Abdullah Çatlı Haberleri

Abdullah Çatlı haber, Abdullah Çatlı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Abdullah Çatlı - 03.04.2014
Ergenekon Davası'nın Gerekçeli Kararı
Karardan: "Ergenekon silahlı terör örgütünün anlaşılması bakımından, Susurluk davası büyük bir öneme sahiptir.
Abdullah Çatlı - 03.04.2014
Ergenekon Davası'nın Gerekçeli Kararı Açıklandı (8)
"KONTRGERİLLA ÖRGÜTÜNÜN VARLIĞI, BAŞBAKAN BÜLENT ECEVİT DAHİL BİRÇOK KİŞİ TARAFINDAN KAMUOYUNA DUYURULMUŞTUR" Gerekçeli kararda şu ifadelere yer verildi: "Ülkemizde adına "Derin devlet de denilen kontrgerilla örgütünün varlığı, Başbakan Bülent Ecevit dahil birçok kişi tarafından kamuoyuna duyurulmuştur. Bu konuda sayısız yayın yapılmıştır. Bunun dışında, derin devlet, gladyo veya kontrgerilla şeklinde adlandırılan kanun dışı yapılanmanın varlığı ve terör örgütü niteliğinde olduğu, kamuoyunda belli ve açık bir husus olarak görülmüş, özellikle bu yapılanmanın varlığı konusundaki tespite nerede ise kimse tarafından itiraz edilmemiştir. Her yönden stratejik bir konumu olan Türkiye 1952'den itibaren NATO üyesidir. Tasfiye edilene kadar Avrupa devletlerinde var olan kontrgerilla örgütü konusunda ülkemizde bugüne kadar bir yargılama olmamıştır. Avrupa'nın birçok devletinde, bir tesadüf sonucu kontgerillanın izine rastlanılmış ve bu fırsatlar değerlendirilmiştir. Türkiye'de kontgerillayı tasfiye şansı 1996'da Susurluk'taki trafik kazası ile yakalanmıştır. Kırmızı bültenle aranan cinayet suçlusu Abdullah Çatlı, Emniyet Müdürü Hüseyin Kocadağ ve Milletvekili Sedat Bucak aynı araçta iken kaza geçirmişlerdir.
Abdullah Çatlı - 03.04.2014
Susurluk Yapılanması, Ergenekon Örgütünün Küçük Bir Hücresidir
Birçok Avrupa ülkesinde tesadüf eseri ortaya çıkan ve gayri hukuki bir yapılanma olan kontrgerillanın, tasfiyesinin sağlandığı bilgisi verildi. Türkiye'de kontrgerillayı tasfiye fırsatının ilk kez 1996 yılında meydana gelen Susurluk kazası ile ortaya çıktığı belirtilen gerekçeli kararda, "Kırmızı bülten ile aranan bültenle aranan cinayet suçlusu Abdullah Çatlı, Emniyet Müdürü Hüseyin Kocadağ ve milletvekili Sedat Bucak, aynı araçtayken kaza geçirmişlerdir.
Abdullah Çatlı - 03.04.2014
Ergenekonda Gerekçeli Karar: "Susurluk Ergenekon Örgütü'nün Küçük Bir Hücresidir"
"TASFİYE ŞANSI SUSURLUK'TA YAKALANDI" "Derin devlet" de denilen Kontrgerilla örgütünün varlığının, Başbakan Bülent Ecevit dahil birçok kişi tarafından kamuoyuna duyurulduğunu ifade eden Mahkeme, "Her yönden stratejik bir konumu olan Türkiye 1952'den itibaren NATO üyesidir. Tasfiye edilene kadar Avrupa devletlerinde var olan Kontrgerilla örgütü konusunda ülkemizde bugüne kadar bir yargılama olmamıştır. Avrupa'nın birçok devletinde, bir tesadüf sonucu Kontrgerillanın izine rastlanılmış ve bu fırsatlar değerlendirilmiştir. Türkiye'de Kontrgerillayı tasfiye şansı 1996'da Susurluk'taki trafik kazası ile yakalanmıştır. Kırmızı bültenle aranan cinayet suçlusu Abdullah Çatlı, Emniyet Müdürü Hüseyin Kocadağ ve Milletvekili Sedat Bucak aynı araçta iken kaza geçirmişlerdir.
