ARZU YANARDAĞ HABERLERİ

Arzu Yanardağ haber, Arzu Yanardağ son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Arzu Yanardağ - 15.5.2013
'Koğuş Akademisi'ne Kahkaha Garantili Gala!
Tolga Baş'ın yönettiği, başrollerini Çetin Altay, Erdal Tosun, Umut Oğuz, Arzu Yanardağ ve Yasemin Öztürk'ün paylaştığı komedi filmi 'Koğuş Akademisi'nin galası, önceki akşam Kanyon Cinemaximum'da yapıldı.
Arzu Yanardağ - 11.5.2013
Matrıx ile Dalga Geçtiler
Başrollerini Çetin Altay, Erdal Tosun, Arzu Yanardağ ve Salih Kalyon'un paylaştığı 'Koğuş Akademisi; korsan CD sorununu komik bir dille ele alıyor.
Arzu Yanardağ - 7.4.2013
Tüm Ekip Yemekte Biraraya Geldi
Sinema izleyicisi ile 17 Mayıs'ta buluşmaya hazırlanan, Koğuş Akademisi' filminin ekibi, çekimlerin tamamlanmasını bir yemekle kutladı. Senaryosunu Yücel Öztürk'ün yazdığı, Tolga Baş'ın yönetmen koltuğunda oturduğu filmin oyuncuları Salih Kalyon, Çetin Altay, Erdal Tosun, Arzu Yanardağ ve Pascal Nouma da yemekte yer aldı.
Arzu Yanardağ - 9.12.2012
Kızıyla Kamera Karşısında
Ünlü oyuncu Arzu Yanardağ, ilk kez bir tiyatro oyununun hem yönetmenliğini üstlendi, hem de oyunda rol aldı.
Arzu Yanardağ - 22.11.2012
Kırklareli'de 'Paşa Anam' Oyununa Büyük İlgi
Kırklareli Üniversitesi Kültür Merkezi'nde dün akşam sahnelenen oyunda, bir annenin savaş sırasında askeri birlikte görevli olan oğlunu ziyaret etmesi anlatılıyor. İsrailli yazar Eli Saghi'nin kaleme aldığı 'Meine Mutter die Generalin' adlı eserden uyarlanan ve yönetmenliğini Savaş Mutlu'nun yaptığı oyunda, İncilay Şahin, Arzu Yanardağ, Hilmi Özçelik, Fatih Ayhan, Taylan Erler ve Tolga Öz rol aldı.
Arzu Yanardağ - 22.11.2012
Savaş Karşıtı 'Paşa Anam' Oyununa Büyük İlgi
Kırklareli Üniversitesi Kültür Merkezi'nde dün akşam sahnelenen oyunda, bir annenin savaş sırasında askeri birlikte görevli olan oğlunu ziyaret etmesi anlatılıyor. İsrailli yazar Eli Saghi'nin kaleme aldığı 'Meine Mutter die Generalin' adlı eserden uyarlanan ve yönetmenliğini Savaş Mutlu'nun yaptığı oyunda, İncilay Şahin, Arzu Yanardağ, Hilmi Özçelik, Fatih Ayhan, Taylan Erler ve Tolga Öz rol aldı.
Arzu Yanardağ - 21.10.2012
Kayseri Park, Kampanya ile Bir Kişiyi Ev Sahibi Yaptı
Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi'nin altıncı yılına özel olarak düzenlediği 'Kazanmayan Kalmasın' adlı kampanyasının talihlileri belli oldu. Ünlü sanatçılar Arzu Yanardağ ve Murat Parasayar'ın sunuculuğunda gerçekleşen çekilişte Mustafa Çetin, Garanti Konut'tan lüks bir dairenin sahibi olurken 6 kişi Avea'dan Blackberry 9380 cep telefonu, 6 kişi de TTNET'den Blackberry Playbook Tablet kazandı.
Arzu Yanardağ - 20.10.2012
Arzu Yanardağ Kayseri Park'ta Hediye Dağıttı
Manken Arzu Yanardağ ve oyuncu Murat Parasayar Kayseri Park'ta hediye dağıttı.
