Haberler

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, Zile TSO'nun 100. kuruluş yıl dönümü etkinliğine katıldı

Güncelleme:

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Zile Ticaret ve Sanayi Odasının (TSO) 100. kuruluş yıl dönümü etkinliğine katıldı. Hisarcıklıoğlu, Zile TSO'nun yeni hizmet binasının açılışını yaptıktan sonra Zile Ticaret Borsasının hizmet binasının inşaatını inceledi. Zile TSO'nun 100. kuruluş yıl dönümü etkinliğine katılan Hisarcıklıoğlu, ilçede en çok vergi veren ve uzun süredir oda üyesi olan işletmelere plaket sundu.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Zile Ticaret ve Sanayi Odasının (TSO) 100. kuruluş yıl dönümü etkinliğine katıldı.

Hisarcıklıoğlu, Zile TSO'nun yeni hizmet binasının açılışını yaptıktan sonra Zile Ticaret Borsasının hizmet binasının inşaatını inceledi.

Zile TSO'nun 100. kuruluş yıl dönümü etkinliğine katılan Hisarcıklıoğlu, ilçede en çok vergi veren ve uzun süredir oda üyesi olan işletmelere plaket sundu.

Vergisini veren ve işletmelerini ayakta tutan üyelere teşekkür eden Hisarcıklıoğlu, "Dükkanı, tezgahı açık tutup üretim yapıp alım satım yapıp istihdam ediyorsa bütün özel sektör madalya almayı hak ediyor. Hepiniz bunu hak ediyorsunuz. Zile Ticaret ve Sanayi Odam ve Zile Ticaret Borsam… Bir asırlık bir oda olmaya yakışır şekilde 5 yıldızlı hizmet veriyor. Uluslararası akredite kuruluşu tarafından tescillenmiş, Paris, Londra, Berlin odaları hangi standartta hizmet veriyorsa Zile Ticaret ve Sanayi Odamla Borsam aynı standartta hizmet veriyor." diye konuştu.

Tokat Valisi Numan Hatipoğlu, Zile'nin ticaret ve esnaflık yönünden köklü bir geçmişe sahip olduğunu vurguladı.

Zile TSO'nun 100. yılını kutlayan Hatipoğlu, "Ticari geçmişi, tarihi güzellikleri olan Zile'de vergileriyle aynı zamanda ülkemiz için çok değerli olan girişimcilerimizi, ticaret erbabını, sanayicileri yürekten kutluyorum. Kendilerine teşekkür ediyorum." dedi.

Programa CHP Tokat Milletvekili Kadim Durmaz, Zile Kaymakamı Mehmet Ali Akyüz, Zile Belediye Başkanı Şükrü Sargın, Zile TSO Yönetim Kurulu Başkanı Necati Bice, Samsun TSO Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, Amasya TSO Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kırlangıç, Tokat TSO Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Gökdere, Sivas TSO Meclis Başkanı Osman Yıldırım, Tokat Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Lütfi Bora ile oda üyeleri katıldı.

Kaynak: AA / Ekonomi

Türkiye Odalar Ve Borsalar Birliği Zile Ekonomi Haberler

Moody's, Türkiye'nin kredi notunu 'B3'ten 'B1'e yükseltti

Moody's, Türkiye'nin kredi notunu "B3"ten "B1"e yükseltti

Marmara Denizi'nde 4,1 büyüklüğünde deprem meydana geldi

Marmara Denizi'nde 4,1 büyüklüğünde deprem meydana geldi

Peş peşe tetiğe bastı! Sokak köpeğinin saldırdığı vatandaşı polis memuru güçlükle kurtardı

Peş peşe tetiğe bastı! Sokak köpeğinin saldırdığı vatandaşı polis memuru güçlükle kurtardı

Bakmadan Geçme

20 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 20 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 20 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 20 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Türkiye İspanya maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Türkiye İspanya U19 maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Türkiye İspanya maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Türkiye İspanya U19 maçı kaç kaç, canlı maç skoru! Az önce deprem nerede oldu? SON DAKİKA! Deprem şiddeti ve büyüklüğü kaç, nerede oldu? 19 Temmuz son depremler AFAD ve Kandilli listesi Efsane Milan kadrosu! Efsane Milan kadrosunda kimler var, hangi yıl, neden efsane oldular? Marmara'da deprem mi oldu? Marmara'da son dakika deprem oldu! Deprem şiddeti ve büyüklüğü kaç, nerede oldu? Son depremler AFAD ve Kandilli listesi Sevgiliye uzun günaydın mesajı 2024! Erkek sevgiliye ve kız sevgiliye gönderilebilecek en güzel romantik günaydın mesajları! Türkiye İspanya U19 maçı CANLI izle! (HD) 19 Temmuz Türkiye İspanya maçı canlı yayın nereden ve nasıl izlenir? Kerem Aktürkoğlu gidiyor mu? Galatasaray'dan ayrılacak mı, nereye gidecek? Bu akşam kimin maçı var? Bugün TV'de kimin maçı var, ne maçı? 19 Temmuz bugünkü günün maçları 19-20 Temmuz Akaryakıt Fiyatları: Benzine, motorine, mazota zam veya indirim var mı, gelecek mi? Akaryakıt zammı ne zaman? 19-20 Temmuz bugün ve yarın hava nasıl olacak, yağış var mı? HAVA DURUMU! İstanbul'da yarın hava nasıl olacak, kaç derece?
Yazılım kaynaklı sorun nedeniyle ATM'ye giden vatandaşlar eli boş döndü

Yazılım kaynaklı sorun nedeniyle ATM'ye giden vatandaşlar eli boş döndü

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title