ABDİ SERDAR ÜSTÜNSALİH HABERLERİ

Abdi Serdar Üstünsalih Haberleri

Abdi Serdar Üstünsalih haber, Abdi Serdar Üstünsalih son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Abdi Serdar Üstünsalih - 08.01.2015
Trabzonspor Başkan Yardımcısı Üstünsalih'ten "Üst Otorite" İsteği
Trabzonspor Kulübü Başkan Yardımcısı Abdi Serdar Üstünsalih yönetimlerin bir spor denetleme ve düzenleme kurumuna ihtiyaç olduğunu bildirdi.
Abdi Serdar Üstünsalih - 08.01.2015
Üstünsalih, Mali Yönden Kulüpleri Uyardı, Reçeteyi Sundu
Trabzonspor Başkan Yardımcısı Abdi Serdar Üstünsalih, hastalanmış kulüp ekonomilerinin bir an önce karantina altına alınıp tedavi edilmesi gerektiğini söyledi.
Abdi Serdar Üstünsalih - 08.01.2015
Üstünsalih: Türk Sporu Büyük Bir Ekonomik Buhrana Doğru Sürükleniyor
Trabzonspor Kulübü Başkan Yardımcısı Abdi Serdar Üstünsalih, spor kulüplerinin 2000’li yıllarda bankacılık sektöründe yaşanan kriz gibi büyük bir ekonomik buhrana doğru sürüklendiğini söyledi.
Abdi Serdar Üstünsalih - 07.01.2015
Trazonspor'da Yeni Transfer Rotası
Bu arada yönetim kurulundan da özellikle mali işlerden sorumlu Başkan Yardımcısı Abdi Serdar Üstünsalih'in yüksek maliyetli transferlere kulübün bütçesini gerekçe göstererek karşı çıktığı ileri sürüldü.
Abdi Serdar Üstünsalih - 20.12.2014
Trabzonspor'da Yönetim Kurulu İbra Edildi
Genel kurulda kulüp başkan yardımcısı Abdi Serdar Üstünsalih, kulübün mali ve idari raporlarını okudu.
Abdi Serdar Üstünsalih - 20.12.2014
Trabzonspor Kulübü'nün Olağan Mali Genel Kurulu
Genel kurulda kulüp başkan yardımcısı Abdi Serdar Üstünsalih, kulübün mali ve idari raporlarını okudu.
Abdi Serdar Üstünsalih - 15.12.2014
Üstünsalih: Aklımızdan Feyenoord Geçiyordu, Napoli ile Eşleştik
Trabzonspor Kulübü Başkan Yardımcısı Abdi Serdar Üstünsalih, UEFA Avrupa Ligi 2. turunda, performans olarak kendilerine benzeyen bir rakiple eşleştiklerini söyledi.
Abdi Serdar Üstünsalih - 15.12.2014
Varşova'ya Gitmeyi Planlıyoruz"
Trabzonspor Başkan Yardımcısı Üstünsalih: "Daha sıcak iklimlerde oynayıp, mayıs ayında tekrar Varşova'ya gitmeyi planlıyoruz" "Kuradan memnunuz. Şansımızın yüzde 80 olduğunu düşünüyorum"
Abdi Serdar Üstünsalih - 15.12.2014
Trabzonspor'dan Kura Değerlendirmesi: "Amacımız Final"
Trabzonspor Başkan Yardımcısı Abdi Serdar Üstünsalih, UEFA Avrupa Ligi 2'nci turunda İtalya'nın Napoli takımıyla eşleşmeleri konusunda, "Aklımızdan Feyenoord geçiyordu.
Abdi Serdar Üstünsalih - 15.12.2014
Trabzonspor'un Hedefi UEFA Avrupa Ligi'nde Final
Trabzonspor Başkan Yardımcısı Abdi Serdar Üstünsalih, UEFA Avrupa Ligi’nde amaçlarının finale yürümek olduğunu söyledi.
Abdi Serdar Üstünsalih - 11.12.2014
Legia Varşova-Trabzonspor Maçından Notlar
Yönetim kurulundan karşılaşmaya kulüp başkan yardımcısı Abdi Serdar Üstünsalih, yöneticiler Murat Türköz, Erol Ağoğlu ve Onur İncehasan izledi.
Abdi Serdar Üstünsalih - 11.12.2014
Legia Varşova-Trabzonspor Maçından Notlar
Yönetim kurulundan karşılaşmaya kulüp başkan yardımcısı Abdi Serdar Üstünsalih, yöneticiler Murat Türköz, Erol Ağoğlu ve Onur İncehasan izledi.
Abdi Serdar Üstünsalih - 25.10.2014
Trabzonspor Divan Kurulu Toplantısı
Trabzonspor'un Mali İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Abdi Serdar Üstünsalih de yaptığı konuşmada, 1,5 yıl önce görevi devraldıklarını vurgulayarak, göreve geldikleri zaman borcu azaltma çabası içerisinde olduklarını ifade etti.
Abdi Serdar Üstünsalih - 23.09.2014
Üstünsalih: "Onursuzca Bir Davranışım Olmadı"
Trabzonspor Başkan Yardımcısı Abdi Serdar Üstünsalih, İstanbul Başakşehir Kulübü Başkanı Göksel Gümüşdağ’a atkı takmasıyla ilgili yapılan eleştirilere cevap verdi.
