Avrupa Yakası Haberleri

Avrupa Yakası haber, Avrupa Yakası son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Avrupa Yakası - 12.09.2018
Teknofest Tanıtım Toplantısı
Bu arada, festival alanına gidecek İETT otobüslerinin kalkış noktaları şöyle: "Avrupa Yakası'nda; Taksim-Gümüşsuyu, Mecidiyeköy-E4 yanı, Beşiktaş İskelesi ve meydanı, Yenibosna aktarma istasyonu, Eminönü sahil, Hadımköy son durak, Eyüp Sultan-Feshane İSPARK otoparkı, Büyükçekmece-TÜYAP merkezi, Küçükçekmece-stad yanı, Sarıyer son durak peronları.
Avrupa Yakası - 12.09.2018
Dha İstanbul Bülteni - 3
İDDİANAMEDEN İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından hazırlanan iddianamede, 23 Eylül 2016 tarihinde Avrupa yakasından Anadolu yakasına doğru seyir eden metrobüs şoförü Recai Türkoğlu'nun Acıbadem durağında, metrobüste yolcu olarak bulunan Murat Akpınar ile tartıştığı belirtiliyor.
Avrupa Yakası - 18.08.2018
Dha Yurt Bülteni - 1
Gestaş firması Lapseki-Gelibolu hattında 4 feribot ile saatsiz olarak sefer yapmasına rağmen oluşan uzun araç kuyruğunu eritmekte zorlandı. Tatilcilerin dönüşü nedeniyle yaşanan yoğunluğun yerini yarından itibaren İstanbul ve Trakya'daki kentlerden Ege ve Kuzey Ege sahillerine bayram tatili için yola çıkacak olan vatandaşların oluşturması bekleniyor. O yoğunluğun ise boğazın Avrupa yakasındaki Gelibolu ve Eceabat ilçeleri ile Kilitbahir köyündeki feribot iskelesinde yaşanması ön görülüyor.
Avrupa Yakası - 02.08.2018
Kaçak Kurban Yakalama Timi Bayramda Görev Yapacak
Geçen yıl 6 ekip ile uygulanan ve 23 büyükbaş hayvana müdahale ederek sahiplerine teslim eden kaçak kurban yakalama timi bu yıl da görev başında olacak. İBB Veteriner Hizmetleri'ne bağlı timler Anadolu ve Avrupa yakasında 15 yakalama ekibi görev yapacak.
Avrupa Yakası - 24.07.2018
Çengelköy ve Kuleli'deki Darbe Girişimi Davası
Müşteki senarist Tayyar Raci Şaşmaz "Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz" dizisinin senaristliğini yaptığını, 15 Temmuz'da müşteki Mehmet Baş ile Avrupa yakasından yola çıktıklarını söyledi.
Avrupa Yakası - 10.07.2018
Yeni Hükümet Sisteminin İlk Kabinesi Belli Oldu (2)
ÇALIŞMA, SOSYAL HİZMETLER VE AİLE BAKANI ZEHRA ZÜMRÜT SELÇUK KİMDİR? 1979 Ordu doğumludur. Ankara Atatürk Anadolu Lisesi'nin ardından Bilkent Üniversitesi'nde tam burslu ekonomi lisansı öğrenimi gördü. Amerika'da Michigan Üniversitesi'nde ekonomi doktorasına başladı, Teksas Üniversitesi'nde işletme doktorasına devam ederken, aynı üniversitede muhasebe ve enformasyon yönetimi yüksek lisansı da yaptı.  2003-2007 yılları arasında Teksas Üniversitesi'nde araştırma asistanı, 2007'den itibaren İslam İşbirliği Teşkilatı SESRIC'te kıdemli araştırmacı olarak görev yaptı. Halen SESRIC İstatistik ve Enformasyon Direktörüdür. Bu kurumdaki çalışmaları sırasında toplumsal cinsiyet, demografi, iş gücü, çok boyutlu yoksulluk ölçümleri, eğitim ve inovasyon, bilgi performans sistemleri, bankacılık ve finans, kalkınma yardımları gibi alanlarda faaliyet yürüttü. Sürdürülebilir Kalkınma Hedeflerine yönelik birçok projenin ve kapasite geliştirme programının koordinatörlüğünü yaptı.  Çok sayıda Türkçe ve İngilizce yayını bulunmaktadır. Yerli ve yabancı üniversitelerden dereceler, burslar, sertifikalar almıştır.   KADEM Ankara Temsilciliği ve Denetleme Kurulu Üyeliği, Kadın Birliği Platformu Üyeliği, Satrançla Büyüyorum  Derneği Yönetim Kurulu Üyeliği ve Bilkent Üniversitesi Mezunları Derneği Üyeliği bulunuyor. İngilizce biliyor. Evlidir.  ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANI MURAT KURUM KİMDİR? 1976 Ankara doğumlu. Ankara Mimar Kemal Lisesi'nin ardından 1999 yılında Selçuk Üniversitesi Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü'nden mezun oldu.  1999-2005 yıllarında inşaat alanında faaliyet gösteren çeşitli özel sektör kuruluşlarında mühendis, şantiye şefi, koordinatör olarak çalıştı.  2005-2006 yılları arasında TOKİ Ankara Uygulama Daire Başkanlığı'nda uzman olarak görev yaptı. 2006 - 2009 yılları arasında TOKİ İstanbul Uygulama Daire Başkanlığı Avrupa Yakası Uygulama Şube Müdürlüğü görevine geldi.
