Yaygın Haberleri

Yaygın haber, Yaygın son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yaygın - Dün
İhlas Haber Ajansı halka arz oluyor
28 yıldır hızlı ve güvenilir haberleriyle medyada öncü konumda 28 yıldır Türkiye'nin dünyadaki gözü, kulağı ve sesi olan İhlas Haber Ajansı; deneyimli kadrosu, teknolojik alt yapısı, yaygın haber ağı ve dünyanın önemli başkentlerindeki stüdyolarıyla uluslararası saygın haber ajansları arasında yerini pekiştiriyor.
Yaygın - 22.10.2021
Son dakika haberleri: 4. Uluslararası Necmettin Erbakan ve Milli Görüş Sempozyumu
Kutan, "Erbakan Hoca, bu davayı hiçbir zaman bir siyasi mülahaza olarak değerlendirmedi. 'Biz siyaset yapmıyoruz, Allah'ın rızasını kazanmak üzere bütün insanlığın saadeti için çalışıyoruz' derdi. Yaşanabilir bir Türkiye, yeniden büyük Türkiye ve yeni bir dünya hedeflerinin özünde de bu ibadet aşkıyla çalışma anlayışı vardı." diye konuştu. Milli görüşün önde yürüyen bayrağının önce ahlak ve maneviyat olduğuna işaret eden Kutan, Erbakan'ın en çok maddi ve manevi kalkınma tabirlerini kullandığını, bu ikisinin bir arada olması gerektiğini düşündüğünü ve kalkınmada milli, güçlü, süratli ve yaygın sanayileşmeyi hedeflendiğini anlattı.
Yaygın - 22.10.2021
Çin: BM ülkelerinin Sincan açıklaması "siyasal amaçlı dezenformasyon"
BM üyesi 43 ülkenin açıklaması Avrupa ülkeleri ve ABD'nin başını çektiği, aralarında Türkiye'nin de olduğu 43 ülke, dün New York'ta düzenlenen BM Üçüncü Komite Toplantısı'nda yaptıkları ortak açıklamada, Sincan Uygur Özerk Bölgesi'nde 1 milyondan fazla kişinin yeniden eğitim merkezi adı verilen siyasi kamplarda alıkonulduğu, işkence, kötü muamele, insanlık dışı ve aşağılayıcı cezalandırma, zorla kısırlaştırma, cinsel şiddet ve çocukları ailelerinden ayırma gibi yaygın ve sistematik insan hakları ihlallerine maruz kaldığına dair iddialardan duyulan endişeyi dile getirmişti.
Yaygın - 21.10.2021
Malezya'lı Üreticiler ve Satıcılar, Bölgede Sınır Ötesi e-Ticaret Yapan En İyi 2. Grup
"Sınır ötesi tedarik zincirlerini ve lojistiği yönetmede zorluk, Malezya KOBİ'lerinin karşılaştığı en yaygın zorluktur, ankete katılanların %47'si bunu en büyük engelleri olarak nitelendiriyor" dedi.
Yaygın - 21.10.2021
İklim değişikliğinin sağlık üzerindeki etkileri "hiç durmadan" artıyor
Lancet Countdown İcra Direktörü Anthony Costello, rapora ilişkin değerlendirmesinde, iklim değişikliğinin şimdiden insan sağlığına zarar verdiğini belirterek, "Her ülke bir taraftan Kovid-19 kriziyle, bir taraftan da iklim krizinin çeşitli yönleriyle mücadele ediyor. Bu yılki rapor, 134 ülkede orman yangınlarında bir artış yaşandığını gösteriyor. Milyonlarca çiftçi ve inşaat işçisi, çalışamayacak kadar sıcak geçen günler nedeniyle gelir kaybına uğruyor. Kuraklık her zamankinden daha yaygın.
Yaygın - 21.10.2021
Başkan Zeydan Karalar, Karataş'ın çehresini değiştiriyor
ASBESTLİ İÇME SUYU BORULARI DEĞİŞTİRİLİYOR Karataş ilçesinde geçmişte yaygın olarak kullanılan asbestli boruların kanserojen maddeler ihtiva etmesi ve insan sağlığını doğrudan tehdit etmesinden dolayı asbest içeren boruların kullanımına da son veriliyor.
Yaygın - 21.10.2021
Bakan Koca: Okulların kapanması asla gündem olmayacak
'GRİP AŞILARI TANIMLANMAYA BAŞLADI' İnfluenza virüsünün geçen yılın aksine bu sene dünyada artış eğiliminde olduğunu açıklayan Koca, mesajlarına şöyle devam etti: "Geçen yıl bildiğiniz üzere influenza neredeyse hiç görülmedi. Tüm dünyada gerek maske kullanımı sebebiyle gerekse virüsün yayılım yollarının sınırlanmış olması sebepleriyle bir influenza salgını görülmedi. Bu yıl dünyada influenza artış eğiliminde olmasına rağmen, henüz ülkemizde görülmedi. Ancak diğer solunum yolları virüsleri ise yaygın şekilde görülmeye başladı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Yaygın Haberleri | Yaygın Haber - Haberler - Yaygın haberleri, son dakika yaygın haber ve gelişmeleri burada. Hollanda'da her yıl boşa giden 53 milyar kilo inek gübresi ev yapımında kullanılabilir.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 24.10.2021 04:35:27. #1.15#

title