Abdullah Çatlı - 24.12.2013
Nevşehir'de 2013 Yılında Bunlar Yaşandı
-Kasım 03 Kasım - Susurluk kazasının 17. yıldönümünde, Abdullah Çatlı memleketi Nevşehir'deki mezarı başında anıldı.
Abdullah Çatlı - 26.03.2013
Sami Hoştan Hakim Karşısına Çıktı
"KUMAR SUÇUNUN KARŞILIĞI PARA CEZASIDIR" Hoştan, hayatı boyunca namusu ve şerefi için yaşadığını, kimselerden hakkı olmayan 5 kuruş dahi almadığını savunarak, iddianamede kendisine yöneltilen yağma suçlarını da kabul etmedi. Hoştan, savunmasına şöyle devam etti: "Polis tahsilatçıları dosyada müşteki göstermiş. Ben bu insanlara iddianamede belirtilen suçları işlesem ve polis de beni takip ediyorsa önlem alması gerekmez mi? Madem bu iddialar var, kimse hakkımda suç duyurusunda bulunmuş mudur? Bu insanları polis, organize şubede müşteki yapmıştır. Kumar oynamak ve oynatmak, kabahatler kanununa girer. Onun da karşılığı para cezasıdır, oynatanın da yeri mühürlenir. Bu dosyada örgüt üyesi olanların çoğu, yaşamlarında karakola dahi gitmemiştir. Örgüt yaratmak için polis bu insanların ailelerini perişan etmiştir." Evinde silah bulunduğu iddialarını da kabul etmeyen Hoştan, "Hedef temiz toplumsa, temiz toplumu benden çok isteyen olamaz. Benim iki kız çocuğum var. Çeteyle işim olmaz. 25 senedir yurtdışında çok sayıda kumarhane işletiyorum. Ben 40 senedir kumar oynayan bir insanım, polis beni 40 senedir dinlese 40 tane roman yazardı. Tapelerdeki konuşmalarım alacaklarımı istememle ilgili konuşmalardır. İnsanların alacaklarını istemesi gasp mıdır? Abdullah Çatlı'yı Çatlı olarak bildiğim için 4 sene ceza aldım ve bedelini de ödedim, benden çete olmaz.
Abdullah Çatlı - 19.03.2013
''Ergenekon Kontrgerilladır''
-Susurluk kazası- Her yönden stratejik bir konumu olan Türkiye'nin 1952'den itibaren NATO üyesi olduğu, tasfiye edilene kadar Avrupa devletlerinde var olan kontrgerilla örgütü konusunda ülkemizde bugüne kadar bir yargılama yapılmadığı anlatılan mütalaada, şu ifadelere yer verildi: "Avrupa'nın bir çok devletinde, bir tesadüf sonucu kontrgerillanın izine rastlanılmış ve bu fırsatlar değerlendirilmiştir. Türkiye'de kontrgerillayı tasfiye şansı 1996'da Susurluk'taki trafik kazası ile yakalanmıştır. Kırmızı bültenle aranan cinayet suçlusu Abdullah Çatlı, Emniyet Müdürü Hüseyin Kocadağ ve Milletvekili Sedat Bucak aynı araçta iken kaza geçirmişlerdir.
