Bucak Belediyesi Haberleri

Bucak Belediyesi haber, Bucak Belediyesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Bucak Belediyesi - 8.10.2019
Su kuyusuna düşen ineği itfaiye ekipleri kurtardı
Olay yerine gelen Bucak Belediyesi İtfaiye ekipleri yaklaşık 2 metre derinliğindeki kuyuya düşen hayvanı bulunduğu yerden çıkarmak için yoğun çaba gösterdi.
Bucak Belediyesi - 8.10.2019
Foseptiğe düşen inek ve kaplumbağa kurtarıldı
Olay, sabah saatlerinde, Bucak'a bağlı Mimar Sinan Mahallesi'nde meydana geldi. Süleyman Gökalp'in hayvanlarını yemlediği sırada ahırdan çıkan ineği, evin ön tarafında bulunan ve kullanılmayan, içi yarıya kadar su dolu, 3 metrelik foseptiğe düştü. Gökalp ve komşuları, hayvanı kurtarmaya çalıştı; ancak sonuç alamayınca Bucak Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü'nden yardım istedi.
Bucak Belediyesi - 4.8.2019
Burdur'da yol kenarına atılmış çuval içinde yavru köpek kurtarıldı
Bucak Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü görevlisi, çuvalın ağzını bıçakla keserek içinde havasızlıktan ölmek üzere olan yavru köpeği dışarıya çıkardı.
Bucak Belediyesi - 4.8.2019
DHA YURT BÜLTENİ-7
Bucak Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü'ne dün akşam saatlerinde yol üzerindeki çuvalda canlı bir şey olduğu ihbarı geldi.
Bucak Belediyesi - 2.8.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 7
Bucak İlçe Sağlığı Müdürlüğü ve Milli Eğitim Müdürlüğü arasında yapılan protokolle öğrencilere verilmek üzere Bucak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ne ve bazı kurumlara 162 adet bisiklet dağıtıldı. Bucak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde düzenlenen bisiklet dağıtım törenine Kaymakam Yalçın Sezgin, Ak Parti Burdur milletvekilleri Bayram Özçelik, Yasin Uğur, Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, İl Sağlık Müdürü Reha Sermed Aygören, İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Erdener Bede, Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Murat Erk, İlçe Milli Eğitim Müdürü Osman Damarcan, İlçe Sağlığı Müdürü Yasemin Erk, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu, siyasi parti temsilcileri ve öğrenciler katıldı.  Burdur Sağlık Müdürü Reha Sermed Aygören, bisiklet ile hareketli hayat sistemini oluşturmak istediklerini, çocuklara ve gençlere sporu sevdirmek, onları birer sporcu birey olarak yetiştirmek hedefini arzuladıklarını belirtti. Aygören, bu amaçla Bucak Belediyesi'ne 20, Kaymakamlığa 15, Bucak Devlet Hastanesi'ne 10, Mehmet Cadıl Sağlık Hayat Merkezi'ne 20 ve Bucak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ne 97 olmak üzere toplam 162 bisiklet verdiklerini söyledi.
Bucak Belediyesi - 11.6.2019
Minikler, atık malzemelerden yaptıkları kıyafetleri sergiledi
Bucak Kaymakamlığı ve Bucak Belediyesi tarafından Sıfır Atık Festivali düzenlendi.
Bucak Belediyesi - 11.6.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 11
Bucak Kaymakamlığı ve Bucak Belediyesi tarafından Sıfır Atık Festivali düzenlendi.
Bucak Belediyesi - 14.4.2019
U19 Ligi'nde Şampiyon Bucak Oldu
Burdur U19 Ligi'nde Bucak Belediyesi Oğuzhanspor mutlu sona ulaştı.
Bucak Belediyesi - 4.3.2019
Burdur'da Ev Alev Alev Yandı
Çamlıca Mahallesi'ndeki Muhammet Bolat'a ait tek katlı evde saat 14.00 sıralarında yangın çıktı. Alevleri gören mahalle sakinleri itfaiyeye haber verdi. İhbar üzerine olay yerine çok sayıda ambulans ve sağlık ekibi sevk edildi. Evdeki yangın kısa sürede büyürken, Bucak Belediyesi itfaiye ekipleri uzun süre alevleri kontrol altına almaya çalıştı.
Bucak Belediyesi - 12.2.2019
Bucak'ta Bahar Budası
Bucak Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından refüjlerde bulunan ağaçların bakım ve budama çalışmalarına başlanıldı.
Bucak Belediyesi - 9.2.2019
Bucak'taki Salgının Nedeni 'Norovirus'
HASTANELERE BAŞVURU 3366 Bucak Belediyesi'nin hafta sonu koruma bandı oluşturulan su kaynakları etrafındaki çalışmalarına devam edeceği, depoların standartlarıyla ilgili çalışmaların süratle yürütüleceği kaydedilen açıklamada, şu ifadeler yer aldı: "Okullarımız, pansiyonlarımızda da su depolarının temizliği titizlikle yaptırılmaktadır.
Bucak Belediyesi - 9.2.2019
Bucak'taki Salgının Sebebi "Nörovirus"
Konuyla ilgili Burdur Valiliğinden yapılan açıklamada, Valilik koordinesinde Bucak Kaymakamlığı, Bucak Belediyesi ve İl Sağlık Müdürlüğü tarafından konuyla ilgili tüm tedbirlerin hızlı ve etkili şekilde alındığı ifade edildi.