Avrupa Yakası - 18.06.2018
Dha Yurt Bülteni-1
Boğazın Avrupa yakasındaki Eceabat ilçesi ile Kilitbahir Köyü'ne geçmek isteyenler, Çanakkale merkez feribot iskelesinde, Gelibolu ilçesine geçmek isteyerler ise Lapseki ilçesi ve Çardak beldesindeki feribot iskelelerinde 1 kilometreyi aşan araç kuyruğu oluşturdu.
Avrupa Yakası - 08.06.2018
Yasak Elma' Dizisindeki Taciz İddiasına Yetkisizlik Kararı
Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından hazırlanan yetkisizlik kararında, müşteki Ö.Ş.'nin (20) 31 Mayıs tarihinde İstanbul Avrupa yakasında bulunan Hadımköy'de dizi çekimi sırasında sette hazırlık yaptıkları sırada şüpheli Talat Bulut'un 'cinsel saldırı' suçunu işlediği iddiasıyla şikayetçi olduğu belirtildi.
Avrupa Yakası - 02.03.2018
Çavuşoğlu İngiliz The Telegraph Gazetesi İçin Makale Yazdı
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, İngiliz "The Telegraph" gazetesi için yazdığı makalede Zeytin Dalı Harekatı'nın, terörist oluşumların, Suriye'nin toprak bütünlüğüne yönelik tehdidine karşı harekete geçerek barışa giden yolu açmayı amaçladığını vurguladı.
Avrupa Yakası - 11.02.2018
Türk Mutfak İhracatçıları Avrupa'yı Mesken Tuttu
ULUSLARARASI mutfak eşyaları, ev dekorasyonu, züccaciye, aksesuar ve hediyelik eşya fuarı "Ambiente 2018" Frankfurt'ta kapılarını açtı.
Avrupa Yakası - 07.02.2018
Dha İstanbul Bülteni - 1
  Görüntü Dökümü ------- Polis ekiplerinin baskına gidişi -Narkotik ekiplerinden görüntü -Özel Harekat ekiplerinden görüntü -Özel Harekat ekiplerinin bir dairenin kapısını kırması  -Polislerin evde arama yapması  -Ele geçirilen uyuşturucu madde  -Genel ve detaylar 06.02.2018 - 18.25 Haber Kodu : 180206170 ================================ 5- TAKSİCİLER ZEYTİN DALI HAREKATI'NA DESTEK İÇİN YÜZLERCE ARAÇLIK KONVOYLA KAN BAĞIŞINA GİTTİ Haber-Kamera: Cemil ÖZDEMİR-Ozan URAL / İSTANBUL DHA Birleşik Taksi Şoförleri Derneği üyeleri, terör örgütlerine yönelik Afrin'de yürütülen Zeytin Dalı Harekatı'na destek olmak için Türk Kızılayı'na kan bağışında bulunuldu. "Vatan için canımızı asker için kanımızı veririz" sloganıyla sabah 11: 00 da başlatılan etkinlik 00: 30 da taksi sürücülerinin Avrupa Yakasından yüzlerce araç konvoyu halinde Kadıköy İskelesi'ne gelmeleriyle devam etti.
Avrupa Yakası - 16.01.2018
Dha Yurt Bülteni-10
(ÖZEL)1)ABD'NİN HİBE ETTİĞİ I-HAWK FÜZELERİ, AFRİN'DEN GELECEK HAVA SALDIRILARINA KARŞI HAZIRHATAY'ın Suriye sınırındaki Kırıkhan ile Yayladağı ilçelerine 2012'de konuşlandırılan ve bataryaları Suriye'ye bakan I-HAWK füze sistemi alçak ve orta menzilli hava saldırısına karşı Türkiye...
Avrupa Yakası - 08.12.2017
Kurtlar Vadisi Darbe" Davasında Nihat Doğan Hakkında Zorla Getirme Kararı
Sanıkların avukatı, müvekkillerinin Avrupa yakasında bulunan bir TV kanalında canlı yayında oldukları gerekçesiyle duruşmaya katılamadıklarını belirterek, ifadelerinin Çağlayan Adliyesi'nde alınmasını talep etti.
Avrupa Yakası - 08.12.2017
Kurtlar Vadisi" Dizisine "İftira" ve "Hakaret" Davası
Sanıkların avukatı Serap Berkyürek ise müvekkillerinin Avrupa Yakası'nda ikamet ettiklerini ve televizyon çekimleri nedeniyle duruşmaya katılamadıklarını kaydederek, mahkemenin takdir etmesi halinde ifadelerinin Çağlayan Adliyesi'nde alınmasını istedi.