Abdullah Çatlı - 03.02.2013
Burkay: Devlet İçinde Yuvalanmış Suç Ağı, Kürt Hareketini Teröre İtti
TBMM Araştırma Komisyonu'nun, Abdi İpekçi cinayetinin perde arkasının 'devlet sırrı' gerekçesiyle gizlendiğini açıkladığını hatırlatan Burkay, dikkat çekici açıklamalarda bulundu. İpekçi'yi vuran Ağca'nın, bunu kendi başına yapmadığı, arkasında devletin derinlerine uzanan bir komplo ve terör zincirinin olduğu, bu ağın 12 Eylül öncesi sokağı kana boyayıp cuntaya zemin hazırladığının besbelli olduğunu dile getiren Burkay, "Nitekim tetikçi, aynı çark tarafından cezaevinden kaçırıldı, yurt dışına çıkarıldı. Sonra da Papa suikastine yönlendirildi. Abdullah Çatlı'nın da içinde bulunduğu çete, 12 Eylül döneminde bizzat cuntanın buyruğu ile yurt dışında muhaliflere karşı bir dizi eylemler gerçekleştirdi.
Abdullah Çatlı - 29.01.2013
Susurluk'un 'Mehmet Özbay'ı ABD'de Yılın İşadamı Oldu
Susurluk Olayı'nın kilit ismi diye görülen, arkadaşı Abdullah Çatlı'nın kimliğini kullanmasına izin veren Mehmet Özbay, 15 yıl içinde ABD'de 4 mobilya mağazası açarak North Carolina eyaletine bağlı Mooresville şehrinde Yılın Girişimcisi seçildi.
Abdullah Çatlı - 31.12.2012
Gizli Belgelerden "Çiller Örgütü" Çıktı
Susurluk kazası ile ortaya çıkan devlet-mafya-siyaset üçgeni etrafında yoğunlaşan olaylara değinilen raporda, Susurluk kazasının oluş şekli, Abdullah Çatlı ve İstanbul Kemalettin Eröge Polis Okulu Müdürü Hüseyin Kocadağ ve Gonca Us'un içinde öldüğü, dönemin DYP Şanlıurfa milletvekili Sedat Bucak'a ait Mercedes'te bulunan silah ve dökümanlar, otomobildeki kişilerin ilişkileri ile Abdullah Çatlı'nın üzerinden çıkanlar ayrıntılı olarak anlatılıyor.
Abdullah Çatlı - 22.11.2012
Evren'e 'Çatlı ile Kırcı'nın İdamını Durdurmak İçin Pazarlık Yapıldı Mı?' Sorusu
Müdahil avukatlardan Osman Başer, sanık Kenan Evren'e "Abdullah Çatlı'yla, Haluk Kırcı'nın idamını durdurmak için pazarlık yapıldı mı?" diye sordu.12 Eylül 1980 darbesiyle ilgili dönemin Genelkurmay Başkanı ve 7.Cumhurbaşkanı Kenan Evren ile...
Abdullah Çatlı - 22.11.2012
12 Eylül Davası
Sabire Yazgan Serin, şu soruları sordu: "TBMM kararı olmadan ve rüşvet almış bir hakimin verdiği kararın sizlerce onaylanmasıyla abimlerin idam edilmesi, sizinki gibi faşist bir rejim dışında olabilir miydi- Kendinizi abimlerin katili olarak hissediyor musunuz- İstanbul'daki evimizin kapısı çalındı. Babama, 'Oğlunuz idam edildi, cesedi alacak mısınız-' dediler. Sizin de kızlarınız var. Böyle bir ölüm haberi almak ister miydiniz- İzmit'e giden babam, abimin son mektubunu almak istedi. Savcı oyaladı. Akşam üzeri 'Emir geldi, mektupları veremeyeceğiz' dediler. O emri veren siz miydiniz- Abim yalnız donu üzerinde olduğu halde, cezaevinin battaniyesine sarılı olarak tabuta konuldu. Onlarca polis ve jandarma eşliğinde mezarlığa getirildi. Mezarlıkta bizler, zorla ve hileyle oradan uzaklaştırıldık. Abimin bedeni, o eski battaniyeye sarılı halde çukura atıldı. Abime karşı son görevlerimizi yerine getirmemizin engellenmesinde sizi suçlu bulmam doğru değil mi- Bizim canlarımızı idam ederken, 'Asmayalım da, besleyelim mi-' demiştiniz. Biz 32 yıldır vergilerimizle sizi besliyoruz. Kendinizi nasıl hissediyorsunuz- Yüreksiz olduğunuz için mi bu sorulara yanıt vermiyorsunuz-" -"Yahudilere giydirilen giysiler"- Evren'e yöneltilen diğer bazı sorular ise şunlar: -Müdahil Avukat Osman Başer: "Abdullah Çatlı'yla, Haluk Kırcı'nın idamını durdurmak için pazarlık yapıldı mı- İdam kararlarını imzalarken elinizin titremediği ve 'Allah taksiratlarını affetsin dediğiniz' doğru mu- Mamak Askeri Cezaevi'nde, Almanya'da Yahudilere giydirilen giysileri bize giydirdiniz.
