CELALETTİN GÜVENÇ HABERLERİ

CELALETTİN GÜVENÇ HABERLERİ

Celalettin Güvenç haber, Celalettin Güvenç son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Celalettin Güvenç 13.1.2019
Gözlerine Siyah Bandaj Bağlayıp Görme Engellilerle Maç Yaptılar
7-14 Ocak Beyaz Baston Dünya Görme Engelliler Haftası nedeniyle Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Engelliler Şube Müdürlüğü tarafından organize edilen maç, Büyükşehir Belediyesi Spor Tesisleri'nde gerçekleştirildi. Türkiye Görme Engelliler Derneği Kahramanmaraş Şubesi üyelerinden Duran Türk, Mehmet Özyiğit, Mustafa Çakmak, Muzaffer Alıç, Mehmet Köpo ve Murat Yılmaz'dan oluşan görme engelliler takımı ile 1920 Maraşspor takımı ile maç yaptı. Maçta; TBMM İçişleri Komisyonu Başkanı Celalettin Güvenç ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakçı, Engelliler Şube Müdürü Mehmet Fatih Akşam da forma giydi.
Celalettin Güvenç 13.1.2019
Beyaz Baston Görme Engelliler Haftası
Kahramanmaraş'ta TBMM İçişleri Komisyonu Başkanı ve AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç ile bazı futbolcular, Beyaz Baston Görme Engelliler Haftası kapsamında farkındalık yaratmak için gözlerini bantla kapatarak görme engellilerle maç yaptı.
Celalettin Güvenç 26.12.2018
Kılıçdaroğlu'nun Kahramanmaraşlılar ile İlgili Sözleri
TBMM İçişleri Komisyonu Başkanı ve AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Kahramanmaraşlılar hakkındaki sözlerine ilişkin, "Gerekçeniz ne olursa olsun, size hangi bilgi verilirse verilsin, bir şehir halkı hakkında 'Sürünürsün.' diyemezsiniz.
Celalettin Güvenç 21.12.2018
Maraş Olaylarının Yıl Dönümü
İçişleri Komisyonu Başkanı, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç, 16 yıllık AK Parti iktidarları döneminde yeni bir Sivas, Çorum, Maraş olayının meydana gelmesine fırsat vermediklerini belirterek, "Provokasyonlara asla izin vermedik, dirayetle karşısında durduk." dedi.
Celalettin Güvenç 13.12.2018
Mazlumların Acılarını Paylaşmak İnancımızın Bir Gereği"
(AA) Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) İçişleri Komisyon Başkanı ve AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç, "Bütün dünyadaki mazlumların acılarını, sorunlarını, üzüntülerini hangi dinden olursa olsun paylaşmak inancımızın bir gereğidir.
Celalettin Güvenç: Reform Eylem Grubu Bildirisi YayımlandıCelalettin Güvenç 11.12.2018
Celalettin Güvenç: AK Parti'li Gülaçar İran'daCelalettin Güvenç 8.12.2018
Celalettin Güvenç 17.11.2018
Kahramanmaraş'a 31,2 Milyon Liralık Sağlık Yatırımı
AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç, Kahramanmaraş İl Sağlık Müdürlüğünün 2018 yılı yatırım programı kapsamında talep ettiği 31 milyon 200 bin liralık 12 projenin tamamının onaylandığını bildirdi.
Celalettin Güvenç: Ak Partili Milletvekilleri Hamamarkası'ndaCelalettin Güvenç 16.11.2018
Celalettin Güvenç 30.10.2018
TBMM Genel Kurulu
AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç, acı bir olayı konuştuklarını, üzüntülerinin derin olduğunu ve konunun doğru tahlil edilmesi gerektiğini belirtti.
Celalettin Güvenç: Afşin'de 'Engelleri Kaldırıyoruz Projesi'Celalettin Güvenç 19.10.2018
Celalettin Güvenç 19.10.2018
Tarihi Kentler Birliği Kahramanmaraş Buluşmaları
AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç de bu tür toplantıların şehirler ve beldeler için çok yararlı olduğunu, yapılan bilgi ve birikim paylaşımları sayesinde gelişimin hızlandığını kaydetti.
Celalettin Güvenç: Eski Maraş' Ayağa KaldırılıyorCelalettin Güvenç 19.10.2018
Celalettin Güvenç 19.10.2018
Eski Maraş" Ayağa Kaldırılıyor
Açılış konuşmalarının ardından 300 yıllık Üdürgücü Konağının açılışı belediye başkanları ve AK Parti Kahramanmaraş milletvekilleri Ahmet Özdemir, Celalettin Güvenç, Habibe Öçal, Dulkadiroğlu Kaymakamı Kadir Okatan, Çekül Vakfı Başkanı Prof.
