Caner Erkin bildiğiniz gibi! Canlı yayında takım arkadaşlarına etmediği küfür kalmadı - Haberler Spor
Haberi Paylaş

Caner Erkin bildiğiniz gibi! Canlı yayında takım arkadaşlarına etmediği küfür kalmadı

Haberler.com / Ömer Özarslan - Haberler | Spor

Fenerbahçe'nin tecrübeli sol beki Caner Erkin, Topuk Yaylası'ndaki kampa damga vurdu. Oynadığı futbol kadar magazinsel açıdan da çok fazla konuşulan Caner, antrenmanları canlı olarak veren kulüp kanalına zor anlar yaşattı. Caner'in İrfan Can ve Berke Özer'e sinkaflı küfürler etmesi sonrası yayında derin bir sessizlik oluştu.

Caner Erkin sezonu resmen açtı. Oynadığı takımlarda antrenmanlarda ve maçlarda arkadaşlarıyla, çoğu zaman rakiple gerilimler yaşayan Caner Erkin, Topuk Yaylası'ndaki kampta da aynı tavrını sergiledi. Ancak bu kez tecrübeli futbolcu 'ağabey' rolünde olduğu için yaşça küçük arkadaşları onun bunu bilinçli yapmadığının farkında.

Caner Erkin bildiğiniz gibi! Antrenmanda arkadaşlarına ettiği küfürler kulüp televizyonunu zora soktu

"OĞLUM BERKE"

İrfan Can Kahveci'ye, "Has...... lan! Has...... lan!" diye küfreden Caner, Berke'ye ise daha sert şekilde yüklendi. Caner antrenmanda Berke'ye, "Oğlum ne yapıyorsun Berke! Lan S...... belanı ha!" şeklinde küfürler yöneltti. Bu anlardan sonra yayında derin bir sessizlik oluştu.

Caner Erkin bildiğiniz gibi! Canlı yayında takım arkadaşlarına etmediği küfür kalmadı
Haberler.com - Spor Haberleri
Yorumlar (6)
bekir yapici:küfürbaz taraftarlara ne demeli böyle seyirciye böyle topcu.
baklavacı çeto :bu küfürlü tiplerin amacı fener de hiç küfürbaz futbolcu bitmesin diye yapıyorlar.
Ayhan KURT:Aynı hiyardan bi cacık olmaz bu adamı futbolcu diye oynatiyorlar emre ye hocalık biçiyorlar volkan hoca auleruyo selçuk şahin bu biçim takım ya
500