Abdullah Çatlı - 22.11.2012
12 Eylül Davası
Ürel, daha sonra Evren'e sorularını sormayı sürdürdü. Ürel'in sorularından bazıları şöyle: "Yönetime el koyduktan sonra Abdi İpekçi cinayetini soruşturma gereği duydunuz mu-", "Darbe ortamının hazırlanmasında Abdi İpekçi cinayetinin katkısı olabilir mi-", "Bu cinayetler toplumda yaygın bir güvensizlik duygusu yaratmış mıdır-", "Bunlarla demokrasinin askıya alınması için ordunun tek kurtarıcı olduğu fikrinin yerleşmesi amaçlanmış olabilir mi-", "İpekçi cinayeti ve katilin kaçırılması basit bir olay olarak görülebilir mi-", "Bunun, devlet içinde çete tarafından işlenmiş bir cinayet olduğunu düşünür müsünüz-", "1978'de evinin önünde öldürülen Savcı Doğan Öz, dönemin Başbakanı Bülent Ecevit'e bir rapor vermişti. Raporda, 'Demokrasiyi askıya almak isteyen güçler faaliyettedir, devletin içinde yasadışı unsurlar vardır' deniliyordu. Böyle bir rapordan haberiniz var mı-", "Öz'ün öldürülmesinde Özel Harp Dairesi ve Özel Kuvvetler'in etkisi olabilir mi-", "Abdullah Çatlı ve ekibinin, Ermeni terör örgütü ASALA'ya karşı yapılan mücadelede kullanılması türü çabalar için Milli Güvenlik Konseyi'nde bir görüşme oldu mu-", "İşkence iddialarıyla ilgili soruşturma emri verdiniz mi- 191 civarında insanın cezaevinde ve Emniyette öldürülmesi konusunda hemen hiç mahkumiyet kararı verilmemesini askeri yetkililerin koruma güdüsüne bağlamak mümkün mü-" -Müdahil MHP avukatının soruları- Müdahil MHP'nin avukatı Yücel Bulut'un Evren'e yönelttiği sorulardan bazıları ise şöyle: "MHP'ye bombalı ve silahlı saldırı düzenlenmiş, 2 partili hayatını kaybetmiştir.
Abdullah Çatlı - 22.11.2012
12 Eylül Davasının 10. Duruşması Başladı
ABDULLAH ÇATLI VE KIRCI SORULARI Müdahil avukatlardan Osman Başer, sanık Kenan Evren'e "Abdullah Çatlı'yla, Haluk Kırcı'nın idamını durdurmak için pazarlık yapıldı mı?" diye sordu.
Abdullah Çatlı - 03.11.2012
Abdullah Çatlı'ya Anma
Susurluk'ta yaşamını yitiren Abdullah Çatlı, 16'ncı ölüm yıldönümünde memleketi Nevşehir'de törenle anıldı.