Avrupa Yakası - 12.11.2017
39. İstanbul Maratonu Sona Erdi
Anadolu Yakası'ndan başlayıp Avrupa Yakası'nda sona eren organizasyonda geniş güvenlik önlemleri alındı.
Avrupa Yakası - 12.11.2017
39. İstanbul Maratonu Sona Erdi
Anadolu Yakası'ndan başlayıp Avrupa Yakası'nda sona eren organizasyonda geniş güvenlik önlemleri alındı.
Avrupa Yakası - 12.11.2017
Aile Arasında" 1 Aralık'a Vizyona Girecek
"Avrupa Yakası" ve "Yalan Dünya" adlı televizyon dizileri ile tanınan Gülse Birsel'in senaryosunu kaleme aldığı filmin oyuncu kadrosunda, Engin Günaydın, Demet Evgar, Gülse Birsel, Devrim Yakut, Erdal Özyağcılar, Devrim Yakut, Derya Karadaş, Şevket Çoruh, Fatih Artman, Su Kutlu, Deniz Hamzaoğlu, Ayta Sözeri, Devin Özgür Çınar, Ünal Yeter ve Arif Erkin yer alıyor.
Avrupa Yakası - 08.11.2017
Türkiye, Geleceğini Çocuklarında Görüyor…
Diriliş Ertuğrul, Kurtlar Vadisi, Aşk-ı Memnu, Ezel Araştırmanın en iyi Türk dizisi bölümünde ise, Diriliş Ertuğrul dizisi, yüzde 13 ile ilk sırada çıktı. Kurtlar Vadisi (yüzde 11), Aşk-ı Memnu (yüzde 4) ve Ezel (yüzde 4)onu izlediler. Ayrıca, yüzde 3'er oranla, Muhteşem Yüzyıl, Vatanım Sensin, Arka Sokaklar, yüzde 2'şer oranla, Yaprak Dökümü, Söz, İçerde, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ve yüzde 1'er oranla Behzat Ç., Leyla ile Mecnun, Avrupa Yakası, Seksenler, Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Karadayı, Çocuklar Duymasın, Sakarya Fırat araştırmada çıkan diğer diziler oldular.
Avrupa Yakası - 12.10.2017
Dha İstanbul Bülteni - 3
'EMRİN HARFİYEN YERİNE GETİRİLMESİ ÖĞRETİLDİ, KANUNSUZ EMİR ÖĞRETİLMEDİ' Sezer savunmasında şunları söyledi:   "Askerler ve askeri öğrencilerin hiçbiri kendi kendine hareket etmediler. Asya yakasındakiler Ahmet Taştan, Avrupa yakasındakiler de Turgay Ödemiş tarafından yönlendiriliyordu.
Avrupa Yakası - 22.09.2017
Darbeci Şüpheliler, Vatansever Asker ve Polislerle Çatıştı"
Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişiminde, Esenler'deki 66. Mekanize Piyade Tugay Komutanlığı'nda Avrupa Yakası'nda gerçekleştirilecek işgal girişimleri için toplantı yapan ve darbeyi organize ettikleri belirtilen 55'i tutuklu 132 rütbeli askerle ilgili iddianamede, olay...
Avrupa Yakası - 11.08.2017
Grafikli - Musul Sonrası Deaş'ın Son Durum Haritası
Musul'u kaybedip, Rakka kentinde de önemli derecede güç kaybetmesinin ardından merkez bölgesi Irak ve Suriye'de sıkışan terör örgütü DEAŞ'ın, Kuzey ve Batı Afrika, Orta Asya ile Pasifik Okyanusu'nun batısındaki Güneydoğu Asya'da da uzantıları bulunuyor.
Avrupa Yakası - 16.07.2017
Dha İstanbul Bülteni - 1
Haber: Özgür ALTUNCU / Kamera: Güven USTA - İstanbul 15 Temmuz Darbe girişiminin yıldönümünde " Demokrasi ve Milli Birlik Günü" adıyla köprüde büyük bir buluşma gerçekleştirildi. Saat 21: 00 itibariyle başlayan anma etkinliğinden saatler önce alan tamamen doldu. Çengelköy, Kısıklı ve Altunuzide yönünden yürüyürük gelen büyük kalabalıklar kürsünün kurulduğu alana ulaşamadı. Kalabalık E-5 Anadolu Avrupa geçişi boyunca km'lerce geriye uzandı. Avrupa Yakasından yürüyerek anma alanına gelmek isteyenlere izin verilmedi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Avrupa Yakası Haberleri | Avrupa Yakası Haber - Haberler - Sayfa 5 - Avrupa Yakası haberleri, son dakika avrupa yakası haber ve gelişmeleri burada. Sokak Ortasında Dayak Yiyen Levent Üzümcü Kimdir? Kaç Yaşındadır?.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 14.4.2021 19:02:48. #1.15#

title