Arzu Yanardağ - 16.10.2012
Kayserı Park'ta Çekılış Heyecanı
Ünlü sanatçılar Arzu Yanardağ ve Murat Parasayar'ın sunuculuğunda gerçekleşecek olan çekilişte bir kişi Garanti Konut'tan lüks bir dairenin sahibi olacak.
Arzu Yanardağ - 11.8.2012
Kızım Bak Git!
'Oğlum Bak Git' filminin kadrosundan çıkarıldığı iddialarına Arzu Yanardağ'dan yalanlama geldi.
Arzu Yanardağ - 11.6.2012
Tuğba Özay Misafirlerini Coşturdu
Tuğba Özayı dinlemeye gelenler arasında Magazinkolik İnternet sitesi genel yayın yönetmeni Nurcan Sabur ve Ünlü manken Arzu Yanardağ'da vardı.
Arzu Yanardağ - 11.6.2012
Kemer'de 'Dinopark' Resmen Açıldı
Konukları, 30 bin metrekare alan üzerine kurulan Dinopark'ın yapımcısı Tetra Grup'un ortakları Barış Dursun, Kubilay Yalçın ve Mustafa Erkan karşıladı. Antalya Büyük Şehir Belediye Başkanı Prof.Dr. Mustafa Akaydın, Tekirova Belediye ve GATAB Başkanı Yusuf Üras, CHP Kemer İlçe Başkanı Umut Güneş, Kemer Belediye eski Başkanı Hasan Şeker katıldığı tanıtım turunun ardından, Ünlü Mankenler Tuğba Özay ve Arzu Yanardağ Park alınan geldi.
Arzu Yanardağ - 10.6.2012
'Korku Parkı'nda Korkutan Defile
Göynük Beldesi'nde 30 bin metrekare alan üzerine kurulan 'dinopark' ve 10 bin metrekare alan üzerine kurulan 'korku parkı'nda düzenlenen defile yoğun ilgi gördü. Parkın tanıtılması amacıyla düzenlenen defileye mankenler Arzu Yanardağ ve Tuğba Özay da katıldı.
Arzu Yanardağ - 9.6.2012
Avrupa'nın En Büyük Korku Temalı Parkı ve Dino Parkı Açıldı
Göynük Beldesi'nde 30 bin metrekare alan üzerine kurulan 'dinopark' ve 10 bin metrekare alan üzerine kurulan 'korku parkı', Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı CHP'li Mustafa Akaydın, Kemer Belediyesi eski Başkanı Hasan Şeker, Güney Antalya Turizmi Geliştirme ve Altyapı İşletme Birliği Başkanı ve Tekirova Belediye Başkanı AK Parti'li Yusuf Üras, mankenler Tuğba Özay ile Arzu Yanardağ'ın katılımıyla açıldı.
Arzu Yanardağ - 9.6.2012
Antalya'da "Dinopark" Açıldı
Ünlü manken Tuğba Özay ve Arzu Yanardağ da Dinopark'ı gezdiler.
Arzu Yanardağ - 23.5.2012
"46 Pain Edition" Pandora'nın Kutusunu Açıyor!
46, yola artan heyecanı, hızla büyüyen takipçileriyle devam ediyor.
Arzu Yanardağ - 22.5.2012
"46-Pain Edition" "acı" sürprizleriyle "acı"tacak!
"46 Pain Edition" Pandora'nın Kutusunu açıyor!
Arzu Yanardağ - 8.5.2012
Hangisi Haklı, Hangisi Haksız?
Özdemir Çiftçioğlu'nun yönettiği ve Mehmet Esen, Arzu Yanardağ, Onur Şenay, Aslı Şahin ile Eser Ali'nin rol aldığı 'Kim Kime Dum Duma' adlı oyun, bugün....
Arzu Yanardağ - 4.5.2012
Polissiz Polisiye KİM KİME DUM DUMA Gülmek İsteyenler için Sahnede
Oyunun konusu ise eğlenceli olduğu kadar sorgulayıcı da... Evlilik yıl dönümlerini kutlayan Kerem (Onur Şenay) Alev (Arzu Yanardağ) çifti, en yakın arkadaşları Ümit (Mehmet Esen) Eda (Aslı Şahin) çiftiyle birlikte eve dönerler.