Abdullah Çatlı - 03.11.2012
Abdullah Çatlı Mezarı Başında Anıldı
Susurluk'taki trafik kazasında ölen Abdullah Çatlı, ölümünün 16'inci yıldönümünde Nevşehir'deki mezarı başında düzenlenen dini törenle anıldı...
Abdullah Çatlı - 03.11.2012
Susurluk Kazası'nda Ölen Abdullah Çatlı Anıldı
Balıkesir'in Susurluk İlçesi yakınlarında geçirdiği trafik kazasında yaşamını yitiren eski ülkücülerden Abdullah Çatlı, 16'ncı ölüm yıldönümünde memleketi Nevşehir'de mezarı başında düzenlenen törenle anıldı.
Abdullah Çatlı - 03.11.2012
Susurluk Kazasının 16. Yıl Dönümü
Susurluk kazasının 16.yıl dönümünde, Abdullah Çatlı memleketi Nevşehir'deki mezarı başında anıldı...
Abdullah Çatlı - 19.10.2012
Doktorun Katili 'Çatlı'ya Özenmiş
Gaziantep'te 30 yaşındaki Dr. Ersin Arslan'ı bıçaklayarak öldüren 17 yaşındaki M.G.'nin, Susurluk kazasında ölen Abdullah Çatlı'ya özendiği ortaya çıktı.
Abdullah Çatlı - 03.10.2012
TBMM Darbe ve Muhtıraları Araştırma Komisyonu
Gazeteci-Yazar Abdurrahman Dilipak, Refahyol Hükümeti döneminde Özel Harp ve JİTEM'in dağıtılıp Ergenekon benzeri bir operasyon yapılmak istendiğini, ancak Abdullah Çatlı ve ekibinin de tasfiye edilmesiyle bu planın işletilemediğini söyledi.
Abdullah Çatlı - 01.10.2012
Ergenekon Davası'nda 237'inci Duruşma
ÖZELLİKLE ÇANTAYI SORUYORUM Tanık İhtiyaroğlu'na, Tuncay Güney'in Susurluk Kazasına ilişkin anlatımlarına ilgili sorular soruldu. Güney'in, Susurluk kazasının ardından Abdullah Çatlı'ya ait olduğu iddia edilen çantayı 'Drej Ali' lakaplı Ali Yasak'ın alarak Veli Küçük'e verdiği şeklindeki beyanları üzerine tanık İhtiyaroğlu şunları söyledi: "1999 yılında Haluk Kırcı'yı emniyet olarak biz gözaltına aldık.
Abdullah Çatlı - 28.09.2012
Saçan'ın Yardımcısı Ergenekon Davasında Dinlendi
Güney'in Susurluk kazasını Veli Küçük'ün yaptırdığını ve Sabancı suikastini anlattığını belirten İhtiyaroğlu, "Her şeyi ve kendisini de anlatıyordu. Bu suçlu psikolojisine aykırıydı. Sabancı cinayetiyle ilgili anlattıkları dikkatimi çekti. Doğru söylemediği anlaşıldı. Abdullah Çatlı'dan söz etmişti.
