Ertem Şener, deprem bölgesine gidecek öğrencilerin yol parasını karşılayacak - Haberler Spor
Haberi Paylaş

Ertem Şener, deprem bölgesine gidecek öğrencilerin yol parasını karşılayacak

Haberler.com - Haberler | Spor

Ünlü televizyoncu Ertem Şener, deprem bölgesine ailesini görmeye gidecek öğrencilere yol parası ve harçlık vereceğini belirtti.

Türkiye, dün akşam saat 20.55'te Elazığ'dan gelen son dakika deprem haberiyle sarsıldı. Kandilli verilerine göre, deprem 6.8 büyüklüğünde meydana geldi. Depremde şu an itibariyle 22 kişi hayatını kaybederken, binin üzerinde kişi de yaralandı.

Sivrice'deki deprem, Türkiye'nin dışında 6 ülkede hissedildi. Deprem bölgesine devlet eliyle yardımlar ulaştırılırken, ünlü isimler de bireysel olarak yardım yapmaya başladı. Ünlü televizyoncu Ertem Şener, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, "Elazığ'a ya da Malatya'ya ailesini görmeye gitmek isteyen öğrencilerimizin yol masrafı ve harçlığını karşılayabilirim" ifadelerini kullandı.

İşte o paylaşım:

Ertem Şener, deprem bölgesine gidecek öğrencilerin yol parasını karşılayacak

Ertem Şener, deprem bölgesine gidecek öğrencilerin yol parasını karşılayacak
Haberler.com - Spor Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (27)
İsimsiz:Şuan 1 tl bile yardımda bulunsa her vatandaş ne kadar makbule geçerdi. . Gerek ykk bir kişiye yüklenmeye. . Boş yorum yapanlar ne kadar gönderdi acaba. . :))
65345:helal olsun abi
Cimrilikden öleceksiniz:Bu ünlüler böyle cimri ola ola zengin oluyor heralde. Disardaki bi yemege yei gelir 500 bin TL verirler ama is insanimiza yardima gelince ceplerinde akrep olur. Mesela Tarkan sirf 100 bin TL bagismamis. O para onun icin ne ki!?
500