Arzu Yanardağ - 3.5.2012
İstanbul'da Kültür-sanat
"Kim Kime Dum Duma", yarın KKM Gönül Ülkü ve Gazanfer Özcan Sahnesi'nde ve 8 Mayıs Salı günü Caddebostan Kültür Merkezi'nde sahnelenecek. Oyunda Eser Ali, Arzu Yanardağ, Aslı Şahin ve Mehmet Esen rol alıyor.
Arzu Yanardağ - 20.4.2012
Polissiz Polisiye KİM KİME DUM DUMA Gülmek İsteyenler için Sahnede
Oyunun konusu ise eğlenceli olduğu kadar sorgulayıcı da... Evlilik yıl dönümlerini kutlayan Kerem (Onur Şenay) Alev (Arzu Yanardağ) çifti, en yakın arkadaşları Ümit (Mehmet Esen) Eda (Aslı Şahin) çiftiyle birlikte eve dönerler.
Arzu Yanardağ - 10.3.2012
Kadına Şiddete Son Dediler!
KIRMAYIN! 34 ünlü kadının kanat takıp poz verdiği serginin açılışında; Songül Öden, Sibel Tüzün, Meltem Cumbul, Arzu Yanardağ, Yeşim Salkım, Hale Caneroğlu, Zeynep Beşerler ve Demet Tuncer hazır bulundu.
Arzu Yanardağ - 8.3.2012
Ünlü Kadınlar Şiddete Karşı Kanatlandı
Proje kapsamında Ritz Carlton Otel'de düzenlenen fotoğraf sergisine projeye destek veren Songül Öden, Arzu Yanardağ, Zeynep Beşerler, Yeşim Salkım, Meltem Cumbul'un da aralarında yer aldığı ünlü isimler katıldı.
Arzu Yanardağ - 8.3.2012
Şiddete Karşı Kanatlandılar!
AÇILIŞI BUGÜN! 'Kadına Şiddete Karşı Kanatlandılar' isimli sosyal sorumluluk projesinde, her biri kendi alanında birçok başarıya imza atmış bu ünlü isimler, fotoğraf ve mesajlarıyla kadına şiddeti dile getiriyor. Sanat dünyasının ünlü kadınlarının kanatlanarak 'kadına yönelik şiddete dur' diyeceği çalışmanın fotoğraf sergisi, bugün Ritz Carlton Oteli'nde projeye destek veren sanatçıların katıldığı bir kokteylle başlayacak. Zuhal Ceran'ın genel koordinatörlüğünde hayata geçen projenin çekimlerini uluslararası ödüllü yönetmen ve fotoğraf sanatçısı Cemil Ağacıkoğlu yaptı. Projenin styling çalışmalarında ünlü tasarımcı Murat Aytulum'un imzası yer alıyor. Projeye destek veren ünlü isimler arasında Arzu Yanardağ, Akasya Aslıtürkmen, Belçim Bilgin, Beren Saat, Hale Caneroğlu, Jülide Kural, Rojda Demirer, Sinem Kobal, Songül Öden, Şenay Gürler, Tuğçe Kazaz ve Zeynep Beşerler gibi isimler yer alıyor.
Arzu Yanardağ - 8.3.2012
Şiddete Karşı Kanatlandılar!
Kadına Şiddete Karşı Kanatlandılar 'Kadına Şiddete Karşı Kanatlandılar' isimli sosyal sorumluluk projesinde, her biri kendi alanında birçok başarıya imza atmış bu ünlü isimler, fotoğraf ve mesajlarıyla kadına şiddeti dile getiriyor. Sanat dünyasının ünlü kadınlarının kanatlanarak 'kadına yönelik şiddete dur' diyeceği çalışmanın fotoğraflarını Cemil Ağacıkoğlu çekti. Projeye katılan isimler arasında Arzu Yanardağ, Akasya Aslıtürkmen, Belçim Bilgin, Beren Saat, Hale Caneroğlu, Jülide Kural, Rojda Demirer, Sinem Kobal, Songül Öden, Şenay Gürler, Tuğçe Kazaz ve Zeynep Beşerler gibi isimler yer alıyor.
