Ayşe Toprak Haberleri

Ayşe Toprak haber, Ayşe Toprak son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ayşe Toprak - 08.03.2013
Düzce 'Kızımı Neden Öldürdünüz' "Eşekten Düşüp Öldüğü İddia Edilen Kadını, Kocası Öldürmüş"...
Eşekten düşerek öldüğü iddia edilen Fatma Toprak'ın ölümü yaklaşık 2.5 yıl sonra aydınlanırken, eşini öldürdüğünü itiraf eden Mehmet Toprak, dedesi Mehmet Toprak ile babaannesi Ayşe Toprak, sorgularının ardından Yığılca Adliyesi'ne sevk edildi.
Ayşe Toprak - 08.03.2013
Eşekten Düşüp Öldüğü İddia Edilen Kadını, Kocası Öldürmüş (2)
Eşekten düşerek öldüğü iddia edilen Fatma Toprak'ın ölümü yaklaşık 2.5 yıl sonra aydınlanırken, eşini öldürdüğünü itiraf eden Mehmet Toprak, dedesi Mehmet Toprak ile babaannesi Ayşe Toprak, sorgularının ardından Yığılca Adliyesi'ne sevk edildi.
Ayşe Toprak - 08.03.2013
Eşekten Düşüp Öldüğü İddia Edilen Kadını, Kocası Öldürmüş
Polis, Adli Tıp Kurumu'nun raporunun ardından, Fatma Toprak'ın İstanbul Üsküdar'da bir vakıfta çalIşan eşi Mehmet Toprak'ı gözaltına aldı. Mehmet Toprak eşini köyde yaşayan bir kişiyle ilişkisi olduğunu iddia ederek öldürdüğünü itiraf etti. Polis, Mehmet Toprak'ın cinayeti işlediğini bilen dedesi Mehmet Toprak ile babaannesi Ayşe Toprak'ı da gözaltına aldı.
Ayşe Toprak - 08.03.2013
Karısını Öldüren Adamdan İlginç Savunma
Adli Tıp Kurumu tarafından yapılan incelemede Fatma Toprak'ın, ateşli silahla öldürüldüğü yönünde rapor gelince, harekete geçen polis ekipleri İstanbul Üsküdar'da çalışmaya başlayan Mehmet Toprak'ı göz altına aldı. Mehmet Toprak yapılan sorgusunda olayı itiraf ederek, Fatma Toprak'ı başka bir kişi ile ilişkisi olduğu için öldürdüğünü söyledi. Ayrıca, Mehmet Toprak'ın cinayet işlediğini bilen ve bunu saklayan dedesi Mehmet Toprak ile ninesi Ayşe Toprak'da yardım ve yataklık suçundan gözaltına alındılar.
Ayşe Toprak - 18.01.2013
Lice Kaymakamı Özbek'ten Yibo'ya Ziyaret
Diyarbakır'ın Lice İlçe Kaymakamı Özer Özbek, Ayşe Toprak Yatılı Bölge Okulu'nu (YİBO) ziyaret etti.
Ayşe Toprak - 13.01.2013
Yibo Pansiyonlarında Kalan Öğrencilere 'Can Suyu' Oldular
Diyarbakır Aktif Eğitimciler Sendikası Başkanı Osman Bahçe tarafından hazırlanan ve Eğitim Denetmenleri Başkan Yardımcısı Salih Cırdı'nın koordinatörlüğünü yaptığı projenin tanıtım toplantısı yapıldı. Proje kapsamında Diyarbakır'ın Çermik, Silvan Türk Telekom ve Lice Ayşe Toprak Yatılı Bölge Ortaokullarındaki altı gençlik merkezinin açılışı yapıldı.
Ayşe Toprak - 16.05.2012
Lice'de Sivil Savunma Eğitimi
Lice Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünde düzenlenen seminerin ilk oturumuna Ayşe Toprak Yatılı İlköğretim Bölge Okulu'nda okuyan öğrenciler katıldı.
Ayşe Toprak - 21.04.2012
Taziyeden Dönenlerin Minibüsü Takla Attı: 12 Yaralı
Kaza, TEM Otoyolu Berceste mevkiinde meydana geldi. İstanbul'da yakınlarının cenazesine katılan 16 kişinin içinde bulunduğu Bayram Toprak yönetimindeki 25 D 0289 minibüsün tekerleği patladı. Lastiğin patlamasıyla sürücünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu minibüs takla atarak şarampole yuvarlandı. Kazada, Yalçın Toprak, Emin çimen, Nebahat Alma, Mahmut Kılıç, Remzi Şener, Mehmet Çimen, Taha Alma, Gülperi Akın, Ahmet Toprak, Naim Kılıç, Ramazan Alma ve Ayşe Toprak yaralandı.
