Çebi'den taraftarın başlattığı kampanyaya destek!

Çebi'den taraftarın başlattığı kampanyaya destek!

29.10.2019 23:09 | Son Güncelleme: 29.10.2019 23:09

Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi, taraftarın başlattığı 'Omuz Omuza Kartal Yuvasına' kampanyasına destek için ilk alışverişi yaptı.

Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi, 'Omuz Omuza Kartal Yuvasına' kampanyasına destek için ilk ürünleri kendi aldı. Taraftarın başlattığı kampanyaya, daha önce de sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile destek vereceğini duyuran Çebi, kampanyanın ilk alışverişi de kendisi yaptı.

"TARAFTAR OLMADAN BİRÇOK ŞEYİ BAŞARAMAYIZ"

Alışveriş sorası konuşan Çebi, "İlk alış verişi ben yaptım sonuncuyu da ben yapacağım ama ne zaman olur bilmem. Çok yakında ürünler de tükenecektir. Her Beşiktaş taraftarının Beşiktaş'a katkı vermek mecburiyeti değil hakkı var. Yapmak istiyorlar. Sadece yolunu yordamını göstermemiz ve onların önünü açmamız gerekiyor. Böyle bir kampanya başlatan taraftarlara hem teşekkür ediyorum hem devamını daha yukarı doğru çekerek yürütmelerini diliyorum. Her türlü desteği onlardan alıyoruz. Onlar olmadan birçok şeyi başaramayız" dedi.

Çebi'den taraftarın başlattığı kampanyaya destek!
Haber Yorumları (11)
YOKSUN ADALET: HEP AYNI SENARYO ALDIGIM TÜM LİSANSLI ÜRÜNLERİMİ DAGITTIM VE ALMICAM ZENGINI DAHA DA ZENGIN ETMEK SAÇMA ÇÜNKİ FEDA SEZONUNDA ASGARİ ÜCRETLİ BİLE DEĞİLDİM GENEDE ALMIŞTIM AMA PARALAR ELİN YABANCI DANSÖZLERİNE UCTU HEPSİ RESMEN ZENGİN OLUP RAHAT YASIYORLAR
HORSE POWER: EVETTTT şimdi hesap kapama zamanı şu uefa avrupa ligi kupası maçlarında yenildiğimiz takımlar ile hesabı kapama zamanı , hepsini yenip 9 puan bekliyorum bu takımdan !
SUSKUN KRAL: SEN İNANDIN MI ALLAH AŞKINA!
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler

title