Arzu Yanardağ - 7.3.2012
32 Kadın Sanatçı Şiddete "Kanatlandı"
Genel Koordinatörlüğünü Zuhal Ceran'ın üstlendiği projenin fotoğraf çekimleri Cemil Ağacıkoğlu tasarımları ise Murat Aytulum tarafından yapıldı. Proje uyarınca Ayça Bingöl, Arzu Yanardağ, Akasya Aslıtürkmen, Belcim Bilgin, Beren Saat, Büşra Pekin, Cansu Kurtçu, Demet Tuncer, Deniz Türkali, Derya Alabora, Ece Vahapoğlu, Feride Çetin, Görkem Yeltan, Günce Koral, Hale Caneroğlu, Hale Soygazi, Jehan Barbur, Jülide Kural, Melike Güner, Meltem Cumbul, Nihal Yalçın, Ömür Gedik, Rojda Demirer, Seda Akman, Sibel Tüzün, Sinem Kobal, Songül Öden, Şenay Gürler, Tuğçe Kazaz, Yeşim Salkım, Yonca Lodi ve Zeynep Beşerler kamera karşısına geçtiler.
Arzu Yanardağ - 7.3.2012
Sanat Dünyasından 32 Kadın, Şiddete Karşı 'Kanatlandı"
Genel Koordinatörlüğünü Zuhal Ceran'ın üstlendiği projenin fotoğraf çekimleri Cemil Ağacıkoğlu, tasarımları ise Murat Aytulum tarafından yapıldı. Proje uyarınca Ayça Bingöl, Arzu Yanardağ, Akasya Aslıtürkmen, Belçim Bilgin, Beren Saat, Büşra Pekin, Cansu Kurtçu, Demet Tuncer, Deniz Türkali, Derya Alabora, Ece Vahapoğlu, Feride Çetin, Görkem Yeltan, Günce Koral, Hale Caneroğlu, Hale Soygazi, Jehan Barbur, Jülide Kural, Melike Güner, Meltem Cumbul, Nihal Yalçın, Ömür Gedik, Rojda Demirer, Seda Akman, Sibel Tüzün, Sinem Kobal, Songül Öden, Şenay Gürler, Tuğçe Kazaz, Yeşim Salkım, Yonca Lodi ve Zeynep Beşerler objektiflerin önüne geçti.
Arzu Yanardağ - 6.3.2012
Ünlüler, Kadına Yönelik Şiddete Karşı 'Kanatlandılar'
PROJEYE BİRÇOK ÜNLÜ İSİM DESTEK VERİYOR Projeye destek veren Ayça Bingöl, Arzu Yanardağ, Akasya Aslıtürkmen, Belcim Bilgin, Beren Saat, Büşra Pekin, Cansu, Demet Tuncer, Deniz Türkali, Derya Alabora, Ece Vahapoğlu, Feride Çetin, Görkem Yeltan, Günce Koral, Hale Caneroğlu, Hale Soygazi, Jehan Barbur, Jülide Kural, Melike Güner, Meltem Cumbul, Nihal Yalçın, Ömür Gedik, Rojda Demirer, Seda Akman, Sibel Tüzün, Sinem Kobal, Songül Öden, Şenay Gürler, Tuğçe Kazaz, Yeşim Salkım, Yoncalodi ve Zeynep Beşerler, "Kanatlandılar" teması ile şiddete karşı duyarlılıklarını fotoğraflarıyla dile getirdiler.
Arzu Yanardağ - 29.2.2012
Film Çekeceği Mekanları Kızıyla Dolaştı
Oyuncu Arzu Yanardağ, çekimlerine 1 Nisan'da Denizli'de başlanacak bir filmde başrol oynayacak.
Arzu Yanardağ - 29.2.2012
Denizli Yeni Bir Filme Daha Plato Olacak
Televizyon kanalarında yayınlanan "Acı Hayat", "Deli Yürek" ve "Aynalı Tahir" gibi birçok dizide yönetmen olarak görev yapan Ede, ilk filmini, yapımda rol alacak oyuncularından Gökhan Mumcu, Arzu Yanardağ, Eda Yılmaz ile Denizli'de düzenlediği basın toplantısıyla duyurdu.
Arzu Yanardağ - 6.1.2012
Setlerde Neler Oluyor?
