Ali Koç seçime girme kararı aldı, rakibi ise Aziz Yıldırım döneminden eski bir yönetici

Ali Koç seçime girme kararı aldı, rakibi ise Aziz Yıldırım döneminden eski bir yönetici

Haberler.com / Ömer Özarslan - Haberler | Spor

Başkan Ali Koç'un seçime girmeye tereddüt ettiği, koronavirüs testi pozitif çıktıktan sonra ailesinden, "Başkanlığı bırak, yıpranıyorsun" şeklinde yönlendirmelerin olduğu konuşulmuştu. Ali Koç'un seçime gireceği, camianın çoğunluğunun da desteğini devam ettirdiği bilgisi paylaşıldı. Birçok kez başkanlık hayali olduğunu söyleyen ünlü iş adamı Sadettin Saran, istikrarın bozulmaması için adaylığını koymayacak. Ali Koç'un rakibi ise Aziz Yıldırım'ın yönetiminden İlhan Ekşioğlu olacak.

Sezon sonu seçim gündemi olan Fenerbahçe'de başkan adayları şekilleniyor. Sarı-Lacivertliler'de mevcut Başkan Ali Koç'un, önümüzdeki dönem için aday olmayacağı iddiaları ortaya atılmıştı. Koç'un koronavirüs testi pozitif çıktıktan sonra ailesinden, "Başkanlığı bırak, yıpranıyorsun" şeklinde bir tavsiye geldiği de konuşulmuştu. Fenerbahçe camiasından içinden gelen bilgilerde, Ali Koç'un adaylığını koyacağı ve bir dönem daha devam etmeye kararlı olduğu detayı paylaşıldı.

"KİMSE BÖLMEK İSTEMİYOR"

Üç yıldaki sportif başarısızlıklara rağmen Başkan Ali Koç'un camianın çoğunluğun desteğini almaya devam ettiği, başka adayların çıkma ihtimalinin zayıf olduğu belirtildi. Aziz Yıldırım ile girdiği yarışta Fenerbahçe'nin bölündüğünü düşünen camiada söz sahibi isimler, yeniden bu kargaşanın çıkmayacağını ve bu sebeple Koç'un istikrarının sürdürülmesine engel olunmayacağını iletti.

SARAN'IN EN BÜYÜK HAYALİ BAŞKANLIK

Ünlü iş adamı Sadettin Saran, "Fenerbahçe başkanı olmak benim en büyük hayalim ama Ali Koç'a desteğimi her zaman veririm" şeklinde açıklama yapmıştı. Saran, istikrarı sekteye uğratmamak için adaylığını koymayacak. Fenerbahçe camiası da, Türkiye'nin en büyük ailelerinden birisine mensup olması, ülke ekonomisinde söz sahibi olması sebebiyle Başkan'a büyük kredi tanıyor.

Ali Koç yeniden aday olur, rakipler ise Aziz Yıldırım döneminden iki eski yönetici
Eski yönetici İlhan Ekşioğlu

"BİR DAHA GÖREV ALMAM"

Fenerbahçe'nin eski başkanı Aziz Yıldırım da, "Bir daha görev almam, bu defter kapandı" açıklaması yapmıştı. Yıldırım'ın tekrar seçime girme ihtimali çok düşük. Ancak eski yönetiminden İlhan Ekşioğlu'nun adaylık için adı geçiyor. Yıldırım, eski yöneticisi seçime girerse onu destekleyecek.

Ali Koç seçime girme kararı aldı, rakibi ise Aziz Yıldırım döneminden eski bir yönetici
Haber Yorumları (4)
KLAVYE DELİKANLISI : ne güzel bir düşünce. işte aşk ve sahiplenmek budur. rakip olmuyorlar, bölünme oluşacak diye. helal size be.
NAMİK KEMAL ERDEM: Ali Şen başkan Fenerbahçe şampiyon lafı vardı bir zamanlar.bence sayın Ali Koç devam edilmeli.nedeni ortada çevre v para gücü var.taraftar sever onu 1-2 yıl içinde bak neler olacak.basja biri gelse güne sil baştan olacak kulübümüzü eli geçirme çok kişi ister izin vermemek lazım denetim tahtası zaman geçti.Feneri seven gerçek taraftar Ali Koç devam diyecek.
RAŞİT YANMAZ: selim bey geçerse başkanlığa fenerbahçe çok iyi yerlere gelir ali koçla olmıyacağı ortada zaten zorlamaya gerek yok
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title