Bucak Belediyesi - 5.2.2019
Bucak İlçesinde Kusma ve İshalden 654 Yakın Kişi Hastanelere Başvurdu
Burdur Valiliğinden yapılan yazılı açıklamada ; Bucak İlçe Merkezinde, yoğunluğu bugün olmak üzere 3 Şubat 2019 Pazar gününden itibaren bulantı, kusma ve ishal şikayetleriyle sağlık kuruluşlarımıza vatandaşlarımız tarafından başvuru yapıldığı bilgisi alınmıştır. Şu an itibariyle 6'sı çocuk olmak üzere 12 vatandaşımız Bucak Devlet Hastanesinde gözlem amaçlı olarak tedavi altında bulunmaktadır. Diğer vatandaşlarımız ayakta yapılan tedavilerinin ardından taburcu edilmiş olup, hiçbir vatandaşımızın hayati tehlikesi bulunmamaktadır. Rahatsızlığa sebep olan etkenin tespit edilmesi amacıyla çalışmalar sürdürülmektedir. İl ve İlçe Sağlık Müdürlüğü ekipleri tarafından içme suyu depoları ve meskenlerden numuneler alınarak gerekli analizler yapılmak üzere laboratuvara gönderilmiştir. Ayrıca İl Sağlık Müdürlüğü tarafından mikrobiyoloji ve alan uzmanlarının yer aldığı ekip oluşturulmuş, mahallinde çalışmalara başlanmıştır. Bucak Belediyesince depolarda tedbir amaçlı ilave klorlama yapılmış olup, içilebilir su saat 20: 00'den itibaren şebekeye verilecektir.
Bucak Belediyesi - 4.2.2019
Bucak'ta 300 Kişi Bulantı, Kusma ve İshal Şikayetiyle Hastaneye Başvurdu (2)
Rahatsızlığa neden olan etkenin tespit edilmesi amacıyla çalışmaların sürdürüldüğü belirtilen açıklamada, şu ifadeler yer aldı: "İl ve İlçe Sağlık Müdürlüğü ekipleri tarafından içme suyu depoları ve meskenlerden numuneler alınarak gerekli analizler yapılmak üzere laboratuvara gönderilmiştir. Ayrıca İl Sağlık Müdürlüğü tarafından mikrobiyoloji ve alan uzmanlarının yer aldığı ekip oluşturulmuş, mahallinde çalışmalara başlanmıştır. Bucak Belediyesi'nce depolarda tedbir amaçlı ilave klorlama yapılmış olup, içilebilir su saat 20.
Bucak Belediyesi - 25.1.2019
Bucak'ta Aşevinden Her Gün 800 Kişiye Sıcak Yemek
Burdur'un Bucak ilçesinde 11 yıldır hayırseverlerin yardımlarıyla faaliyet gösteren Bucak Belediyesi aşevinden, her gün 800 kişiye iki çeşit sıcak yemek dağıtılıyor.
Bucak Belediyesi - 24.1.2019
Burdur Yağış ve Fırtına Ağaç Devirdi
Kaymakamlık Parkı'nda fırtınadan kırılan servi ağacı Hükümet Konağı giriş yoluna düşerek yolu kapatırken, Bucak Belediyesi ekipleri ağacı keserek kaldırdı.
Bucak Belediyesi - 24.1.2019
Yağış ve Fırtına Ağaç Devirdi
Burdur'un Bucak ilçesinde şiddetli yağış ve rüzgar nedeniyle Hükümet Konağı önündeki ağaç devrildi. Bucak'ta dün akşam saatlerinde başlayan yağmur gece boyunca sağanak şekilde etkili olurken, sabah sağanakla birlikte artan rüzgar hayatı olumsuz etkiledi. Yer yer şiddetini artıran rüzgar ilçede bazı ağaçları kökünden sökerek, bazılarını da ortadan kırarak devirdi. Kaymakamlık Parkı'nda fırtınadan kırılan servi ağacı Hükümet Konağı giriş yoluna düşerek yolu kapatırken, Bucak Belediyesi ekipleri ağacı keserek kaldırdı.
Bucak Belediyesi - 23.1.2019
Milletvekilleri Futbolcular ile Bir Araya Geldi
Futbolculardan azim ve kararlıkla müsabakalarda galip gelerek ligi şampiyon olarak bitirmelerini isteyen Özçelik, şunları kaydetti: "Futbolun içinde olan bir kardeşinizim. Sporun bir çocuğa, bir gence, bir insana neler kattığını çok iyi bilenlerden birisiyim. Biz de sporu seviyoruz, futbolu çok seviyoruz. Bucaklı iş adamları, esnafları futbolu anlayabilse Oğuzhanspor'un bir üst lige çıktığında, Bucak'a neler sağlayabileceğini çok net görürler aslında. Ama şu ana kadar onu yaşamadıkları için biraz geri duruyorlar. Zamanla biz bunun üstesinden geleceğiz. Sizlerden istirhamım, önümüzdeki 4-5 hafta mağlubiyet almamaya çalışın, galibiyetle tamamlayın. Ondan sonra zaten lig netleşmeye başlar. Bucak'ı yakışır bir şekilde temsil edeceğinize yürekten inanıyorum." Programa AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, İlçe Başkanı Serdar Besler, Bucak Belediyesi Oğuzhanspor Kulübü Başkanı Ali Akalın ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Bucak Belediyesi Haberleri | Bucak Belediyesi Haber - Haberler - Sayfa 2 - Bucak Belediyesi haberleri, son dakika bucak belediyesi haber ve gelişmeleri burada. 3 katlı binanın çatısı yandı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 4.12.2020 09:08:37. #1.15#
title