Ayşe Toprak - 21.04.2012
Minibüs Takla Attı: 12 Yaralı
Kaza saat 15.00 sıralarında, TEM Otoyolu'nun Gümüşova Berceste mevkiinde meydana geldi. İstanbul'da yaşamını kaybeden bir yakınlarının cenazesine katılarak Erzurum'a giden akrabaların bulunduğu Bayram Toprak idaresindeki 25 D 0289 plakalı minibüs lastiğinin patlaması sonucu kontrolden çıkarak takla attı. 16 kişinin bulunduğu minibüsteki yolculardan Yalçın Toprak, Ahmet Toprak, Ayşe Toprak, Nebahat Alma, Taha Alma, Ramazan Alma, Mehmet Çimen, Emin Çimen, Mahmut Kılıç, Naim Kılıç, Remzi Şener ve Gülperi Akın yaralandı.
Ayşe Toprak - 21.04.2012
Lastiği Patlayan Minibüs Takla Attı: 12 Yaralı
Kaza, saat 15.00 sıralarında, TEM Otoyolu'nun Gümüşova Berceste mevkiinde meydana geldi. İstanbul'da yaşamını yitiren bir yakınlarının cenazesine katılmak üzere Erzurum'a gidenlerin içinde bulunduğu, Bayram Toprak yönetimindeki 25 D 0289 plakalı minibüs, lastiğinin patlaması sonucu kontrolden çıkarak takla attı. İçinde 16 kişinin bulunduğu minibüsteki yolculardan Yalçın Toprak, Ahmet Toprak, Ayşe Toprak, Nebahat Alma, Taha Alma, Ramazan Alma, Mehmet Çimen, Emin Çimen, Mahmut Kılıç, Naim Kılıç, Remzi Şener ve Gülperi Akın yaralandı.
Ayşe Toprak - 21.04.2012
Düzce'de Minibüs Devrildi: 12 Yaralı
Kazada, minibüste bulunan Yahya, Ahmet ve Ayşe Toprak, Emin ve Muhammet Çimen, Nebahat, Daha ve Ramazan Alma, Mahmut ve Naim Kılıç, Gülperi Akın ile Remzi Şener yaralandı.
Ayşe Toprak - 21.04.2012
Tem'de Faciaya Ramak Kaldı: 12 Yaralı
Edinilen bilgilere göre, Sakarya'dan Düzce istikametine seyretmekte olan Bayram Toprak idaresindeki 25 D 0289 plakalı minibüsün iddiaya göre Gümüşoluk mevkiinde yolda bulunan taştan dolayı lastiği patladı. Lastiği patlayan minibüs bir anda kontrolden çıkarak yolda savrulmaya başladı. Sürücünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği minibüs ancak devrilerek durabildi. Kazanın ardından TEM Otoyolu'nda can pazarı yaşandı. Kazada Naim Kılıç, Emin Çimen, Ramazan Albağ, Gülperi Akın, Ahmet Toprak, Muhammet Çimen, Mahmut Kılıç, Nebahat Alma, Ayşe Toprak, Daha Alma, Remzi Şener ve Yahya Toprak yaralandı.
Ayşe Toprak - 25.03.2012
Lice'de Öğrencilere Giyim ve Spor Malzemesi Yardımı
Özbek, Ayşe Toprak Yatılı İlköğretim Bölge Okulu toplantı salonunda, öğrencilere giyim ve spor malzemesinin dağıtım töreninde yaptığı konuşmada, yaklaşık 6 ay içinde eğitime 600 bin lira harcandığını söyledi.
Ayşe Toprak - 02.03.2012
"Lice Ayşe Toprak YİBO", Badminton Turnuvasında Dereceye Girdi
Türkiye Badminton Federasyonu'nca Diyarbakır'da düzenlenen Yıldız Erkekler Turnuvası'nda "Lice Ayşe Toprak YİBO" il birincisi seçildi.
Ayşe Toprak - 24.12.2011
Lice'de "Aile İçi İletişimi Güçlendirme" Semineri
Lice Ayşe Toprak Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Konferans Salonu'nda gerçekleştirilen seminere Dicle Üniversitesi (D.
Ayşe Toprak - 13.10.2011
Avrupalı Öğrenciler Lice'de Buluştu
Öğrenciler ilçenin tarihi ve kültürel zenginlikleri ile tanışma fırsatı buldu. Etkinliğin son gününde Lice Ayşe Toprak Yatılı İlköğretim Bölge Okulu tiyatro salonunda düzenlenen programda, öğrenciler kendi ülkelerinin halk oyunları, müzik ve dans etkinliklerini sundu.