Celalettin Güvenç 15.10.2018
Geçici Korucularla İlgili Madde Karayolları Trafik Kanunu Teklifi'nden Çıkartıldı
İçişleri Komisyonu Başkanı Celalettin Güvenç, emeklilik ile ilgili konunun İçişleri Komisyonunun işi olmadığını belirterek, "Emeklilik ile ilgili konu tamamıyla SGK, bütçeyle ilgili konudur.
Celalettin Güvenç 15.10.2018
Trafik Cezalarını Artırılmasını Öngören Teklif Komisyonda
Komisyon Başkanı Celalettin Güvenç, emeklilikte yaşa takılanlar konusunun, kamuoyunun gündeminde olduğunu, partilerin de bu konuda Meclis Başkanlığına verdiği tekliflerin bulunduğunu dile getirdi.
Celalettin Güvenç 15.10.2018
Trafik Cezalarının Artırılmasını Öngören Teklif Komisyonda
TBMM İçişleri Komisyonu Başkanı Celalettin Güvenç, Özgüneş'in teklife ilişkin eleştirilerine yanıt verdi.
Celalettin Güvenç 15.10.2018
Trafik Cezalarının Artırılmasını Öngören Teklif Komisyonda
TBMM İçişleri Komisyonu, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç başkanlığında toplandı.
Celalettin Güvenç 14.10.2018
Kahramanmaraş ve Lizbon Yemeklerini Kitapta Buluşturdu
'Kahramanmaraş 5'inci Uluslararası Kitap ve Kültür Fuarı' kapsamında otelde düzenlenen tanıtım toplantısına Portekiz'in Ankara Büyükelçi Vekili Vasco Seruya, TBMM İçişleri Komisyonu Başkanı ve AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, 'et profesörü' olarak anılan Cüneyt Asan ile ünlü şefler katıldı.
Celalettin Güvenç 14.10.2018
Dha Yurt Bülteni-2
Görüntü Dökümü JANDARMA KAMERASI -------------------------------- -Jandarma araçlarının uyuşturucu operasyonu için jandarmadan çıkış yapmaları -Köye gitmeleri -Ahır ve samanlık olarak kullanılan adrese Narkotik detektör köpek 'Cesur' ile arama yapılması -Samanların arasında bidonlada eroin ele geçrilmesi -Eroinden detaylar VAN/DHA ================================================ 4)KAHRAMANMARAŞ VE LİZBON YEMEKLERİNİ KİTAPTA BULUŞTURDU DÜNYACA ünlü şef Fikret Özdemir, Kahramanmaraş ile Lizbon'un yemeklerini 'Kahramanmaraş'tan Lizbon'a Lezzet Yolculuğu' isimli kitapta buluşturdu. Kitabın tanıtımı, Kahramanmaraş'ta yapıldı. 'Kahramanmaraş 5'inci Uluslararası Kitap ve Kültür Fuarı' kapsamında otelde düzenlenen tanıtım toplantısına Portekiz'in Ankara Büyükelçi Vekili Vasco Seruya, TBMM İçişleri Komisyonu Başkanı ve AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, 'et profesörü' olarak anılan Cüneyt Asan ile ünlü şefler katıldı.
Celalettin Güvenç 13.10.2018
Kahramanmaraş'tan Lizbon'a Lezzet Yolculuğu"
TBMM İçişleri Komisyonu Başkanı Celalettin Güvenç ise Aşçılar Birliği Başkanı Fikret Özdemir'in başarı hikayesini tebrik etti.
Celalettin Güvenç 12.10.2018
Fabrikaların Atık Isıları, Şehir Isıtmalarında Kullanılacak
TBMM İçişleri komisyonu Başkanı Celalettin Güvenç, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili İmran Kılıç'ın da katıldığı toplantıda saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından açılış konuşmasını yapan Birlik Başkanı Yaşar Bahçeci, enerjinin Türkiye için çok önemli olduğunu söyledi.
Celalettin Güvenç 12.10.2018
Jeotermal Kaynaklı Belediyeler Birliği Toplantısı
TBMM İçişleri Komisyonu Başkanı Celalettin Güvenç, bir otelde düzenlenen toplantıda, valilik, kaymakamlık ve belediye başkanlığı da yaptığını anımsatarak, yerel yönetimlerin önemine dikkati çekti.
