Beşiktaş CEO'su Gökhan Sarı görevinden istifa etti

Beşiktaş CEO'su Gökhan Sarı görevinden istifa etti

21.10.2019 12:52 | Son Güncelleme: 21.10.2019 13:02

Beşiktaş'ta Ahmet Nur Çebi'nin eleştirdiği isimlerden olan CEO Gökhan Sarı, Çebi'nin başkan seçilmesinin ardından görevinden ayrıldı.

Beşiktaş Kulübü'nün olağanüstü seçimli genel kurulunda 5009 oy alan Ahmet Nur Çebi, Serdal Adalı ve Hürser Tekinoktay'ı geride bırakarak siyah beyazlı ekibin yeni başkanı oldu. Çebi'nin başkan olmasının ardından Beşiktaş'ta ilk istifa kararı geldi. Ahmet Nur Çebi'nin de seçim öncesinde maaşı yüzünden eleştirdiği Beşiktaş Kulübü CEO'su Gökhan Sarı görevinden istifa etti.

Beşiktaş Kulübü'nden konuyla ilgili KAP'a yapılan açıklama şu şekilde:

"Beşiktaş Şirketler Grubu Genel Koordinatörü ve Şirketimiz Yatırımcı İlişkileri Yöneticisi olarak görev yapmakta olan Sn. Uğur Gökhan Sarı 21.10.2019 (bugün) tarihinde istifaen görevinden ayrılmıştır."

AHMET NUR ÇEBİ ELEŞTİRMİŞTİ

Ahmet Nur Çebi, başkanlık seçimi öncesinde Beşiktaş CEO'su Gökhan Sarı hakkında, "CEO Gökhan Sarı, 120 bin lira maaş alacak, kendi zammını kendi yapacak ve başkanın da imzasının altına imza atacak kapasitede bir arkadaş değil. O zaman neden bu arkadaşa 120 bin lira ödeniyor?" ifadelerini kullanmıştı.

Beşiktaş CEO'su Gökhan Sarı görevinden istifa etti
Haber Yorumları (8)
FDDF: Besiktasli taraftarlar ne kadar avanakmis yahu peki bu yeni baskan cebinden ne kadar para koyacak acaba fikret orman ne kadar koyduysa bu yeni baskanda o kadar para koyar dimi hey gidi besiktas ne hallere düstü ALLAH KURARSIN SENI BESIKTAS
OMER OZDEMİR: Eski baskanin yaninda sende yönetimdeydin. Ozaman niye maasina itaraz etmiyordunuz.Simdi mi fazla geldi.
YORUMCU: önceki başkanın tüm günahlarına sende ortaksın!! yiye yiye doymadınız. .
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title