Ayşe Toprak - 09.09.2011
Kaymakam Murat Uz, Köydes Çalışmalarını Denetledi
Çelikhan Kaymakamı Murat Uz, KÖYDES kapsamında yapımı devam eden çalışmaları inceledi. Çelikhan Kaymakamı Murat Uz ve beraberinde İlçe Özel İdare Müdürü Abdurrahman Öğüt, Köylere Hizmet Götürme Birliğince 2011 yılı KÖYDES Projesi kapsamında devam eden Aksu, Recep, Yağızatlı, Yeşiltepe köy grup yolu 1. ve 2. Kat asfaltlama çalışmaları, İncirli, Fatih grup köy yolu alt temel ve sanat yapıları işi, ayrıca İl Özel İdaresi katkılarıyla yapılmakta olan Yağızatlı, Şahverdi, İncirli grup köy yolunda heyelanlı bölgenin temizlenmesi işi ile İzci Köyünde yapımı devam eden 3 derslikli İlköğretim Okulu inşaatını ve eski ilköğretim okulunun onarılarak ana sınıfı haline dönüştürülmesi işlerini yerinde inceleme yaptı. Yapılan incelemede işi üstlenen yüklenici firmalara işin şartname ve sözleşme hükümleri doğrultusunda noksansız ve süresi içerisinde bitirilmesi için uyarılarda bulundu. Kaymakam Murat Uz, yapılan çalışmaları yerinde inceledikten sonra Yağızatlı köyün İncirli mezrasında kimsesiz, yaşlı ve muhtaç durumdaki Ayşe Toprak'ı evinde ziyaret etti.
Ayşe Toprak - 29.04.2011
Lice Ayşe Toprak Yibo'da Kariyer Günleri
Lice Ayşe Toprak Yatılı İlköğretim Bölge Okulu'nda (YİBO) okul yönetiminin aldığı karar doğrultusunda "Kariyer Günleri" düzenlendi.
Ayşe Toprak - 26.04.2011
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çelik, Şahinbey İlçe Başkanı Toprak'a Başsağlığı Diledi
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik, annesi ölen Şahinbey İlçe Başkanı Osman Toprak'a başsağlığı diledi. Devlet Hastanesi yoğun bakım ünitesinde bir süredir tedavi gören Ayşe Toprak'ın cenazesi, OPET Camisi'nde ikindi namazının ardından kılınan cenaze namazından sonra İslahiye Mezarlığı'nda defnedildi.
Ayşe Toprak - 26.04.2011
AK Parti Şahinbey İlçe Başkanı Toprak'ın Acı Günü
AK Parti Şahinbey İlçe Başkanı Osman Toprak'ın annesi Ayşe Toprak vefat etti.
Ayşe Toprak - 19.04.2011
Kozan'da Okullar Arası Güreş Turnuvası Yapıldı
Adana'nın Kozan ilçesinde kaymakamlık tarafından 6. geleneksel okullar arası güreş turnuvası yapıldı. Kozan'da ata sporu güreşi sevdirme ve gençleri güreş sporuna kazandırma amacı ile düzenlenen turnuva minikler, yıldızlar ve bayanlar kategorisinde gerçekleşti. Serbest ve grekoromen kategorilerinde yapılan turnuvada Dünya Olimpiyat Şampiyonu İsmet Atlı da bir konuşma yaptı. Kızlar ve erkekler olmak üzere 16 kategoride düzenlenen yarışma sonunda kızlar 35 kiloda Zehra Uluçay birinci, Naciye Baktur ikinci ve Tuğba Akkoç üçüncü, 40 kiloda Dursun Sakallı birinci, Hatice Baktur ikinci ve Özlem Azgın üçüncü, 45 kiloda Zennure Karabulut birinci, İnci Arıkaslan ikinci ve Rahime Akkurt üçüncü oldu. 50 kiloda Arzu Yavaş birinci, Ayşe Toprak ikinci ve Şifa Yılmaz üçüncü olurken 55 kiloda Tuğba Yılmaz birinciliği, Şeyma Kızıldağ ikinciliği ve Yasemin Gürbüz üçüncülüğü elde etti.
Ayşe Toprak - 19.01.2011
Lice'de Öğrencilere Hijyen Semineri Verildi
Lice ilçesinde Ayşe Toprak Yatılı İlköğretim Bölge Okulu'nda (YİBO) okuyan 229 öğrenciye okul yönetimince 'Temizlik ve Hijyen' konulu seminer verildi.
Ayşe Toprak - 15.01.2011
Lice'de 'Kariyer Günleri'
Diyarbakır'ın Lice İlçesi Ayşe Toprak Yatılı İlköğretim Bölge Okulu'ndan 'Kariyer Günleri' Adı Altında Etkinlik Düzenlendi
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Ayşe Toprak Haberleri | Ayşe Toprak Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Ayşe Toprak haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ayşe Toprak kimdir, hayatı ve biyografisi. Datça AK Parti Kongrelerini Tamamladı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 17.5.2021 17:27:21. #1.15#

title