BİR SAHNE İÇİN DEFALARCA ÖPÜŞTÜLER! Başrollerini Arzu Yanardağ ve Aydoğan Temel'in paylaştığı, yönetmenliğini Cüneyt Yosulçay'ın yaptığı 'Komik Bir Aşk Hikayesi' isimli film, öpüşme sahnesiyle dikkat çekiyor.
Arzu Yanardağ - 23.11.2011
Ereğli'de "Aşk Yalanları Sever" Tiyatro Oyunu Sahnelenecek
Murat Erinç'in yazdığı, Vural Bingöl'ün yönettiği ve Arzu Yanardağ, Ferdi Altuner, Hande Alpaslan, Murat Erinç, Seda Oğuz, Fatih Kurt ile Vural Bingöl'ün oynadığını anlatan Şahinöz, tiyatro oyununun 18.
Arzu Yanardağ - 13.11.2011
Sayılarla Sinema
Cüneyt Yosulçay'ın yönettiği 'Komik Bir Aşk Hikayesi', 18 Kasım'da vizyonda. Filmde Arzu Yanardağ ve Aydoğan Temel rol alıyor.
Arzu Yanardağ - 8.11.2011
11 Türk Filminden Beklenti Büyük
Cüneyt Yosulçay'ın yönettiği ve Arzu Yanardağ, Aydoğan Temel, Zeynep Gülmez ile Ercüment Balakoğlu'nun oynadığı "Komik Bir Aşk Hikayesi" de 18 Kasım'da izleyiciye sunulacak.
Arzu Yanardağ - 4.11.2011
Bu Devirde Komedi Zor!
BU SENE KOMEDİ SENEM OLACAK Dizinin dışında başka projeleriniz var mı? 18 Kasım'da vizlyona girecek olan hem yazıp hem de oynadığım 'Komik Bir Aşk Hikayesi' diye bir film var. Aydoğan Temel, Arzu Yanardağ ve benim oynadığım, tiyatro tadında bir hikayesi olan, güzel bir proje.
Arzu Yanardağ - 13.10.2011
"Duman Avcısı" Profesörün Ünlülerle Mücadelesi
Yönetmen Mustafa Altıoklar ile yapımcı Abdullah Oğuz'u da "Asansör" ve "O Şimdi Asker" filmlerinde "gençleri sigaraya özendirmek" ve "sigara ile askerlik arasında korelasyon kurmak" suçlarından şikayet ettiğini belirten Kural, "Asansör" filminin senaryosunda bir markaya ait sigara paketinin görüneceğine, başrol oyuncusu Arzu Yanardağ'ın bu sigaradan içeceğine dair ifadeler bulunduğunu kaydetti.
Arzu Yanardağ - 1.10.2011
'şafak 105' Yarışmasına Valilikten Açıklama
Nihat Doğan, Saadettin Teksoy, Levent İnanır, Fulden Uras ve Cem Davran gibi isimlerin konuk jüride Hilal Cebeci ve Arzu Yanardağ gibi ünlü isimlerin de "oyuncu komutan" olarak görev alacaklarını yarışmaya Isparta Valisi Memduh Oğuz'dan açıklama geldi.
Arzu Yanardağ - 26.9.2011
40 Kadın Yarışma İçin 105 Gün Askerlik Yapacak
Yarışmada Nihat Doğan, Saadettin Teksoy, Levent İnanır, Fulden Uras, Cem Davran gibi isimlerin konuk jüride görev alacaklarını dile getiren Altın, Hilal Cebeci ve Arzu Yanardağ gibi ünlü isimlerin de "oyuncu komutan" olarak görev alacaklarını aktardı.
Arzu Yanardağ - 26.9.2011
40 Kadın Yarışma İçin Askerlik Yapacak
Yarışmada Nihat Doğan, Saadettin Teksoy, Levent İnanır, Fulden Uras, Cem Davran gibi isimlerin konuk jüride görev alacaklarını dile getiren Altın, Hilal Cebeci ve Arzu Yanardağ gibi ünlü isimlerin de "oyuncu komutan" olarak görev alacaklarını aktardı.
Arzu Yanardağ - 12.8.2011
Arzu Yanardağ Yeni Filmiyle Güldürecek
Arzu Yanardağ, 'Komik Bir Aşk Hikayesi' isimli sinema filmiyle herkesi güldürecek.