Abdullah Çatlı - 28.09.2012
/ İstanbul Eski Organize Suçlar Şube Müdür Yardımcısı İhtiyaroğlu Dinlendi
ABDULLAH ÇATLI'DAN SÖZ ETMİŞTİ İhtiyaroğlu, 2001 yılında Tuncay Güney'in "change oto" kapsamında gözaltına alınmasının ardından gelişen sürece değinerek, "2001 yılında il dışında görevdeyken o dönemin şube müdürü Adil Serdar Saçan beni arayarak merkeze çağırdı. Tuncay Güney Asayiş Şube'de, gözaltındaymış, Veli Küçük'ün adından söz etmiş. 'Siz beni gözaltına alamazsınız, o araba Veli Küçük'e gidecekti' diyordu. Ergenekon'dan söz etmiş, 'Ergenekon'un lideri Veli Küçük, beni buradan alır. O araba Veli Küçük'e gidecekti' şeklinde konuşuyormuş. O dönemde İstihbarat Şube'de bu konularla ilgili çalışıyormuş. İstihbaratın adamları asayişin nezaretinde Güney ile yatmışlar. Operasyon yanabilir mantığıyla Güney'i nezarette susturmuşlar. İstihbarattan Hakan Ünsal Yalçın, 1 yıldır Güney'i takip ettiklerini söyledi. Güney pasif gaydı. Onun ilişki görüntüleri dahi yapılan aramalarda ele geçirilmişti. İstihbaratın operasyon yetkisi yoktur. Bu nedenle dosya organize şubeye verildi. Saçan, Güney'in sorgusuna benim girmemi istedi. Güney'e, kafasında bir kurgu varsa, dağıtması, rahatlaması için önce hayat hikayesini anlattırdım. Güney 'Ergenekon'dan söz etti. Soyadı Ergenekon olan bir albayın kurduğunu, kendi soyadını verdiğini, Veli Küçük'ün de buna bağlı olduğunu, söyledi. Konteynerlarla Irak'a silah getirdiğini, Barzani'ye, Talabani'ye ve PKK'ya verdiğini, silahların 'Ergenekon'a ait olduğunu söyledi. Susurluk kazasını Veli Küçük'ün yaptırdığını, Sabancı cinayetini anlattı. Güney her şeyi ve kendisini de anlatıyordu. Bu suçlu psikolojisine aykırıydı. Sabancı cinayetiyle ilgili anlattıkları dikkatimi çekti. Doğru söylemediği anlaşıldı. Abdullah Çatlı'dan söz etmişti.
Abdullah Çatlı - 13.08.2012
Ergenekon Davası'nda Gazeteci Celal Kazdağlı Tanık Olarak Dinlendi
"O YAPI İLE BAĞ KURDUK" Tanık Kazdağlı ifadesinin tamamlamasının ardından Mahkeme Başkanı Hasan Hüseyin Özese'nin sorularını yanıtladı. Mahkeme Başkanı Özese'nin, "Bu yapının Susurluk Kazası'yla bağlantısı var mı?" şeklindeki sorusuna tanık Kazdağlı, "Yapının Susurluk Kazası'yla bağlantısının en önemli ismi Abdullah Çatlı'dır.
Abdullah Çatlı - 13.08.2012
"Ergenekon, Araştırdığımız Konunun Devamı Gibi Görünüyor"
Araştırdıkları yapının Susurluk kazası ile bir bağlantısı olup olmadığı şeklindeki soru üzerine Kazdağlı, Susurluk kazası ile bu yapılanma arasındaki bağı Abdullah Çatlı'ya dayandırdı.
Abdullah Çatlı - 06.08.2012
"Hizbullah'ı Resmi Kurumlar Kurdu"
Mahkeme Başkanı Hasan Hüseyin Özese, Eymür'e, "Hizbullah hakkında bildiklerinizi anlatır mısınız?" diye sordu. Eymür, bu soruya şu cevabı verdi: "Hizbullah'ın kurulmasının arkasında resmi kurumlar olduğu kesin ancak sonradan kontrolden çıktı. Ancak hangi resmi kurum tarafından kurulduğunu bilmiyorum. Aynı İsrail'in Hamas'ı kurması gibi. Hamas, İsrail'in başına bela oldu" Eymür daha önce de Susurluk kazasında ölen kontrgerilla mensubu Abdullah Çatlı'nın istihbarat amaçlı kullanıldığını ancak daha sonra kontrolden çıkıp kendisini bile görevden aldırmak istediğini ileri sürmüştü.
Abdullah Çatlı - 26.07.2012
"Öldüreceğim Adama Bile Haber Veririm"
"ÇATLI BENİ ÖLDÜRECEKTİ, İBRAHİM ŞAHİN'E GİTTİM" Mahkeme Başkanı Hüsnü Çalmuk, tanığa sanıkların isimlerini okuyarak tanıyı tanımadığını sorarak, davayla bildiklerini anlatmasını istedi. Tanık Özcan ise dava sanıklarından emekli Tuğgeneral Veli Küçük'ü tanıdığını söyledi. Özcan, "Abdullah Çatlı beni öldürecekti.
