Fenerbahçe'nin eski hocası Erol Bulut ve Volkan Demirel kasap dükkanı açtı

Fenerbahçe'nin eski hocası Erol Bulut ve Volkan Demirel kasap dükkanı açtı

Fenerbahçe'nin eski hocası Erol Bulut ve Volkan Demirel kasap dükkanı açtı
Haberler.com - Haberler | Spor

Yaklaşık üç hafta önce Fenerbahçe ile yolları ayrılan teknik direktör Erol Bulut, Fenerbahçe yardımcı antrenörü Volkan Demirel ile Acarkent'te kasap dükkanı açtı. Kasapta sanılanın aksine restoran bölümü yok, et tutkunlarına yönelik ürünler satılıyor. Amerikan usulü çeşitlerin olduğu kasabın şimdiden hatırı sayılır bir kitle yakaladığı belirtildi.

Fenerbahçe'nin eski teknik direktörü Erol Bulut ve yardımcı antrenör Volkan Demirel esnaflığa adım attı. Sarı-Lacivertliler'de beklenen etkiyi yapamayan genç teknik adam, yaklaşık üç hafta önce kulüple ayrılık yaşamıştı. Hürriyet yazarı Mehmet Üstündağ'ın haberine göre; Bulut, iyi anlaştığı eski yardımcısı Volkan Demirel ile Acarkent'te bir kasap dükkanı açtı. Kasapta et tutkunlarına yönelik ürünler satılıyor, bir restoran bölümü yok. Ve kısa sürede hatırı sayılır bir kitle yakalandı.

İSTANBUL TAKIMI ÇALIŞTIRABİLİR

Sarı-Lacivertliler için yaşamını İstanbul'a adapte eden Erol Bulut, şehir değiştirmeye soğuk bakıyor. Erol Bulut'un yeniden bir İstanbul takımı çalıştırabileceği konuşuluyor.

Fenerbahçe'nin eski hocası Erol Bulut ve Volkan Demirel dükkan açtı
Haber Yorumları (2)
UĞUR DURAN: Yakışırrr!! Kasaplık iyi meslek. erol ve volkana yeni mesleklerinde başarılar dilerim. Feneri bitirdikleri gibi Et sektörünü de göçürmezler inşallah
ARDA ŞUFTALAAR : zaten kasaptılar, özlerine dönmüşler işte ne güzel kutlarım.
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title