Arzu Yanardağ - 20.7.2011
D-Smart Sinema Kanalları Filmleri
26 TEMMUZ SALI SINETÜRK 20:30 DELİ DUMRUL Yönetmen: Oğuz Yalçın Yapımcı: Murat Çiçek Öykü ve senaryo: Fatih Yıldız-Oğuz Yalçın Görüntü yönetmeni: Ufuk Dinç Uygulayıcı yapımcı: Arda Baskan Süre: 104 DAKİKA Oyuncular: Emir Bendiroğlu (Durul-Deli Dumrul), Sema Öztürk (Fatoş), Mustafa Üstündağ (Hüsnü Baba), Arzu Yanardağ (Psikolog Canan), Tarık Pabucçuoğlu (Can Baba) Konu: Durul aslında özü sağlam, geleneksel değerlere sahip, milliyetçi, mert, yiğit, yardımsever, içi dışı aynı olan bir delikanlıdır ama yıllar önce sokak arasında tanımadığı ağır yaralı birine yardım etmek isterken suç üstüne kalır.
Arzu Yanardağ - 13.7.2011
Deli Dumrul Kurtlar Kuşlar Aleminde Filmi
Yönetmen: Oğuz Yalçın Senaryo: Oğuz Yalçın, Fatih Yıldız Oyuncular: Tarık Pabucçuoğlu, Arzu Yanardağ, Mustafa Üstündağ, Sema Öztürk, Emir Benderlioğlu Filmin Türü: Komedi Orijinal Adı: Deli Dumrul Kurtlar Kuşlar Aleminde Yapım Yılı: 2010 Yapım Ülkesi: Türkiye Orijinal Dili: Türkçe Filmin Süresi: 104 dk.
Arzu Yanardağ - 6.7.2011
Umut Adası Filmi
Yönetmen: Mustafa Kara Senaryo: Ayşe Türk Oyuncular: Zafer Algöz, Ali Sürmeli, Arzu Yanardağ, Gürkan Tavukçuoğlu, Halef Tiken Filmin Türü: Drama Orijinal Adı: Umut Adası Yapımcı Firma: Karizma Film Yapım Yılı: 2006 Yapım Ülkesi: Türkiye Filmin Süresi: 118 dk.
Arzu Yanardağ - 6.7.2011
Dün Gece Bir Rüya Gördüm Filmi
Aynı zamanda filmin senaryosunu da yazan yönetmen Ulaş AK'ın, ilk filmi olan “Dün Gece Bir Rüya Gördüm”de Emre Kınay, Pelin Batu, Fikret Hakan, Arzu Yanardağ, Yıldırım Bayazıt, Yeşim Gül Akşar, Mustafa Turan ve Mustafa Uzunyılmaz gibi oyuncuların yanında, Nebahat Çehre, Serap Ezgü ve İstami Betil gibi sürpriz isimler konuk oyuncu olarak yer alıyor.
Arzu Yanardağ - 26.5.2011
Moğollar, Denizli'de Engelliler İçin Söyledi
Moğollar grubu, Denizli Fiziksel ve Bedensel Engellileri Koruma Kalkındırma Derneği tarafından düzenlenen "Engelsiz Gece"de, şarkılarını engelliler için söyledi. Ziya Tıkıroğlu Açık Hava Tiyatrosu'nda düzenlenen etkinliğin sunuculuğunu, oyuncu Arzu Yanardağ yaptı.
Arzu Yanardağ - 23.5.2011
Moğollar, Engelliler İçin Söyleyecek
Müzik grubu Moğollar, Denizli'de şarkılarını engelliler yararına söyleyecek. Denizli Fiziksel ve Bedensel Engellileri Koruma ve Kalkındırma Derneği Başkanı Yıldıray Sert, yaptığı yazılı açıklamada, Engelliler Haftası dolayısıyla düzenledikleri "Engelsiz Gece"nin 25 Mayıs Çarşamba günü gerçekleştirileceğini bildirdi. Ziya Tıkıroğlu Açıkhava Tiyatrosu'nda düzenlenecek etkinliğin sunuculuğunu Arzu Yanardağ'ın yapacağını ifade eden Sert, semazenlerin sunumunun ardından Moğollar Grubu'nun konser vereceğini, geceden elde edilecek gelir ile 100 fiziksel engellinin tekerlekli sandalye ihtiyacının karşılanacağını belirtti.