Abdullah Çatlı - 12.07.2012
Can Dündar, Sanıkların Sorularını Cevapladı
Dündar, asıl Ergenekon yapılanmasının, Mehmet Ali Ağca ve 7 TİP'linin öldürülmesiyle suçlanan kişilerin, sahte pasaportlarla yurt dışına kaçırdıklarını, Abdullah Çatlı'ya ise resmi pasaport verilerek yurt dışına çıkarıldığını öne sürdü.
Abdullah Çatlı - 11.07.2012
Bahçelievler Katliamında Öldürülen Gencin Kızkardeşi: 'O Kadar Kolay Değil Hayat'
8 Ekim 1978 günü Ankara'nın Bahçelievler semtindeki evde bir pazar günü toplanan 7 Türkiye İşçi Partisi (TİP) üyesi olan Serdar Alten, Hürcan Gürses, Efraim Ezgin, Latif Can, Osman Nuri Uzunlar, Faruk Erzan ve Salih Gevence katledildi. Kurbanların biri yastıkla boğuldu, dördüne yakın mesafeden ateş edildi, diğer ikisi ise Eşkişehir yolunda öldürüldü. Abdullah Çatlı, Haluk Kırcı'yla birlikte katlimamın 7 failinden ikisi Ünal Osmanağaoğlu ve Bünyamin Adanalı, 3'üncü yargı paketiyle dün salıverildi.
Abdullah Çatlı - 10.07.2012
İşte İlk İnfaz Durdurma Kararı
BAHÇELİEVLER KATLİAMI Çok yakın bir tarihte meydana gelen bu olayda, Türkiye'nin o dönemdeki en derin isimleri yer alıyordu. Türkiye İşçi Partisi'ne mensup 5 genç Abdullah Çatlı'nın gerçekleştirdiği bir baskınla öldürülmüştü.
Abdullah Çatlı - 08.06.2012
Türk Kızılayı, Akseki'de Kan Bağışı Kampanyası Düzenledi
Türk Kızılayı, Akseki'de kan bağışı kampanyası düzenledi.
Abdullah Çatlı - 07.06.2012
Akseki'de Anız Yangınlarını Önleme Toplantısı
Akseki'de anız yangınlarının önlenmesi için toplantı yapıldı.
Abdullah Çatlı - 05.06.2012
Akseki'de Anaokulu Açıldı
Akseki'nin Cevizli beldesinde işadamı Mehmet Nuri Ersoy tarafından yaptırılan 2 derslikli anaokulu törenle açıldı.
Abdullah Çatlı - 05.06.2012
Akseki Bölge Trafik Denetimlerini Artırdı
Akseki Bölge Trafik ekipleri, Manavgat-Akseki-Seydişehir karayolunda denetimlerini artırdı.
Abdullah Çatlı - 04.06.2012
Değirmenlik Köyü Yayla Şenlikleri Yapıldı
Akseki'nin Değirmenlik Köyü'nde 10.Geleneksel Yayla Şenlikleri yapıldı.
Abdullah Çatlı - 04.06.2012
Akseki'de Düzenlenen 8. Ömer Duruk Turnuvası Sona Erdi
Akdeniz Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Dairesi Başkanlığı'na bağlı Akseki Öğrenci Yurdu tarafından düzenlenen "8.Ömer Duruk Turnuvası" sona erdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Abdullah Çatlı Haberleri | Abdullah Çatlı Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Abdullah Çatlı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Abdullah Çatlı kimdir, hayatı ve biyografisi. Akseki'de 884 Yıllık Değirmen Teknolojiye Direniyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 22.10.2021 04:47:25. #1.14#

title