Beşiktaşlı taraftarların İstanbul Eyüpsultan'daki kutlamasında gerginlik! Bekçiler havaya ateş açtı

Beşiktaşlı taraftarların İstanbul Eyüpsultan'daki kutlamasında gerginlik! Bekçiler havaya ateş açtı

Haberler.com - Haberler | Spor

Göztepe'yi deplasmanda 2-1 yenerek tarihi bir şampiyonluğa ulaşan Beşiktaş'ta taraftarlar İstanbul'un farklı ilçelerinde kutlama yaptı. İstanbul Eyüpsultan'da Beşiktaşlı taraftarların şampiyonluk kutlamalarına müdahale eden güvenlik güçleri havaya ateş açtı. Açılan ateş sonrası bazı taraftarların bekçilere tepki gösterdiği görüldü.

Beşiktaş'ın Göztepe'yi deplasmanda 2-1 yenmesinin ardından, sokağa çıkan siyah-beyazlı taraftarlar, konvoylar eşliğinde Beşiktaş ilçesine geldi.

TARAFTARLARIN BİR KISMI BEŞİKTAŞ ÇARŞI'DA KUTLAMA YAPTI

Stat etrafında toplanarak meşalelerle şampiyonluk sevincini yaşayan taraftarların bir kısmı ise Beşiktaş Çarşı'da şampiyonluk kutlamalarına devam etti.

GÜVENLİK GÜÇLERİ HAVAYA ATEŞ AÇTI

Siyah-beyazlı taraftarlar, İstanbul'un farklı ilçelerinde de şampiyonluk coşkusunu yaşadı. İstanbul Eyüpsultan'da Beşiktaşlı taraftarların şampiyonluk kutlamalarına müdahale eden güvenlik güçleri havaya ateş açtı.

BEKÇİLERE TEPKİ GÖSTERDİLER

Açılan ateş sonrasında bazı taraftarların bekçilere tepki gösterdiği görüldü.

Beşiktaşlı taraftarların İstanbul Eyüpsultan'daki kutlamasında gerginlik! Bekçiler havaya ateş açtı
Haber Yorumları (3)
ÇINAR SARAÇ: Önüne geleni bekçi yaptılar torpilli hepsi ne bekliyorsun bunlardan
YKRTSKR : Bu millet akıllanmaz..
VATANDAŞ : Allah kahretsin, boşu boşuna eve tıkılmış olduk onca hafta. Ankara'da da herkes sokaklardaydı, vaka artmasın diye onca gün evde hapis hayatı yaşa, bu vandallar yüzünden tüm emekler boşa gitsin. Evde bağırıyor musun duvara kafa mı atıyorsun ölüyor musun ne yaparsan yap milletin canına kastın ne? Allah belasını versin kimin katkısı varsa.
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title