Arzu Yanardağ - 13.5.2011
Ataşehirliler Sağlıklı Yaşam Yürüyüşünde Buluşuyor
15 Mayıs Pazar günü gerçekleşecek olan yürüyüş, Ataşehir Parkı'nda start alacak. Sağlıklı yaşama duyarlı sivil toplum kuruluşları ile gönüllü derneklerin desteklediği; ünlü televizyon programcısı Esra Ceyhan, sanatçı Arzu Yanardağ, oyuncu ve programcı Şebnem Özinal gibi ünlü isimlerin de katılacağı yürüyüşe, tüm Ataşehir halkı da davetlidir.
Arzu Yanardağ - 13.5.2011
Memorial Ataşehir 1.Yaşında Sağlıklı Bir Yaşam İçin Yürüyor!
15 Mayıs Pazar günü gerçekleşecek olan yürüyüş, Ataşehir Parkı’nda start alacak. Ataşehir Belediyesi ve Kadıköy Belediyesi’nin desteği ile düzenlenen yürüyüşe; Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, Kadıköy Belediye Başkan Yardımcısı Zekai Dede, Memorial Şişli Hastanesi’nin dünyaca ünlü kalp cerrahı Prof. Dr. Bingür Sönmez, Endokrinoloji Uzmanı ve çöl ve buz maratoncusu Prof. Dr. Taner Damcı katılacak.  Sağlıklı yaşama duyarlı sivil toplum kuruluşları ile gönüllü derneklerin desteklediği; ünlü televizyon programcısı Esra Ceyhan, sanatçı Arzu Yanardağ, oyuncu ve programcı Şebnem Özinal gibi ünlü isimlerin de katılacağı yürüyüşe, tüm Ataşehir halkı da davetli olacak.
Arzu Yanardağ - 25.4.2011
Ünlülerden Çocuklara Masallar!
Etkinliğe katılan ünlü isimler; Akasya Asıltürkmen, Alex Tataryan, Arzu Yanardağ, Aslı Güngör, Betül Arım, Dilek Yorulmaz, Ediz, Erdem Yener, Helin Avşar, Kemal Doğulu, Mavi, Mişa, Selin Altay, Serkan Şenalp, Sevtap Ünal Ünlüler 23 Nisanda bayram sevincini yaşamak için etkinlik alanına gelen çocuklara masallar okuyarak aynı zamanda Türkiye'nin çeşitli bölgelerindeki ihtiyaç sahibi çocuklara etkinliğe katılımlarıyla destek olmuşlardır.
Arzu Yanardağ - 22.4.2011
Ünlülerden Çocuklara Masallar
Etkinliğe katılacak ünlü isimler; Akasya Asıltürkmen, Alex Tataryan, Arzu Yanardağ, Aslı Güngör, Betül Arım, Dilek Yorulmaz, Ediz, Helin Avşar, Kemal Doğulu, Mavi, Mişa, Selin Altay, Serkan Şenalp, Sevtap Ünal Ünlüler 23 Nisan günü bayram sevincini yaşamak için etkinlik alanına gelen çocuklara masallar okurken aynı zamanda Türkiye'nin çeşitli bölgelerindeki ihtiyaç sahibi çocuklara etkinliğe katılımlarıyla destek olmuş olacaklar.
Arzu Yanardağ - 7.4.2011
Kolpaçino Bomba Filminin Oyuncuları Torıum'da Gençlerle Buluşuyor
"Kolpaçino Bomba" filminin yönetmeni ve başrol oyuncusu Şafak Sezer ve filmin diğer oyuncuları Arzu Yanardağ, Tuğba Melis Türk, Serkan Şengül Kubilay Penbeklioğlu, Orhan Aydın, Fatoş Sılan, Volkan Başaran ve Ebubekir Öztürk Torium Alışveriş Merkezi'nde gençlerle buluşuyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Arzu Yanardağ Haberleri | Arzu Yanardağ Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Arzu Yanardağ haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Arzu Yanardağ kimdir, hayatı ve biyografisi. Tatil Beldesinde Festival Heyecanı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 29.10.2020 11:48:35. #1.14#
title