Ünlü fenomen Selçuk Büyük sordu, Nihat Hatipoğlu cevapladı! Kripto parayla hacca gidilir mi?
Advertisement

Ünlü fenomen Selçuk Büyük sordu, Nihat Hatipoğlu cevapladı! Kripto parayla hacca gidilir mi?

Haberler.com / Servet Uzun - Haberler | Yaşam

Ramazan ayının bir klasiği olan Nihat Hatipoğlu'nun programına sosyal medya fenomeni Selçuk Büyük, sorduğu kripto para soruyla damga vurdu. Büyük, Hatipoğlu'na "Kripto parayla hacca gidebilir miyim?" sorusunu sordu. Hatipoğlu, "Uzak durulması konusunda tavsiye ediyorum. Çünkü olmayan bir para var ortada. Ama haramdır da demiyorum" yanıtını verdi.

Sosyal medya fenomeni Selçuk Büyük, ATV ekranlarında her Ramazan ayında yayınlanan 'Nihat Hatipoğlu ile İftar' programında sorduğu soruyla sosyal medya gündem oldu.

Selçuk Büyük, "Kripto paralardan kazanılan paralarla hacca veya umreye gidebilir miyim?" sorusunu sordu. Hatipoğlu'da "Uzak durulması konusunda tavsiye ediyorum. İçinde olmamanızı tavsiye ediyorum. Çünkü olmayan bir para var ortada. Endişeliyiz bu konuda. Ama haramdır da demiyorum" şeklinde yanıt verdi.

MUSTAFA KARATAŞ'A DA SORU SORMUŞTU

Selçuk Büyük, daha önce de ilahiyat hocası Mustafa Karataş'a "Camiye dolar bağışlasam dolar arttıkça sevabım artar mı?" sorusunu sormuştu.

Canlı kripto para verileri ve tüm kripto para haberleri için tıkla.

Ünlü fenomen Selçuk Büyük sordu, Nihat Hatipoğlu cevapladı! Kripto parayla hacca gidilir mi?
Haber Yorumları (4)
ASLAN PARÇASI : ben vereyim cevabı hoca HARAMDIR. emek verİilmeden kazanılan hersey haramdır. borsa - kumar - kripto para hepsi HARAMDIR.
DOĞRUCU DAVUD: ABD altın karşılığı dolar basıyormuşmuş. Nah altın karşılığı... Ulan adam seni dolarla sömürüyor. 10 cent harcayıp 100 dolar basıyor sonra da sen o parayı 15 günlük emeğinin karşılığını vererek alıyorsun. Senin 15 günlük emeğini 10 cente almış oluyor.
11 22: normal kağıt paraların ardında devlet ler vardır o yüzden dolar heryerde geçer karşılığını hertürlü abd tahsil edersiniz.(doları kimse lamasada abd almak zorundadır.)karşılığında da kasasında altın rezervi olmak zorundadır. kripto paralarda ise devlet yoktur karşılığı olan altında yoktur arz a göre yükselir alçalan bir hiçliktir. hiçbir kripto para satıcısı kaybolan ve çelınnaların peşine düşülmeyeceğıni söyler yani evdeki kripto paranız çalınsa polise gider benim paramı çaldılar diyemessiniz.
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title