gelecek açıklayacağım" diye konuştu.

"OPSİYONU FATİH HOCAMIZ KOYDURTTU"

"Biz devam etmezsek Fatih hoca da devam etmeyebilir" diyen Mustafa Cengiz, "Opsiyonu koydurtan Fatih hocamız; 2+3! Biz Haziran'da olmayabiliriz, öyle de gözüküyor. Bunun ibra ile de bir alakasız yok! Ben insan olmayana, ağzı şer olana cevap bile vermem. Bir takım kurul başkanları var, bunlar yapıyor. Bize üzenler, dost görünenlerin gülmeleri. Fenerbahçe galibiyetine bile üzülen Galatasaraylılar var, bunları günü geldiği zaman açıklayacağım Ben başkan olduğum gün Fatih hocamız beni aradı ve "Başkanım hemen görevi bırakabilirim" dedi, asla dedim. Hocaya zaten oraya getirenlerden biri de benim. Hocam sözleşmesine kendisi 2+3'ü koydu, öyle değerli bir adamdır, öyle asildir" şeklinde konuştu..

G.Saray Başkanı Mustafa Cengiz: Haziran ayında biz olmayacağız gibi görünüyor
Haber Yorumları (3)
123: GALATASARAYLI DEĞİLİM. . . MUSTAFA CENGİZİ TANIMIYORUM AMA İYİ BİRİ OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM.
EMEKLI GAZETECI: MEYVE VEREN AGAC TASLANIR BASKAN BEY. . . YOLA DEVAM SAGLIGINIZ ELVERDIGINCE -
PARDON: DESTEĞE TIKLAYAYIM DERKEN YANLIŞ İŞARET GELDİ. DOĞRUSU; AYNEN DEVAM.
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title