Celalettin Güvenç 12.10.2018
Özün Sözü Rasim Özdenören' Belgeselinin Galası Yapıldı
Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın destekleriyle Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından hazırlatılan 'Özün Sözü Rasim Özdenören' belgeselinin galası Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi'nde gerçekleştirildi. Galaya; Kahramanmaraş Valisi Vahdettin Özkan, TBMM İçişleri Komisyonu Başkanı Celalettin Güvenç, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Rasim Özdenören'den sonra Yedi Güzel Adam'ın hayattaki bir diğer ismi Yazar Nuri Pakdil ile daire amirleri ile davetliler katıldı.
Celalettin Güvenç 11.10.2018
Özün Sözü" Belgeselinin Galası Yapıldı
TBMM İçişleri Komisyonu Başkanı Celalettin Güvenç, 5.
Celalettin Güvenç: Özün Sözü' Belgeselinin Galası YapıldıCelalettin Güvenç 11.10.2018
Celalettin Güvenç 11.10.2018
Kahramanmaraş Uluslararası Kitap ve Kültür Fuarı Açıldı
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından kentin Fuar Merkezi'nde düzenlenen ve 22 Ekim'e kadar açık kalacak olan fuarın açılış törenine Kahramanmaraş Valisi Vahdettin Özkan, TBMM İçişleri Komisyonu Başkanı Celalettin Güvenç, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Cumhurbaşkanlığı Kültür ve Sanat Politikaları Kurulu Üyesi Yazar Rasim Özdenören, şair ve yazarlar ile kitapseverler katıldı.
Celalettin Güvenç 11.10.2018
Kahramanmaraş 5. Uluslararası Kitap ve Kültür Fuarı
TBMM İçişleri Komisyonu Başkanı Celalettin Güvenç, Kahramanmaraş Fuar Merkezi'ndeki açılışta yaptığı konuşmada, edebiyat ve şiirin başkentinde Anadolu'nun en büyük kitap fuarının beşincisini düzenlediklerini belirtti.
Celalettin Güvenç: Engelli Kardeşlere Tekerlekli SandalyeCelalettin Güvenç 1.10.2018
Celalettin Güvenç: Mesleki Eğitim Kursu Sertifika TöreniCelalettin Güvenç 24.9.2018
Celalettin Güvenç 24.9.2018
Kahramanmaraş'ta Mesleki Eğitim Kursu
TBMM İçişleri Komisyon Başkanı Celalettin Güvenç de Türkiye Cumhuriyeti'nin Suriye'deki zulüm bitene kadar mazlumların yanında olacağını belirtti.
Celalettin Güvenç: Dulkadiroğlu Boyalı Güreş TurnuvasıCelalettin Güvenç 24.9.2018
Celalettin Güvenç 6.8.2018
Türkiye'ye ve Müslümanlara Saygı Duymayı Öğrenecekler"
TBMM İçişleri Komisyon Başkanı ve AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç, "Bu zalim Avrupa, bu zalim ABD, bu zalim dünya Türkiye'ye ve Müslümanlara saygı duymayı öğrenecekler, bütün mücadelemiz bunun için.
Celalettin Güvenç 6.8.2018
Güvenç: Abd, Bir CIA Ajanı İçin Türkiye ile Dalaşmaya Çalışıyor
TBMM İçişleri Komisyonu Başkanı ve AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç, ABD'nin uzun zamandır Türkiye'ye karşı kendisine yakışmayan bir tutum içinde olduğunu belirterek, "Önce Suriye'de terör örgütleriyle iş birliği yaptı, arkasından Halk Bankası davası komplosunu kurdular.
Celalettin Güvenç 6.8.2018
Özel- Güvenç: Abd, Bir CIA Ajanı İçin Türkiye ile Dalaşmaya Çalışıyor
TBMM İçişleri Komisyonu Başkanı ve AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç, ABD'nin uzun zamandır Türkiye'ye karşı kendisine yakışmayan bir tutum içinde olduğunu belirterek, "Önce Suriye'de terör örgütleriyle iş birliği yaptı, arkasından Halk Bankası davası komplosunu kurdular.
Şu an buradasınız: Celalettin Güvenç Haberleri | Celalettin Güvenç Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Celalettin Güvenç haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Celalettin Güvenç kimdir, hayatı ve biyografisi. Ünal: Terör Örgütlerinin Ağzıyla Konuşanlar Yerli ve Milli Olabilir Mi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 2.7.2020 08:01:00. #1.15#
title