Abdi Serdar Üstünsalih - 19.09.2014
Trabzonspor'da Büyük Sevinç
ÜSTÜNSALİH: "TRABZON'A YAKIŞAN MÜCADELECİ RUH GERİ GELDİ" Başkan Yardımcısı Abdi Serdar Üstünsalih, Metalist Kharkiv maçından aldıkları 3 puanın çok önemli bir moral kaynağı olduğunu belirterek şöyle konuştu: "Yapmış olduğumuz yenilenmenin ve oluşturduğumuz kadronun ne denli isabetli ve doğru olduğunu, Trabzon'a yakışan mücadeleci ruhun geri geldiğini oynadığımız futboldan görüyoruz.
Abdi Serdar Üstünsalih - 31.05.2014
Trabzonspor'un 32'nci Divan Genel Kurulu Yapıldı
"97 YABANCI OYUNCUDAN PARA KAZANDIĞIMIZ OYUNCU BİR KAÇ TANE ANCAK OLDU" Özbak, kulübün bünyesinde bugüne kadar 97 yabancı oyuncu görev yaptığını da vurgulayarak, "Bu 97 yabancı oyuncudan ancak birkaç tanesinden göndererek para kazandık. En iyisi Aureilo idi, onu da Fenerbahçe aldı. Diğerlerine Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş talip olmadı. Trabzonspor, 1996 yılında kasasında 1 milyon 150 bin TL ile bir sonraki yönetime devroldu. Bugün ise geldiğimiz noktada 181 milyon TL borcumuz var. Biz yabancı oyunculara vermiş olduğumuz transfer bedelleriyle yerli oyuncuların rakamlarını da yukarı çektik. Bütün sözleşmeler Euro üzerindendir. ve bu sözleşmeler bize ciddi kayıplar yaşatmaktadır" ifadelerini kullandı.  "BİR ÖNCEKİ BAŞKAN AZIMSANMAYACAK KADAR BÜYÜK PARA BAĞIŞLADI" Trabzonspor'un eski başkanı Sadri Şener ve yönetim kurulu destek verecek şekilde açıklamalar da yapan Özbak, şu ifadeleri kullandı: "2010-2011 süreci 82 puana dayalı olarak ortaya çıkmış bir vakadır. Eğer o sezon 82 puan temin edilmemiş olsaydı böyle bir süreç ortaya çıkmazdı. Onu da sağlayan bir önceki başkan ve yönetici arkadaşlarıdır. Ayrıca bir önceki başkan azımsanmayacak kadar büyük bir para bağışladı bu kulübe." ÜSTÜNSALİH MALİ DURUM HAKKINDA BİLGİ VERDİ Özbak'ın ardından söz alan Trabzonspor Yönetim Kurulu adına Mali İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Abdi Serdar Üstünsalih, "Kulübü devraldığımız Nisan 2013 tarihi itibari ile borç 176 milyon lira idi ancak esasen kulübün reel borcu 191 milyon TL civarındaydı.
Abdi Serdar Üstünsalih - 28.05.2014
Trabzonspor Başkanından Onur'a: "Aramıza Girmeye Çalışıyorlar" Dedi
ÜSTÜNSALİH: "BORCU AZALTMAYA ÇALIŞIYORUZ" Trabzonspor'un Mali İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Abdi Serdar Üstünsalih, ekonomik konularda çıkan haberlere sitem ederken şunları söyledi: "Kulübü devraldığımız günden itibaren borcunu yükseltmedik.
Abdi Serdar Üstünsalih - 11.05.2014
Trabzonspor'dan Galatasaray'a Dostluk Yemeği
Yemeğe Trabzonspor'dan Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu, Asbaşkan Ali Kemal Başaran, Başkan Yardımcısı Abdi Serdar Üstünsalih, Genel Sayman Engin Hacısalihoğlu, Genel Sayman Yardımcısı Seyfettin Tayfun Kahyaoğlu, Stadyum ve Amatör Branşlar Sorumlusu Köksal Sadıklar, yöneticiler Erol İbrahim Ağaoğlu, Ahmet Emre Turan, Başkan Danışmanı Serhat Altıncı ile Galatasaray'dan Başkanı Ünal Aysal ve kulüp yetkilileri katıldı.
Abdi Serdar Üstünsalih - 09.04.2014
Trabzonspor'un Forma Sponsoru Arayışı
Trabzonspor Mali İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Abdi Serdar Üstünsalih, forma reklamı sponsorluğu konusunda çeşitli görüşmeler yaptıklarını söyledi.
Abdi Serdar Üstünsalih - 28.03.2014
Trabzonspor: "Mali Yapısı Sağlam En İyi Takımlardan Biriyiz"
Trabzonspor Başkan Yardımcısı Abdi Serdar Üstünsalih, "Türkiye'de mali yapısı en iyi takımlardan birisiyiz.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Abdi Serdar Üstünsalih Haberleri | Abdi Serdar Üstünsalih Kimdir - Haberler - Sayfa 4 - Abdi Serdar Üstünsalih haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Abdi Serdar Üstünsalih kimdir, hayatı ve biyografisi. Trabzonspor Başkanı Antrenmanı İzledi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 1.3.2021 04:21:58. #1.16#
title